Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shady1991

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak z ciekawości ile cię wyniosło obszycie?? Bo też myślę nad tym Tylkoo auto gratowe i nie wiem jakie kolory wybrać ?P A mod bardzo fajnie zrobiony:)
  2. Można się zgadać i w te kilka osób spotkać się gdzieś a potem np. do gliwic na spota:)
  3. Powiem ci że od roku chyba nic nie było organizowane..
  4. :gwizdanie: Tak się wtrące:D Kto mnie mijał na drodze w strone dąbrowy górniczej z autostrady, trąbił i światłami migał :D Jechałem główną tylko niewiem dokładnie jak się nazywała droga Jechałem na rejestracji OK31105
  5. No chyba nic się nie dzieje, niestety... A szkoda bo aż tak małym miastem nie jesteśmy
  6. Bardzo fajny Napisz potem jak ci poszło z fisem Bo mam 1998r i też chce fisa i się zastanawiam czy to dużo roboty
  7. A to jest coś jeszcze co musiałbym dokupić aby to fajnie sprawnie działało?
  8. Witam, mam Audi a4 b5 1998r AHU. Czy jest możliwość u mnie podpięcia tego licznika : http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-fis-komputer-98r-i1531376139.html ?? Dziekuje za szybka odpowiedz
  9. DO polifta? A czy jak mam po pierwszym tzn.1998 to też się już klasyfikuję?
  10. No tak, ale można zawsze wiesz zgadać się tu gdzieś , posiedzieć z 30minut i razem np. pojechać do gliwic tam do ludzi i połączyć 2 spoty HALLOOOO GDZIE CAŁE KK!!
  11. Nie no ja mam po 1 lifcie No bo mój troche poniszczony jest, więc chciałem wymienić i myślałem czy taki by podszedł
  12. Życze wam najlepszego nowego roku I czekam na spota w nowym roku
  13. No więc jak coś to dawaj znać I można jechać
  14. Ja także witam serdecznie
  15. Spokojnie na bieżąco kontroluje ten temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.