-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Tak z ciekawości ile cię wyniosło obszycie?? Bo też myślę nad tym Tylkoo auto gratowe i nie wiem jakie kolory wybrać ?P A mod bardzo fajnie zrobiony:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Można się zgadać i w te kilka osób spotkać się gdzieś a potem np. do gliwic na spota:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Powiem ci że od roku chyba nic nie było organizowane..
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: Tak się wtrące:D Kto mnie mijał na drodze w strone dąbrowy górniczej z autostrady, trąbił i światłami migał :D Jechałem główną tylko niewiem dokładnie jak się nazywała droga Jechałem na rejestracji OK31105
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No chyba nic się nie dzieje, niestety... A szkoda bo aż tak małym miastem nie jesteśmy
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
Bardzo fajny Napisz potem jak ci poszło z fisem Bo mam 1998r i też chce fisa i się zastanawiam czy to dużo roboty
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
A to jest coś jeszcze co musiałbym dokupić aby to fajnie sprawnie działało?
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
Witam, mam Audi a4 b5 1998r AHU. Czy jest możliwość u mnie podpięcia tego licznika : http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-fis-komputer-98r-i1531376139.html ?? Dziekuje za szybka odpowiedz
-
Montaż tempomatu A4 B5
DO polifta? A czy jak mam po pierwszym tzn.1998 to też się już klasyfikuję?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No tak, ale można zawsze wiesz zgadać się tu gdzieś , posiedzieć z 30minut i razem np. pojechać do gliwic tam do ludzi i połączyć 2 spoty HALLOOOO GDZIE CAŁE KK!!
-
[B5 AHU] Czy będzie pasować panel?
Nie no ja mam po 1 lifcie No bo mój troche poniszczony jest, więc chciałem wymienić i myślałem czy taki by podszedł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Życze wam najlepszego nowego roku I czekam na spota w nowym roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No więc jak coś to dawaj znać I można jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja także witam serdecznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spokojnie na bieżąco kontroluje ten temat
Shady1991
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta