Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shady1991

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shady1991

  1. Tak z ciekawości ile cię wyniosło obszycie?? Bo też myślę nad tym Tylkoo auto gratowe i nie wiem jakie kolory wybrać ?P A mod bardzo fajnie zrobiony:)
  2. Można się zgadać i w te kilka osób spotkać się gdzieś a potem np. do gliwic na spota:)
  3. Powiem ci że od roku chyba nic nie było organizowane..
  4. :gwizdanie: Tak się wtrące:D Kto mnie mijał na drodze w strone dąbrowy górniczej z autostrady, trąbił i światłami migał :D Jechałem główną tylko niewiem dokładnie jak się nazywała droga Jechałem na rejestracji OK31105
  5. No chyba nic się nie dzieje, niestety... A szkoda bo aż tak małym miastem nie jesteśmy
  6. Bardzo fajny Napisz potem jak ci poszło z fisem Bo mam 1998r i też chce fisa i się zastanawiam czy to dużo roboty
  7. A to jest coś jeszcze co musiałbym dokupić aby to fajnie sprawnie działało?
  8. Witam, mam Audi a4 b5 1998r AHU. Czy jest możliwość u mnie podpięcia tego licznika : http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-fis-komputer-98r-i1531376139.html ?? Dziekuje za szybka odpowiedz
  9. DO polifta? A czy jak mam po pierwszym tzn.1998 to też się już klasyfikuję?
  10. No tak, ale można zawsze wiesz zgadać się tu gdzieś , posiedzieć z 30minut i razem np. pojechać do gliwic tam do ludzi i połączyć 2 spoty HALLOOOO GDZIE CAŁE KK!!
  11. Nie no ja mam po 1 lifcie No bo mój troche poniszczony jest, więc chciałem wymienić i myślałem czy taki by podszedł
  12. Życze wam najlepszego nowego roku I czekam na spota w nowym roku
  13. No więc jak coś to dawaj znać I można jechać
  14. Ja także witam serdecznie
  15. Spokojnie na bieżąco kontroluje ten temat
  16. No to super:D Bo przymierzam się do spotu, a na opolskim nic nie piszą, a do was z Kędzierzyna to rzut granatem Więc jak będą jakieś info to chętnie wpadne :>
  17. Witam Czy zapraszacie też nowicjuszy z sasiędnich miast na jakieś spoty? :gwizdanie: Pozdrawiam
  18. Witam, czy będzie działać poprawnie ten panel po lifcie http://moto.allegro.pl/panel-sterowania-nawiewem-audi-a4-1999-i1384466806.html w przed liftowym audiku ??
  19. Ja zazwyczaj tankuje w zimę na carrefourze. W Kędzierzynie-koźlu 4.55 za ropkę, dobra jakość paliwa, może to nie verva ale na zimę aż tak nie potrzeba kopyta
  20. Witam, jak coś ja jestem z KK Widzę że tu wszyscy z KK zagineli w akcji ??
  21. Miałem ten sam problem, jak zostawiłem kumplowi auto na tydzień. Przyjeżdżam a wszystkie szyby zamarznięte na amen od środka. Od razu wymieniłem dywaniki na gumowe i tak jak wcześniej pisali sprawdź jak pod dywanikiem, bo ja mialem wszystko mokre to w garażu suszarką jeszcze wszystko porządnie wysuszyłem od strony kierowcy i pasażera i teraz zero śladu lodu
  22. Witam wszystkich, jestem od 2 dni szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b5 1998r. 1.9 90ps. Jest to moje drugie auto, pierwsze było Vw polo 1998r. Przy ponownym szukaniu auta chciałem tylko niemieckie auta, albo Vw albo Audi, ale jednak wygrał Audi. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.