Treść opublikowana przez Shady1991
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Tak z ciekawości ile cię wyniosło obszycie?? Bo też myślę nad tym Tylkoo auto gratowe i nie wiem jakie kolory wybrać ?P A mod bardzo fajnie zrobiony:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Można się zgadać i w te kilka osób spotkać się gdzieś a potem np. do gliwic na spota:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Powiem ci że od roku chyba nic nie było organizowane..
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: Tak się wtrące:D Kto mnie mijał na drodze w strone dąbrowy górniczej z autostrady, trąbił i światłami migał :D Jechałem główną tylko niewiem dokładnie jak się nazywała droga Jechałem na rejestracji OK31105
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No chyba nic się nie dzieje, niestety... A szkoda bo aż tak małym miastem nie jesteśmy
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
Bardzo fajny Napisz potem jak ci poszło z fisem Bo mam 1998r i też chce fisa i się zastanawiam czy to dużo roboty
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
A to jest coś jeszcze co musiałbym dokupić aby to fajnie sprawnie działało?
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
Witam, mam Audi a4 b5 1998r AHU. Czy jest możliwość u mnie podpięcia tego licznika : http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-fis-komputer-98r-i1531376139.html ?? Dziekuje za szybka odpowiedz
-
Montaż tempomatu A4 B5
DO polifta? A czy jak mam po pierwszym tzn.1998 to też się już klasyfikuję?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No tak, ale można zawsze wiesz zgadać się tu gdzieś , posiedzieć z 30minut i razem np. pojechać do gliwic tam do ludzi i połączyć 2 spoty HALLOOOO GDZIE CAŁE KK!!
-
[B5 AHU] Czy będzie pasować panel?
Nie no ja mam po 1 lifcie No bo mój troche poniszczony jest, więc chciałem wymienić i myślałem czy taki by podszedł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Życze wam najlepszego nowego roku I czekam na spota w nowym roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No więc jak coś to dawaj znać I można jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja także witam serdecznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spokojnie na bieżąco kontroluje ten temat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to super:D Bo przymierzam się do spotu, a na opolskim nic nie piszą, a do was z Kędzierzyna to rzut granatem Więc jak będą jakieś info to chętnie wpadne :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Czy zapraszacie też nowicjuszy z sasiędnich miast na jakieś spoty? :gwizdanie: Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Czy będzie pasować panel?
Witam, czy będzie działać poprawnie ten panel po lifcie http://moto.allegro.pl/panel-sterowania-nawiewem-audi-a4-1999-i1384466806.html w przed liftowym audiku ??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja zazwyczaj tankuje w zimę na carrefourze. W Kędzierzynie-koźlu 4.55 za ropkę, dobra jakość paliwa, może to nie verva ale na zimę aż tak nie potrzeba kopyta
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam, jak coś ja jestem z KK Widzę że tu wszyscy z KK zagineli w akcji ??
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Miałem ten sam problem, jak zostawiłem kumplowi auto na tydzień. Przyjeżdżam a wszystkie szyby zamarznięte na amen od środka. Od razu wymieniłem dywaniki na gumowe i tak jak wcześniej pisali sprawdź jak pod dywanikiem, bo ja mialem wszystko mokre to w garażu suszarką jeszcze wszystko porządnie wysuszyłem od strony kierowcy i pasażera i teraz zero śladu lodu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem od 2 dni szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b5 1998r. 1.9 90ps. Jest to moje drugie auto, pierwsze było Vw polo 1998r. Przy ponownym szukaniu auta chciałem tylko niemieckie auta, albo Vw albo Audi, ale jednak wygrał Audi. Pozdrawiam