Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
dobry dzial zaraz ci napisze na pw czekaj na wiadomosc
-
[B5 1Z] Coś się tłucze ? Tylko co
ja raczej bym stawial na drązki
-
[B5 AEB] Czy gwint z A6 będzie pasował do A4?
radi masz racje . a tak wogule to przy zakupie powinna byc rozpiska do jakich modeli pasuje
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
tez bede za tym iz to jest spowodowane mrozem ale na tej stacji warto sprawdzic
-
[B5 ADP] Tarcze, klocki??
racja :>
-
[ALL B5] Tykanie stuki przód
HARIBO sprawdz jeszcze czy masz wszystko podokrecane typu obudowa silnika i inne tego typu plastikowe rzeczy co sie da podokrecaj trzeba pomalu zlokalizowac to tykanie i spawdz to co napisal damian1988 22
-
Spociki w Kielcach
nie wklejam jak ktos bedzie ciekawy niech kupi sie dowie :>
-
[B5 AJM] Termostat czy czujnik tem. tylko do 70 stopni
mialem podobny problem ale wiem ze jak jest uwalony czyjnik odrazu szaleja obroty bo jest niedogrzany jesli objawu takich niema to tylko wina termostatu . najlepiej jest zapiac vaga
-
[ALL B6] Ucieka płyn chłodzący
robilismy taki przypadek i obstawiam na weza ze ma przeciek. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Tykanie stuki przód
akumulator niema tu nic do tego bynajmniej mi sie tak wydaje jesli to cykanie ktore opisujesz po jakims czasie ucicha musi byc to rzecza ktora sie rozgrzewa i wydaje przytlumiony glos. poszukam za ciebie odpowiedzi na innych forach bo zaciekawilo mnie to bardzo
-
[ALL B5] Tykanie stuki przód
jedz moze najpierw na stacje niech ci autko wrzuca na trzepaki jak wyjdzie ci ze zawieszenie jest dobre trza bedzie szukac w okolicach tam gdzie slyszysz ( podszybie ok. akumulatora) . Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
no tak niema to jak espresso
-
Spociki w Kielcach
raczej niezabiora :>
-
Spociki w Kielcach
WTC o 17 pasuje :>
-
[ALL] Polecam jako serwis kolegę z tego klubu Grzanka85
grzanek85 jak najbardziej SOLIDNA FIRMA POLECAM
-
Petyhorska 14
Rafal Mucharski service BOSCH ulica Petyhorska 14 zwany tez "Boramot" polecamhttp://maps.google.pl/maps?hl=pl&cp=13&gs_id=29&xhr=t&q=petyhorska+14&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=470&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47178821f5a47631:0xcc9d6c6e2c547d98,Petyhorska+14,+Kielce&gl=pl&ei=J6gUT4r5G8iqsgbK_vQj&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&sqi=2&ved=0CB8Q8gEwAA
-
[B5 AJM] Pytanie o tunel środkowy pomiedzy fotelami
moze cos kombinowane bylo daj ta fotke zobaczymy to
-
[B7 BRE] Mokra pompa wspomagania
w golfie mk4 byl podobny problem i w tym miejscu zalozylismy obejme zaciskowa sa rozne rodzaje
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane prośba o pomoc
tez pierwsze slysze o jednej nakretce ale dzisiaj tyle rodzai jest mozna sie pogubic ja sam ma na kazdym po dwie i wydaje mi sie za tak powinno byc prawidlowo. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Stuk po wymianie amorka
niewiem czy to samo bedzie u Ciebie ale ja tez tak mialem i mechanik od zawieszen troszeczke mi sprezyny rozciagnol na takiej maszynie i jest teraz git . nic niestuka nic niepuka
-
Spociki w Kielcach
ja tam dzis szalalem nawet dobrze udalo sie :>
-
Spociki w Kielcach
ok luzik
-
Spociki w Kielcach
normalnie to szałłłłł nie moglismy sie policzyc tyle nas bylo taka jest organizacja w ten sposob napewno cos ruszy w Kielcowni [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 08:35_________________________________________________Marcin jak bedzie cos dzisiaj to napisz grubym drukiem (data,Godzina)
-
Spociki w Kielcach
dobra pogode mamy do d*py wiec ja bede czekal na was w tesco Audi bedzie widoczne czekal bede na pierwszym poziomie zaraz jak sie wiezdza ( -1) i pomyslimy pozniej co i jak dalej. Mysle ze tak bedzie dobrze wrazie co to jest tele do mnie 514-567-172 [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:08_________________________________________________aha zapomnialem na 18 godzinke
-
Spociki w Kielcach
pittbul ja tez skladam GRATULACJE :> to za 2 latka beda se dzieciaki biegac po parkingu miedzy naszymi autami hehe . dobra a spot jak dzis, jutro? ogarnijmy temat