-
Przeładowanie turbo po +/- 110 kmh ?
Ja też tak miałem powyżej 100 brak mocy, przechodził w tryb awaryjny. wszystko przejrzałem i nic. W końcu przyszła wymiana filtra paliwa i od tamtej pory mam spokój. Trochę to dziwne ale prawdziwe.
-
[B5 AJM] Termostat czy czujnik tem. tylko do 70 stopni
Wina termostatu jak będziecie łapali temperature na zegarach do 70 stopni i na klimatroniku kanał 49 także 70 stopni to termostat. Ale mam teraz inny problem ale to zacząłem już nowy wątek.
-
[ALL B5] Czy można źle założyć termostat.Wąż dolny zimny silnik. Pomocy!
Po zdemontowaniu starego termostatu( stary nie zamykał się i nie mogłem złapać temperatury) założyłem nowy,zalałem nowym płynem, odpowietrzyłem przez zdjęcie węża na powrocie z nagrzewnicy. Wszystko wydawało się dobrze, złapał 91 stopni, ogrzewanie w kabinie jest więc wszystko ok. po zatrzymaniu się chciałem sprawdzić czy płynu ubyło, dolałem jakieś trzy setki, złapałem za dolny wąż jest on całkiem zimny. I mam teraz pytanie czy to jest normalne że dolny wąż jest zimny? wydaje mi się że termostat się nie otwiera, kupiłem w ASO. czy jest jakieś odpowietrzanie bloku silnika? Czy mogłem źle włożyć termostat? czy jest jakaś różnica tego dziubka termostatu co wystaje że ma być w pionie czy poziomie? zrobiłem to tak: - włożyłem termostat w blok (przyznam że nie kręciłem go w prawo czy w lewo normalnie go włożyłem) - nałożyłem uszczelkę - zakręciłem obudowe na dwie śrubki i wszystko.
-
[B5 AJM] Termostat czy czujnik tem. tylko do 70 stopni
Mam problem ze złapaniem temperatury na zegarach więcej niż 70 stopni. Dochodzi do 70 i się zatrzymuje. Wczoraj wjechałem na autostradę żeby go pogonić doszło do 70 stopni, jak zjechałem na zjazd by zawrócić spadło prawie do 60 stopni. Wjazd na autostradę i znowu tylko 70 stopni. Teraz nie wiem co wymienić termostat czy czujnik. Proszę o pomoc!!! dodam jeszcze że wentylator cały czas chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kupiłem A-4 w automacie i nie wiem kiedy był wymieniany olej w skrzyni. Nie wiem co mam zrobić wymienić czy nie, i co może się stać jak nie wymienie.
boleczek369
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta