Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
koledzy mam pytanko znajomy poszukuje A4 2007 rok w Dieslu 2.0 silnik i zastanawia sie czy jest to dobry silnik . dla mnie by wystarczyl . samochod ma byc dla starszego goscia oczywiscie
-
Spociki w Kielcach
czyli jak Adamie powiadasz abym i ja wypierdzielil to immo.... myslisz ze to bedzie dobre rozwiazanie?? taka podpowiedz juz slyszalem od jednego kolegi.... hmmmm
-
Spociki w Kielcach
dobry mechanik jest na Petyhorskiej 14 "Mucharski"
-
Spociki w Kielcach
wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe
-
Spociki w Kielcach
nom ja mam 21 druga zmiane myslalem ze to niedziela bedzie ale moze cos sie wymysli
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
srodek taki jak u mnie wpadnij na spocika to lokniesz
-
[ALL B5] Moja nowa stara b5
autko ladne powiem tak : MIODZIO :>
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
Michal twoja rakieta tez jest elegancka:)
-
Spociki w Kielcach
a tak ogolnie to mozna by zrobic spocika w plenerze + grill np .sobota tylko trza pogode obczaic . Tadzik zamow pogode
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
dziekuje Ci davidoff82
-
Spociki w Kielcach
czytaliscie o gosciu co porysowal ponad 100 aut w kielcach z piatku na sobote jest tam nawet foto nowej audicy pokiereszowanej . Na moja jak by trafil to bym go dymal juz do konca zycia :sex: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:31_________________________________________________http://www.kciuk.pl/Kielce-porysowali-prawie-100-aut-a52082
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
fotele masz KOKS
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
Drodzy KOLEDZY kierunki juz mam teraz tylko gladki lampy i niedlugo wkleje foto
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
niepatrzylem na spalanie ale to malo wazne . Wazne ze te felgi spawiaja radosc :>[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:59_________________________________________________przy okazji lokne i napisze jaka jest roznica
-
Spociki w Kielcach
dobra koniec smiechawy juz porawilem :> to tera mnie wkleic prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201208.0
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
[b5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90 Witam -silnik 1.9 tdi 90 AHU -el lusterka -2x el. szybki -centralny zamek -lakier czarna perla -felgi 18 większych niezakładam -radio LG -roletka tył -brak klimy -gwintowane zawieszenie MTS TECHNIK PLANY: -ciemne szybki -kiera od "S" -po drodze cos wymysle :>
-
Spociki w Kielcach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d8eebba3170585a.html a oto linktez wklejcie mnie
-
Spociki w Kielcach
Grzanek widze ze sie wozisz po u mnie na Dzielnicy :> [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ajjjj.... wykreslic "po"
-
Spociki w Kielcach
nastepnym razem trza sie przygotowac na przyjazd kolegi :>
-
[ALL B5] Oświetlenie drzwi
zrobie tak jak napisales i napisze po wszystkim czy dziala Dziekuje
-
Galeria Spotów świętokrzyskich
A tak bylo w CK http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e60781f75a35fc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea52c40d9e6b81e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34f6850060c7ada1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9788c8229489a06.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a381df416aa5985.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3bc7c6dccf4d7aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad9890c296f3572d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0645ad234f245be8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e66223397a2efdd2.html
-
Spociki w Kielcach
dobre
-
[ALL B5] Uchwyt ręcznego
bedzie pasowalo na 99%
-
Spociki w Kielcach
To ja czekam dawaj dawaj ......
-
Spociki w Kielcach
[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________mial byc filmik to jest filmik