-
Spociki w Kielcach
ja też się pisze.Stolkien byłeś dziś w jędrzejowie bo mi się rzucił samochód?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
zmiany na duży plus fele jak moje
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
et 48 gleba ok 50-60
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
z tyłu będzie 215/40[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:22_________________________________________________ fele sprzedane
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
alu założone avus 18" zdjęcia na str.1
-
Spociki w Kielcach
dziś był na miedziance exotic cars szkoda tylko że były tylko 2 audi
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
wrzuć foty na alusach widzę często na mieście ale zawsze w jeździe.
-
Spociki w Kielcach
masz to samo co ja, w zimę było wszystko ok. a jak się zrobiło ciepło to imo mi nie załączało dopiero gdzieś za 5 razem czasem było spoko za pierwszym. gasła lampka i za chwile migała i już nie odpalił. zapalał i gasł za sekunde.
-
Spociki w Kielcach
ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
dokładnie ja.
-
Spociki w Kielcach
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=89615.0 to moje wozidło
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
dziś założona gleba supersprinta pełny kit ok.6 cm :> foty na str 1
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
są w planie na dniach[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________ są w planie na dniach lampy już założone i wnętrze zmienione :>
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
prawie jak moja
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
witam ponownie.kilka nowych fotek wrzucam zderzak z s4 wreszcie założony i atrapa:
adam80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta