Treść opublikowana przez adam80
-
Spociki w Kielcach
ja też się pisze.Stolkien byłeś dziś w jędrzejowie bo mi się rzucił samochód?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
zmiany na duży plus fele jak moje
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
et 48 gleba ok 50-60
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
z tyłu będzie 215/40[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:22_________________________________________________ fele sprzedane
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
alu założone avus 18" zdjęcia na str.1
-
Spociki w Kielcach
dziś był na miedziance exotic cars szkoda tylko że były tylko 2 audi
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
wrzuć foty na alusach widzę często na mieście ale zawsze w jeździe.
-
Spociki w Kielcach
masz to samo co ja, w zimę było wszystko ok. a jak się zrobiło ciepło to imo mi nie załączało dopiero gdzieś za 5 razem czasem było spoko za pierwszym. gasła lampka i za chwile migała i już nie odpalił. zapalał i gasł za sekunde.
-
Spociki w Kielcach
ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
dokładnie ja.
-
Spociki w Kielcach
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=89615.0 to moje wozidło
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
dziś założona gleba supersprinta pełny kit ok.6 cm :> foty na str 1
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
są w planie na dniach[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________ są w planie na dniach lampy już założone i wnętrze zmienione :>
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
prawie jak moja
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
witam ponownie.kilka nowych fotek wrzucam zderzak z s4 wreszcie założony i atrapa:
-
Spociki w Kielcach
Chetnych bylo by duzo , ale niema kto tego zorganizowac . Grzanek juz zalatwia ten temat chyba z rok czasu :gwizdanie: ale moze w koncu co sie splodzi . A puki co narazie pozostaje nam sie wsciekac po drogach publicznych ja będę na superoesie 27 lutego to postaram się coś dowiedzieć jak sprawa wygląda na tygodniu z wynajęciem toru.
-
Spociki w Kielcach
co z tym wyjazdem na miedzianke?bo jestem chętny.
-
Spociki w Kielcach
Mnie niestety nie będzie, praca.
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
sluszny silnik i fele odpowiednie, powodzenia w planach.
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
co do drewna to juz z takim kupiłem.
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
Witam! Moje autko to A4 z 1996 roku silnik AEB wyposażenie fabryczne: elektryczne szyby przód, tył climatronik abs el.lusterka składane Modyfikacje: zderzak przód s4 lampy przód depo gril s4 lampy tył I lift lusterka i klamki kolor kiera s4 wnętrze wymienione na welur zawiecha 60/60 supersprint koła 17" opony 225/45/17 plany skóra jasna alu 18" intercooler i program kilka zmian na 2011 kiera s lampy tył I lift nowe wnętrze welur jasny gleba dziś założona pełny kit supersprint alu avus 18" opony 205/40 245/40 pirelli p zero
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich!Jestem nowy na tym forum mam 29 lat, jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4, mam nadzieje że dzieki temu forum dowiem się wiele na temat audi.