Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
Wesolych Swiat[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________i Szczesliwego nowego Roku :>
-
Spociki w Kielcach
ma ktos poliftowe lampy do B5?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________Karol jak bedziesz mial czas to podrzucil bys mi tego waga ja bym sobie przegral albo daj linka z gory
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
szukam lamp poliftowych do B5 macie moze cos? I Wesolych Swiat zycze
-
Spociki w Kielcach
to moze zaczekamy na Stolkiena i sie ogarnie temat gdzies na 20:00 jak cos to Karolu dzwon do mnie przed 19 [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:17_________________________________________________ja masz tez do innych numery to trza im moze dac znac
-
Spociki w Kielcach
i co widzimy sie dzisiaj ??[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________jak cos to tu jest moj tele 514-567-172
-
Spociki w Kielcach
a o ktorej ci sie konczy ta wigilia. zreszta pewnie bedzie oplatek w plynie z procentem :>
-
Spociki w Kielcach
no to tylko podajcie godzine i tez przybede
-
Spociki w Kielcach
siema niebylo mnie ostatnio ale mysle ze przed swietami wykonamy jakies spotkanie co by sie oplatkiem podzielic
-
Spociki w Kielcach
no to ja tez smigne bo dawno mnie niebylo
-
Spociki w Kielcach
smiali sie ze auto za wysoko stoi ale przynajmniej dzis sie nieutopilem na Zytniej a normalnie mozna bylo plynac a nie jechac :>[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20100816&Category=GALERIA11&ArtNo=848489075&Ref=PH&Params=Itemnr=9
-
Spociki w Kielcach
no to bylismy ja i Karol no i to na tyle ........moze nastepnym razem bedzie wiecej osob:)
-
Spociki w Kielcach
to sie jakiegos turyste wygoni dla nas musi miesce byc [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 16:56_________________________________________________to kino to raczej niewyszlo ale jutro musza sie postarac
-
Spociki w Kielcach
ok Michale dzieki za bajerke :hi:bede napwno na parkingu :>
-
Spociki w Kielcach
a jedziecie prosto na kino czy najpierw na parking WTC ? to ja bym sie tez tam zjawil tylko niewiem o ktorej
-
Spociki w Kielcach
tu kiklka foto ktore zrobilem niedawno http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/070aa9ea80546178.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3575273bf364b460.html
-
Spociki w Kielcach
siema Panowie o ktorej jest ten spokci ,bo podobno teraz 6.06 tylko niewiem o ktorej bo moze niedoczytalem tam na stronach ale jak cos to napiszcie ,ja bede u was nowy wiec powiekszy wam sie TEAM Pozdrawiam i dozobaczenia
-
SPOTY RADOMSKIE
znajde szybciutko troche czsu i tez sie wybiore prosto z kielc do was
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[kielce] witam serdecznie wszystkich