Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mobil014

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mobil014

  1. Wesolych Swiat[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________i Szczesliwego nowego Roku :>
  2. ma ktos poliftowe lampy do B5?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________Karol jak bedziesz mial czas to podrzucil bys mi tego waga ja bym sobie przegral albo daj linka z gory
  3. szukam lamp poliftowych do B5 macie moze cos? I Wesolych Swiat zycze
  4. to moze zaczekamy na Stolkiena i sie ogarnie temat gdzies na 20:00 jak cos to Karolu dzwon do mnie przed 19 [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:17_________________________________________________ja masz tez do innych numery to trza im moze dac znac
  5. i co widzimy sie dzisiaj ??[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________jak cos to tu jest moj tele 514-567-172
  6. a o ktorej ci sie konczy ta wigilia. zreszta pewnie bedzie oplatek w plynie z procentem :>
  7. no to tylko podajcie godzine i tez przybede
  8. siema niebylo mnie ostatnio ale mysle ze przed swietami wykonamy jakies spotkanie co by sie oplatkiem podzielic
  9. no to ja tez smigne bo dawno mnie niebylo
  10. smiali sie ze auto za wysoko stoi ale przynajmniej dzis sie nieutopilem na Zytniej a normalnie mozna bylo plynac a nie jechac :>[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20100816&Category=GALERIA11&ArtNo=848489075&Ref=PH&Params=Itemnr=9
  11. no to bylismy ja i Karol no i to na tyle ........moze nastepnym razem bedzie wiecej osob:)
  12. to sie jakiegos turyste wygoni dla nas musi miesce byc [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 16:56_________________________________________________to kino to raczej niewyszlo ale jutro musza sie postarac
  13. ok Michale dzieki za bajerke :hi:bede napwno na parkingu :>
  14. a jedziecie prosto na kino czy najpierw na parking WTC ? to ja bym sie tez tam zjawil tylko niewiem o ktorej
  15. tu kiklka foto ktore zrobilem niedawno http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/070aa9ea80546178.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3575273bf364b460.html
  16. siema Panowie o ktorej jest ten spokci ,bo podobno teraz 6.06 tylko niewiem o ktorej bo moze niedoczytalem tam na stronach ale jak cos to napiszcie ,ja bede u was nowy wiec powiekszy wam sie TEAM Pozdrawiam i dozobaczenia
  17. mobil014 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    znajde szybciutko troche czsu i tez sie wybiore prosto z kielc do was
  18. [kielce] witam serdecznie wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.