Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
06.01.2012 piatek jak najbardziej mi odppowiada [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:48_________________________________________________ten pomysly z parkingiem w galerii echo na gornym poziomie jest dobry jestem ZA
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
- Spociki w Kielcach
Wesołych Świat Życze Wszystkim- Spociki w Kielcach
f*ck ja tez ma 2ga zmiane- [B5 AFN] Deskorolka na RH
gwint dobra sprawa tez posiadam. Avancik Bardzo ladny- Spociki w Kielcach
wlasnie zapytam sie jej dobry pomysl[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________dobra wiem juz jakis zlot VAG-a bedzie . zobacze co sie dzieje i wkleje jakies foto- [ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
cykne fotki srodeczka i wkleimy na wizje- [ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
ODNOSNIE WCZESNIEJSZEGO WATKU GDZIE PRZEDSTAWIALEM AUTKO TERAZ WKLEJE NOWSZE FOTKI JUZ PO MODACH OCZYWISCIE DELIKATNYCH zamotowalem : -lapy polift czarny wklad -ciemna szybka -kiera 3 ramiona od B6 2003 rok -gwint MTS -emblematy S-LINE mysle ze sie bedzie teraz podobal [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:30_________________________________________________srodka niewkleilem ale to poprawie- Spociki w Kielcach
no wieczorkiem mozna bylo by sie zobaczyc z Prezesem . Karol takie pytanko ma w Skarzysku jakis SHOW bedzie wiesz cos o tym 11 listopada z kielc jada chlopaki tzn Ja, Kolorowe kola i takie tam chlopaki- Spociki w Kielcach
dobrze widziales to Karola autko dzisiaj jak bo niewiem widzimy sie czy jak? aha ma prosbe w dziale silnik diesla jest moja wiadomosc jest mala usterka moze mi ktos pomoze- Spociki w Kielcach
to jak masz ochote poznac kilka osob to zapraszam w piatek o 21 na KCK (oczywiscie jak niebedzie padac) na Tesco tez bywamy. Zaproszenie tyczy sie Wszystkich :> Jestem tam JA i Karol "kolorowe kola"- Spociki w Kielcach
najlepiej sie spotkac na WTC bo te wielopoziomowe parkingi sa hu...e a zwlaszcza ten obok urzedu miasta . ja bym mial propozycje mozna tez pod KCK na dole ladny plac duzo ludzi przechodzi zawsze siie ktos zainteresuje a nie tak na uboczu. trza byc widocznym ,oczywiscie mowa o naszych lalkach :>- Spociki w Kielcach
ja tez sie pojawiam :>- Spociki w Kielcach
ja to audi czesto widywalem pod galerja KORONA ta co sie teraz buduje.- [B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
dla bezpieczenstwa najlepiej zrobic ta zbieżnosc- Spociki w Kielcach
tam pogladow rasistowskich co do tablic niema wiec TOS i TSK to normalka zreszta co ma rejestracja do tego KAROLU zbieraj sie numer znasz wiec dzwon i zajedziesz do nas [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________Marcin tyz zreszta wszyscy mozemy sie tam spotkac- [B5 AFN] Ciężko pali na ciepłym silniku
wlasnie a tak na zas Pany to jakie sa koszta regeneracji lub nowa pompa?- [B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
tak jak pisza serwis i tylko tam kolega kupowal i 1L to koszt 40 PLN- Spociki w Kielcach
to moze piatek jakis wolny i o 22 na LUKOIL Warzawska fajne autka tam sa- Spociki w Kielcach
mam skory do a3 w bardzo dobrym stanie zainteresowani pisac wysle zdjecia jak cos- Spociki w Kielcach
tez tak mysle ze najlepiej bedzie na nastepna niedziele- Spociki w Kielcach
na 1 maja 115 w AUTOMOT zapytaj tam moze maja- Spociki w Kielcach
czyli GIT.. no to wygospodaruje troche czasu i zajade bo narazie ma 2 zmiane ... to moje przybycie do Ciebie zapowiem telefonicznie- Spociki w Kielcach
Grzanek jak moje lampy zlozone i gotowe to zajade do Ciebie- Spociki w Kielcach
pytanie moze nie na miejscu ale wolalem zaczac od kogos z was moze cos wie ale ok wbije sie na dzial dla B7 i poczytam . Dzieki Karol za linka tez poczytam - Spociki w Kielcach