Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mobil014

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mobil014

  1. 06.01.2012 piatek jak najbardziej mi odppowiada [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:48_________________________________________________ten pomysly z parkingiem w galerii echo na gornym poziomie jest dobry jestem ZA
  2. Wesołych Świat Życze Wszystkim
  3. f*ck ja tez ma 2ga zmiane
  4. gwint dobra sprawa tez posiadam. Avancik Bardzo ladny
  5. wlasnie zapytam sie jej dobry pomysl[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________dobra wiem juz jakis zlot VAG-a bedzie . zobacze co sie dzieje i wkleje jakies foto
  6. cykne fotki srodeczka i wkleimy na wizje
  7. ODNOSNIE WCZESNIEJSZEGO WATKU GDZIE PRZEDSTAWIALEM AUTKO TERAZ WKLEJE NOWSZE FOTKI JUZ PO MODACH OCZYWISCIE DELIKATNYCH zamotowalem : -lapy polift czarny wklad -ciemna szybka -kiera 3 ramiona od B6 2003 rok -gwint MTS -emblematy S-LINE mysle ze sie bedzie teraz podobal [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:30_________________________________________________srodka niewkleilem ale to poprawie
  8. no wieczorkiem mozna bylo by sie zobaczyc z Prezesem . Karol takie pytanko ma w Skarzysku jakis SHOW bedzie wiesz cos o tym 11 listopada z kielc jada chlopaki tzn Ja, Kolorowe kola i takie tam chlopaki
  9. dobrze widziales to Karola autko dzisiaj jak bo niewiem widzimy sie czy jak? aha ma prosbe w dziale silnik diesla jest moja wiadomosc jest mala usterka moze mi ktos pomoze
  10. to jak masz ochote poznac kilka osob to zapraszam w piatek o 21 na KCK (oczywiscie jak niebedzie padac) na Tesco tez bywamy. Zaproszenie tyczy sie Wszystkich :> Jestem tam JA i Karol "kolorowe kola"
  11. najlepiej sie spotkac na WTC bo te wielopoziomowe parkingi sa hu...e a zwlaszcza ten obok urzedu miasta . ja bym mial propozycje mozna tez pod KCK na dole ladny plac duzo ludzi przechodzi zawsze siie ktos zainteresuje a nie tak na uboczu. trza byc widocznym ,oczywiscie mowa o naszych lalkach :>
  12. ja tez sie pojawiam :>
  13. ja to audi czesto widywalem pod galerja KORONA ta co sie teraz buduje.
  14. dla bezpieczenstwa najlepiej zrobic ta zbieżnosc
  15. tam pogladow rasistowskich co do tablic niema wiec TOS i TSK to normalka zreszta co ma rejestracja do tego KAROLU zbieraj sie numer znasz wiec dzwon i zajedziesz do nas [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________Marcin tyz zreszta wszyscy mozemy sie tam spotkac
  16. wlasnie a tak na zas Pany to jakie sa koszta regeneracji lub nowa pompa?
  17. tak jak pisza serwis i tylko tam kolega kupowal i 1L to koszt 40 PLN
  18. to moze piatek jakis wolny i o 22 na LUKOIL Warzawska fajne autka tam sa
  19. mam skory do a3 w bardzo dobrym stanie zainteresowani pisac wysle zdjecia jak cos
  20. tez tak mysle ze najlepiej bedzie na nastepna niedziele
  21. na 1 maja 115 w AUTOMOT zapytaj tam moze maja
  22. czyli GIT.. no to wygospodaruje troche czasu i zajade bo narazie ma 2 zmiane ... to moje przybycie do Ciebie zapowiem telefonicznie
  23. Grzanek jak moje lampy zlozone i gotowe to zajade do Ciebie
  24. pytanie moze nie na miejscu ale wolalem zaczac od kogos z was moze cos wie ale ok wbije sie na dzial dla B7 i poczytam . Dzieki Karol za linka tez poczytam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.