Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODNOSNIE WCZESNIEJSZEGO WATKU GDZIE PRZEDSTAWIALEM AUTKO

TERAZ WKLEJE NOWSZE FOTKI JUZ PO MODACH :tongue4: OCZYWISCIE DELIKATNYCH :)

zamotowalem :

-lapy polift czarny wklad

-ciemna szybka

-kiera 3 ramiona od B6 2003 rok

-gwint MTS

-emblematy S-LINE

mysle ze sie bedzie teraz podobal :tongue4:

P011111_11_27.jpg

P011111_11_34_02.jpg

P011111_12_42.jpg

PA255914.jpg

PA255921.jpg

PA255927.jpg

PA255919.jpg

[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:30_________________________________________________srodka niewkleilem ale to poprawie

Opublikowano

Będę pierwszy :D

Kolego, daj jakieś lepsze te fotki, bo na tych to prawdę powiedziawszy mało co widać. To raz. Dwa - masz Smerfa na grillu? :decayed: Widziałem już kurczaki przyczepione do zderzaków, podkowy i inne wynalazki, ale Ważniaka (bo to Ważniak, nie?) to widzę pierwszy raz :wink4: I wywal znaczki S-line, bo cię zjedzą :gwizdanie:

Opublikowano

Całkiem fajnie wygląda, ale lampy nie są poliftowe z czarnym wkładem tylko andźel szajsy :gwizdanie: daj fotki wnętrza

Opublikowano

ładne

Opublikowano

foto wnetrza :gwizdanie: zapodaj

autko ladne i Murdzi...zgadza sie to jest wazniak :decayed:

a, i te lapionki zmien bo... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

cykne fotki srodeczka i wkleimy na wizje :decayed:

Opublikowano

no... :good:

Opublikowano

Alusy sie bardzo fajnie prezentuja na twojej A4-ce

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje ta Twoja lala, już pomodzona trochę.

Fajny pomysł ze smerfem :good:

W B5 nie było s-line :wink4:

Opublikowano

ładna, żeby nie lampy i znaczki s-line też niepotrzebne bo b5 takowego nie było :cool1: pomyśl nad tym

Opublikowano

Ważniak rządzi :kox:

Opublikowano

och jejku...czepiacie sie znaczkow s-line'a :gwizdanie: jakbym mial to tez bym se nakleil :tongue4:

a mnie sie podoba, ale najwazniejsze ze tobie sie podoba :good: i znajdzie sie pare osob co ma znaczki, bo im sie podobaja :przebiegly:

Opublikowano

popieram kolege ... auto

jest super bardzo ładne koło znaczki tez super sie prezentuja na bokach ... fakt lampy przód bym zmienił bo sa :sick3:

Opublikowano

Spoko znaczki jak się właścicielowi podobaja jego auto i jego decyzja ale idąc takim tokiem rozumowania można nakleić znaczek ferrari też będzie fajnie wyglądał :wink4:

Opublikowano

Nie no S-line to jednak jakby nie patrzeć jakiś tam związek z Audi ma, Ferrari absolutnie nie. Poza tym, akurat na tym wozie to nie wygląda źle, widziałem gorsze eSy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.