Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
tylko pogoda niech dopisuje i ja jestem . poznalem kolezke z naszego klubu co jest z pod Radomia i uczeszcza na uczelnie kielecka twierdzi ze chce powiekszyc grono wiec go przykumam niebawem
-
Spociki w Kielcach
mam do sprzedania sony ericsson K770i nowy ma 5 miesiecy i se tak lezy posiada wszystko co trza( plyta ,usb ,pargon, sluchafony ,itp) . Zainteresowani niechaj pisza [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:10_________________________________________________cena 250 PLN[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:11_________________________________________________no i dzisiaj byla ladna pogoda na spocika
-
Spociki w Kielcach
ja juz laczki letnie odziałem juz sezon otwarty :> teraz tylko jak juz pisalem montaz gwintu i bedzie koks :banan:
-
Spociki w Kielcach
gwint kupiony czekam az bedzie cieplej i zakladamy
-
Spociki w Kielcach
no a jak niech sie chlopaki podlanczaja tu to nas plac jest duzy pomieszcza sie :>
-
Spociki w Kielcach
ja tam nadal w tygodniu pracuje a weekend mam wolny wiec przybende
-
Spociki w Kielcach
oooo..... wlasnie kolega ma racje, jestem za
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Witam. Mam ładne dekielki od S3. Jakby kogoś interesowało to piszcie. POZDRAWIAM[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 10:33_________________________________________________nieaktualne
-
Spociki w Kielcach
dziekuje Ci ze sledzisz temat moich foteli ale niema to jak klasyczna czarna jesli cos takiego bedzie to ok . Wiec poczekam . zreszta Żonie sie niepodoba i mam tu malo do gadania :>
-
Spociki w Kielcach
ok Marcinie to zastosuje sie do twojej rady ale narazie tylko to wpadlo w rece :> wiesz czasami ludzie po cichu smigaja a3 a sie tu nieprzyznaja heheheh
-
Spociki w Kielcach
http://allegro.pl/dekle-audi-orginal-okazja-i1455264230.html [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:00_________________________________________________ masz tu linka Michale ja mam takie same te dekielki tylko tansze jak ci pasowac bedą to pisz [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:02_________________________________________________bede posiadal tez troche czesci od a3 rozbity anglik jak cos pisac
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
siema Pany mam dekielki od S3 jak by kogos interesowaly to pisac POZDRAWIAM
-
Spociki w Kielcach
posiadam ladne dekielki do felg od AUDI S3 jak by komus pasowaly to pisac prosze
-
Spociki w Kielcach
15 moze byc
-
Spociki w Kielcach
znam tylko taka silownie bo w centrum to same fitnesy uprawiaja, ale zapytam kolegi on moze cos poradzi
-
Spociki w Kielcach
silownia "TYTAN" ul. Starodomaszowska po przeciwnej jest salon komputerowy Perfektus
-
Spociki w Kielcach
dobrze ze mi przypomniales Karolu musze odezwac sie do kolegi trzyma je w bezpiecznym miejscu , a nalepki niemoge sie juz doczekac :>
-
Spociki w Kielcach
next week mi pasuje ale to sobota niedziela bo tak jak MArcin mam 2 zmiane
-
Spociki w Kielcach
u mnie tez sobota i niedziela wolne . A tak ogolnie to mozna by sie wstrzymac i poczekac na KArola i NOwego- bedzie nas wiecej moze do piatku sie cos wyjasni
-
Spociki w Kielcach
jak bialy to tylko z rejestracja "VACAT" to juest grupa SCYZZOR tam same wariaty sa :>
-
Spociki w Kielcach
no to kiedy Panowie w niedziele ??
-
Spociki w Kielcach
dzieki Karol za podpowiedz zakupie to od tego goscia tylko dopiero w przyszlym miesiacu oby cieplo sie robilo te efekty bedzie lepiej widac na 18 calach :>
-
Spociki w Kielcach
znalazlem na allegro zawiezenie i niewiem do konca czy sie oplaca brac zuci ktos na to okiem http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-40-40mm-od-mts-i1392062521.html
-
Spociki w Kielcach
mysle ze niedlugo sie zorganizujemy jakos[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 09:22_________________________________________________ najlepsza reklama jaka widzialem hehe :>
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
pozostaje zatem allegro