Treść opublikowana przez chriss
-
[B5 AFN] Z borygo na G12+
raz piszesz ze na Borygo pozniej ze na Petrygo ale to i tak bez znaczenia jak masz okazje to wymieniaj na G12+
-
[B5 AFN] Z borygo na G12+
nic Ci nie wypłucze zalewaj
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Tak [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 23:10_________________________________________________po wciśnięciu obudowy mamy jeszcze do założenia ten dolny czarny element lusterka dokręcany na dwie śrubki który blokuje całość
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Zacznij od sprawdzenia wtyczek lampek u mnie przyczyną nie świecenia było ułamanie jednego kabelka we wtyku przedniej lampki Ps.żarówki też przy okazji sprawdź chyba że już patrzyłeś
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
może coś było rozłączone jakaś wtyczka ciekawe.........hmm
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
prosze a co do tego trojkata, to masz na pierwszej stronie opisane :gwizdanie: i z tego co piszą, łatwe to nie jest, ale wykonalne Kolego robisz dokładnie tak jak to jest opisane na pierwszej stronie tylko pomijasz śrubkę na czwartym zdjęciu bo po lifcie poprostu jej nie ma .Sprawa rozłożenie nie jest taka trudna gorzej ze złożeniem ,poprostu ciężko założyć tą zapinkę (bez pomocy drugiej osoby się raczej nie obejdzie)Powodzenia
-
[ALL B6] Uchwyt na napoje - składanie
Zakupić możesz w ASO albo na Allegro, aha i w przy odrobinie szczęścia na Forum w dziale Sprzedam
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
Na rozgrzanym 90*C i na odpalonym grupa 000 Basic Settings pozyja druga, jeśli masz 51-54 to jest prawidłowy .
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
a ja nadal uważam ze po wymianie rozrządu nie ustawił kąta wtrysku więc dobrze wiedział co mu dolega ,poprawił kąt i teraz gada od pierwszego
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem bagażnika
Kiedyś juz był poruszony ten problem na forum i z tego co sobie przypominam to niestety problem został rozwiązany po wymianie pompki (uszkodzona elektronika w pompce )
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
luzakk1988 zacznij od sprawdzenia kata początku wtrysku ,bo moim skromnym zdaniem w nim tkwi problem
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
Kolego przejrzyj jeszcze raz dokładnie katalogi tam jest wszystko w opisie a w szczególności zwróć uwagę na numer nadwozia
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
jest inne Ja tez ostatnio wymieniałem i są inne :gwizdanie:to co jest na tej aukcji to są amorki do przedlifta w polifcie jest inne górne mocowanie inne odboje i osłony [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________no i niestety inna cena
-
[ALL] Ori fele 16 OOOO jakie dekielki-kapselki?
:good:
-
[ALL] Ori fele 16 OOOO jakie dekielki-kapselki?
nr.katalogowy felgi dużo wyjaśnia sa to felgi od A8 a dekielki to 4D0 601 170
-
[B5 AHU] Czujnik ABS prawy przód ( numer czesci )
tak
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
coś dziwnie montował ten fotelik :gwizdanie: tak to powinno wyglądać z isofix, chyba nie
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
macie racje bezpieczeństwo najważniejsze [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________w sumie to chodzi tylko o homologacje
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
Zgada sie widać że jest inny rozstaw,ale ważne że wogóle jest coś takiego do naszych maszyn A może by coś takiego samemu skonstruować
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
odświeżę kotleta bo jestem ciekaw czy udało sie komuś zamontować isofixa do B5 czy gra warta świeczki
-
Spociki Łódzkie
Uwaga mam propozycje żebyśmy się przyłączyli do protestu naszego kolegi Pantona i do niedzielnego spotu solidarnie nie pisali postów Na spocie dogadamy szczegóły co robimy dalej
-
Spociki Łódzkie
ale pusto,gdzie są wszyscy czyżby wystraszyli się moderatorów [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:22_________________________________________________ja jebe co za inwigilacja tera
-
Spociki Łódzkie
china od Viakena
-
Spociki Łódzkie
Chyba większość z nas popiera Pantona ale wiadomo są równi i równiejsi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dalszy ciąg sporu coś słabiutki czas dzisiaj masz i jak tam furmanka odpaliła bez problema bo tak jeszcze sobie myślałem że może masz jakąś nieszczelność przy wtryskach a wiem że chyba coś tam wymienialiście z DJ