Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    raz piszesz ze na Borygo pozniej ze na Petrygo ale to i tak bez znaczenia jak masz okazje to wymieniaj na G12+
  2. chriss odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    nic Ci nie wypłucze zalewaj
  3. Tak [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 23:10_________________________________________________po wciśnięciu obudowy mamy jeszcze do założenia ten dolny czarny element lusterka dokręcany na dwie śrubki który blokuje całość
  4. Zacznij od sprawdzenia wtyczek lampek u mnie przyczyną nie świecenia było ułamanie jednego kabelka we wtyku przedniej lampki Ps.żarówki też przy okazji sprawdź chyba że już patrzyłeś
  5. może coś było rozłączone jakaś wtyczka ciekawe.........hmm
  6. prosze a co do tego trojkata, to masz na pierwszej stronie opisane :gwizdanie: i z tego co piszą, łatwe to nie jest, ale wykonalne Kolego robisz dokładnie tak jak to jest opisane na pierwszej stronie tylko pomijasz śrubkę na czwartym zdjęciu bo po lifcie poprostu jej nie ma .Sprawa rozłożenie nie jest taka trudna gorzej ze złożeniem ,poprostu ciężko założyć tą zapinkę (bez pomocy drugiej osoby się raczej nie obejdzie)Powodzenia
  7. Zakupić możesz w ASO albo na Allegro, aha i w przy odrobinie szczęścia na Forum w dziale Sprzedam
  8. Na rozgrzanym 90*C i na odpalonym grupa 000 Basic Settings pozyja druga, jeśli masz 51-54 to jest prawidłowy .
  9. a ja nadal uważam ze po wymianie rozrządu nie ustawił kąta wtrysku więc dobrze wiedział co mu dolega ,poprawił kąt i teraz gada od pierwszego
  10. Kiedyś juz był poruszony ten problem na forum i z tego co sobie przypominam to niestety problem został rozwiązany po wymianie pompki (uszkodzona elektronika w pompce )
  11. luzakk1988 zacznij od sprawdzenia kata początku wtrysku ,bo moim skromnym zdaniem w nim tkwi problem
  12. Kolego przejrzyj jeszcze raz dokładnie katalogi tam jest wszystko w opisie a w szczególności zwróć uwagę na numer nadwozia
  13. jest inne Ja tez ostatnio wymieniałem i są inne :gwizdanie:to co jest na tej aukcji to są amorki do przedlifta w polifcie jest inne górne mocowanie inne odboje i osłony [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________no i niestety inna cena
  14. nr.katalogowy felgi dużo wyjaśnia sa to felgi od A8 a dekielki to 4D0 601 170
  15. coś dziwnie montował ten fotelik :gwizdanie: tak to powinno wyglądać z isofix, chyba nie
  16. macie racje bezpieczeństwo najważniejsze [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________w sumie to chodzi tylko o homologacje
  17. Zgada sie widać że jest inny rozstaw,ale ważne że wogóle jest coś takiego do naszych maszyn A może by coś takiego samemu skonstruować
  18. odświeżę kotleta bo jestem ciekaw czy udało sie komuś zamontować isofixa do B5 czy gra warta świeczki
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uwaga mam propozycje żebyśmy się przyłączyli do protestu naszego kolegi Pantona i do niedzielnego spotu solidarnie nie pisali postów Na spocie dogadamy szczegóły co robimy dalej
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale pusto,gdzie są wszyscy czyżby wystraszyli się moderatorów [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:22_________________________________________________ja jebe co za inwigilacja tera
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    china od Viakena
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba większość z nas popiera Pantona ale wiadomo są równi i równiejsi :gwizdanie:
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dalszy ciąg sporu coś słabiutki czas dzisiaj masz i jak tam furmanka odpaliła bez problema bo tak jeszcze sobie myślałem że może masz jakąś nieszczelność przy wtryskach a wiem że chyba coś tam wymienialiście z DJ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.