Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
nocnego też nie masz w okolicy? [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:36_________________________________________________a w ogóle to zrób okład z ciepłych piersi żony a nie sie będziesz alkoholizował :> ale już nie chce mi sie wyłazić z chałupy może by sie polepszyło po browarku a tak to tylko fervex pozostaje ;(
-
Spociki Łódzkie
ja to bym ciepłego browara pier$olnął z miodem :beer1: ale nie mam
-
Spociki Łódzkie
u mnie smarkate lata powracają
-
Spociki Łódzkie
qwa jakiegoś wirusa załapałem
-
Spociki Łódzkie
w ASO kolego w ASO koszt około 25 zeta szt.
-
Spociki Łódzkie
podobno [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ma być dziś nowa miss banera
-
Spociki Łódzkie
czaiła sie czaiła i wreszcie się przywitała wiem że to lubisz
-
Spociki Łódzkie
chyba bartek1605 ma rację :gwizdanie:
-
[B5 AVV] Odkodowanie radia
bardzo przydatna stronka
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siema Aniu [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 19:36_________________________________________________ale puchy Seba pewnie w drodze Kimi w Intercity a reszta pewnie drzemie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
DJ może byś moje tuleje tylnej belki sprzedał te używane :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:03_________________________________________________mam jeszcze tarcze i klocki oryginały OOOO gdyby ktoś potrzebował- Spociki Łódzkie
Seba nie martw się pewnie chłopaki coś wymyślą- Spociki Łódzkie
z wieczora [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:32_________________________________________________no i popsuli chłopakowi samochód- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: Patologiczna rodzina na wiejskiej melinie, najrąbana Krycha mówi do Zdzicha : - Zdzichu , ku.wa ja chce komórke , wszyscy maja , ja tez chce ... - A tam daj mi spokój stara , pij ! - Zdzichu komórke chce ! - i marudzi i marudzi caly wieczór Krycha - Dobra tam dobra , pij ! - odburkna wkurzony juz Zdzisiek Krycha sie nawaliła i zasnela , a Zdzisiek nawalony wyszed na plac, wzial kilka desek i gwozdzi i pozbijal jej komórke i poszed spac . W nocy nawalona ekipa przechodzac zobaczyla komórke i na deskach napisala sprayem "Krycha to ku.wa" . Wstaje Zdzisiek na mega kacu, wychodzi i widzi na komórce napis "Krycha to ..." i drze sie do Krychy: - Krycha wstawaj ku.wa , sms przyszedl ! "- Spociki Łódzkie
nie wiedziałem że ma Q- Spociki Łódzkie
jeżeli coś pomoże to znalazłem jakiś wydruk http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf789169bcf038a.html[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:46_________________________________________________i wątek z A6 do wydruku http://www.a6klub.pl/15155.htm- Spociki Łódzkie
ja bym spróbował jeszcze tak jak DJ pisał,włączyć światła i spróbować może faktycznie włącznik jest uwalony [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:15_________________________________________________ale wtedy by też ciężko palił na ciepłym silniku- Spociki Łódzkie
tez o tym myślałem że może paliwo powraca i się układ zapowietrza ale przeciez jest paliwo w filtrze i wystarczyło by zakręcić ze dwa razy silnikiem by zaciągnąć do cylindra chyba że coś źle rozumuje- Spociki Łódzkie
LOL bardzo mi się podoba ten "optymizm", który niestety podzielam sorry ale też tak uważam ale obym się mylił- [ALL B5] Spinki podszybia -plastik przy szybie
kolego zacznij używać szukajki było parę razy [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:34_________________________________________________proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130005.0;highlight=spinki+podszybia- Spociki Łódzkie
powiem tak najlepiej to unikać czołówek a jak już walić to celować w auto lżejsze od swojego wtedy jest szansa że wyjdziemy z tego żywi ;(- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie