Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
o widzisz kolego tez muszę zrobić komplet logów tak profilaktycznie bo już się zbieram od wiosny :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: ciekawy projekt
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czy to a4 czy a5, b5 czy b7 ważne by z nim nie było problemów
-
Spociki Łódzkie
przecież w życiu auto nie jest najważniejsze
-
Spociki Łódzkie
dobry czas masz dzisiaj Sebek
-
Spociki Łódzkie
pogadaj z remika mechanikiem
-
Spociki Łódzkie
zawsze można potem zmienić miejscówkę ale zbiórka tam gdzie zawsze
-
Spociki Łódzkie
myślę by pozostać przy realu
-
Spociki Łódzkie
a ja się napije
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: typki [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:04_________________________________________________ Panton to kafe popija- Spociki Łódzkie
Tatuś [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 23:04_________________________________________________ale można by faktycznie coś pomyślec- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no tak wczoraj o 18 miał być ponoć koniec świata tak Seba przepowiedział [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 21:29_________________________________________________chyba że daty pomylil- Spociki Łódzkie
ale urwał :polew:- Spociki Łódzkie
z wieczora kapetki wymienione i za tydzień będzie jak znalazł bo i tak do tego czasu nie będę niunia jeździł no chyba że jutro na spota podlecę oczywiście stare kółka wymyte i czekają w cieplutkiej komórce do wiosny- Spociki Łódzkie
a kto kazał ci wode lać- Spociki Łódzkie
po pierwsze kiepsko sie czuje więc jak mnie choróbsko rozbierze to nie będzie mial kto po drugie dziś jest nawet niezła pogoda na grzebanie pod chmurką po trzecie za tydzień mam do zrobienia dosyć długą trasę i chce miec spokojna głowę- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam czepiasz się [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:13_________________________________________________zaraz idę koła wymienić na zimowe - ale mi się nie chce :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:15_________________________________________________ bo ty w kamieniołomach- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew:- [B5 AHU] Czujnik ABS prawy przód ( numer czesci )
proszę 8D0 927 803 ale niech jeszcze ktoś potwierdzi z prawej i z lewej strony jest taki sam- Spociki Łódzkie
Przy szklaneczce to może jakiś kawał zaserwuje : Pewien facet miał córkę jedynaczkę. Mimo, że dochodziła 30 lat była panną. Pewnego razu poznała gościa, chodzili ze sobą. Ojciec poprosił narzeczonego na rozmowę i mówi: - Niech się Pan ożeni z moją córką. To porządna dziewczyna, wykształcona, inteligentna, świetna gospodyni, ciasna z "dziurką" jak 50 groszy. Jak się Pan z nią ożeni, to ja w prezencie kupię wam willę z ogródkiem i mercedesa. Gość się ożenił, dostał willę z ogródkiem i mercedesa. - Następnego dnia, po weselu biegnie do teścia i krzyczy: - Teściu! Mówiłeś, że ona jest ciasna jak 50 groszy, a ona jest jak pięć złotych! Teść na to: - Słuchaj zięciu! Dostałeś willę z ogródkiem? - Dostałem. - Dostałeś mercedesa? - Dostałem. - No to co jest ku..a?! Będziesz się sprzeczał o 4 złote i 50 groszy?! :polew:- Spociki Łódzkie
okład z piersi na wszystko jest dobry - Spociki Łódzkie