Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
czyli co w sobote robimy powitlnego grilla
-
Spociki Łódzkie
dobrej nocki klysiu
-
Spociki Łódzkie
Nowy, boi się :naughty: ze bedzie wkupne placil nie stresujcie chłopaka
-
Spociki Łódzkie
polift pełny.... 1.8T..... wow
-
Spociki Łódzkie
nie znam smol'a ale B5 1.8T :good: tylko aby mu sie check nie palił
-
Spociki Łódzkie
moje listwy sa gitez majonez koleżko ty nie masz dolnych listew [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:15_________________________________________________ jaką suczką będziemy latac na spocie [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:16_________________________________________________co kupiliście i komu
-
Spociki Łódzkie
:polew: sam sobie wstaw
-
Spociki Łódzkie
z wieczora u czyżby jakiś zakup grupowy się szykował to ja dolną listwę drzwiową poproszę bo raczej zimy już nie wytrzyma :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a to chyba jest tam co angliki rozbierają
-
Spociki Łódzkie
nie ma co się martwić na zapas,będziemy jeździć na słonecznikowym :polew:
-
Spociki Łódzkie
dobre też się pożegnam
-
Spociki Łódzkie
nie martw się wysprzątasz chałupę każdemu i będziesz mógł zostać :polew:
-
Spociki Łódzkie
to by wyjaśniało dlaczego firme masz w stolicy [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:29_________________________________________________Seba żadna praca nie hańbi
-
Spociki Łódzkie
z wieczora :hi: Kimi widzę że sobie nieźle radzisz tam w GD też ostatnio byłem wyważyć zimówki by szybko przełożyć jak będzie potrzeba a różnie może to być bo pogoda lubi płatać figle narazie jeżdżę na Fulda Kristall Gravito na takie było mnie stać jak je kupowałem ale zadowolony jestem chociaż będzie trzeba na następny sezon coś pomyśleć
-
Spociki Łódzkie
siema :hi: kanu lampki [br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:47_________________________________________________ bedą jaja
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Bruno na rys numer 5 to tylko jeden z elementów tzw.odmy.Odpowietrzenie skrzyni korbowej popularnie nazywamy odmą. W skrzyni korbowej, czyli kadłubie silnika, pod tłokami powstaje nadciśnienie w wyniku przedostawania się powietrza lub gazów spalinowych z komory spalania. Do prawidłowej pracy silnika potrzebne jest odpowietrzenie, które kieruje nagromadzone gazy z powrotem do cylindrów.- Spociki Łódzkie
ale pogoda myśle że jakiegoś tysiączka przy dobrych wiatrach- Spociki Łódzkie
:hi: przywitał się- Spociki Łódzkie
:hi: spam nadrobiony po krótkiej nieobecności Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą, a po przeciwnej stronie stoi wibrator. Na to jeden penis do drugiego: - Ty, patrz, cyborg! :polew:- Spociki Łódzkie
dobra pany lecę na działkę- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobranoc śpiochy :beer1:- Spociki Łódzkie
Mario co za rymy- Spociki Łódzkie
Skąd wiedziałeś? :naughty: Nie ma to jak Tyskie spijane na peronie na dworcu w Bydgoszczy z obczajem okolicy, czy nie idą SOK-ści albo policja ja akurat Leszka miałem pod ręką - Spociki Łódzkie