Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
eno ja mam jedynkę i dwie dwójki- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ostatni raz jakoś tamtej jesieni tak sobie puściłem za 5zeta bo nie jestem jakimś nałogowym graczem i miałem 4-kę czyli przygarnąłem coś koło 200zeta byłem bardzo zadowolony :> dziś też puszcze za 5 czy 10 zeta może się zwróci a jak nie to najwyżej dwa browary mniej wypije wieczorem zdana strata- Spociki Łódzkie
to przecież tylko zapawa :polew:- Spociki Łódzkie
:hi: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________podatek od marzeń zapłacony ??? ja zara idę a może się uda :kox:- LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
ale jak znam życie to każdy z nas zapłaci ten tzw.podatek i przez parę chwil będzie żył z tą nadzieją że może się uda- Spociki Łódzkie
przyłącze się do wypowiedzi przedmówcy,ale przecież o gustach się nie dyskutuje- Spociki Łódzkie
a skąd wiesz że to lambada najpierw musisz sprawdzić czy jest uszkodzona bo błąd sondy nie koniecznie musi oznaczać uszkodzenie samej sondy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: jak tak dalej będzie paliwo drożało to niedługo wszyscy się przesiądziemy na rowery :polew: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:32_________________________________________________Kimi pewnie tłoczek trzeba przeczyścić albo wymienić chyba że zacisk korozja wpier%$la- Spociki Łódzkie
niech będzie że ja ostatni sorry przed ostatni bo ostatni będzie pewnie Seba :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
popieram ładna pogoda jest no i foty lepiej wychodzą przy świetle słonecznym , zawsze można później przejechać do portu [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 16:33_________________________________________________ja muszę juz wyjść będę o 18 na realu jak coś ustalicie to proszę o esesmana gdzie i o której- Spociki Łódzkie
:hi: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:04_________________________________________________czyli jaka decyzja,gdzie sie spocimy i o której [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1718564,0,1,po-kolei-podpalali-samochody,wiadomosc.html- Spociki Łódzkie
a może pl.Dąbrowskiego przy Łódzkiej waginie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
szczerze mówiąc to zbytnio się nie przyłożyłem do tego glinkowania ale różnica jest Seba dzięki za glinkę- Spociki Łódzkie
Panton to ja tyż chyba niunie umyje, w tamten weekend glinkowałem to wystarczy tylko wodą opłukać i będzie cacy PS.glinka naprawdę daje rade- Spociki Łódzkie
w Porcie są prawdopodobnie przez cały rok- Spociki Łódzkie
poczekajmy do wieczora może jeszcze ktoś się określi też mam ochotę ale jeszcze nie jestem pewny czy będę mial czas- Spociki Łódzkie
Seba okład z młodych piersi- Spociki Łódzkie
wczoraj kanulca z rodziną widziałem w galerii- Spociki Łódzkie
jutro wieczorem postaram sie określić czy dam rade- Spociki Łódzkie
A o której te gokarty w sobote miały by być - Spociki Łódzkie