Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Na plaży dla nudystów rozmawiają dwa penisy. Jeden śliczny, wypasiony a drugi jakiś taki szary i pomięty. - Ładnie wyglądasz - mówi ten brzydki. - Wiesz - dumnie odpowiada piękniś - bo ja strzelę jedno ruchanko i potem tydzień odpoczywam. - To masz fajnie, ja dzień w dzień rąbię po pięć, sześć razy. Nie mam, kiedy odpocząć... - To spróbuj się nie podnosić - radzi pierwszy - Słyszałem, że to pomaga. - Gówno tam pomaga - odpowiada ze złością ten pracowity - Kiedyś się nie podniosłem, to mnie k**wa mało nie zjedli!
-
Spociki Łódzkie
nie wiem o co kaman po co niszczyć
-
Spociki Łódzkie
Panton nie pier$ol,lepiej napraw mi napęd w lapku bo coś zaczyna brzęczeć i się przycinać
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i będzie jeszcze mniej
-
Spociki Łódzkie
ja coś gościa kojarzę z jakiegoś serialu ale tak pi razy drzwi.... generalnie aktorstwo na poziomie ekipy Mroczków, Cichopek itp. no każdy podobnie zaczynał ale gość w porównaniu do Mroczków szybciej się rozwija parę seriali już przerobił,więc nie jest to aktor jednego serialu jak bracia Mroczkowie
-
Spociki Łódzkie
podobno była też Kasia Figura ale jej nie spotkałem [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________ też o tym pomyślałem
-
Spociki Łódzkie
siemano ja leje Mobil1 5W50 [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________ap ropo dzisiejszego dnia to okazało się ze u mnie na podwórku ,w piwnicach i kamienicy kręcili zdięcja do serialu "Inspektor Alex" który będzie na wiosne w TVP1 miałem okazję pogadać z Wesołowskim powiem że nawet spoko koleś
-
Spociki Łódzkie
droga jest ładna do samego Opoczna tylko zawsze było wahadełko w Przygłowie bo most budują dalej w strone Radomia to nie wiem bo z rok nie jechałem .
-
Spociki Łódzkie
ja moge w sobote do opoczna jutro u mnie na podwórku przy Narutowicza będą kręcić jakieś sceny do filmu, jakiegoś serialu. Musiałem z pod klatki auto przestawić by nie przeszkadzało a myślałem ze niunia w serialu wystąpi
-
Spociki Łódzkie
ja dziękuje za taką zabawę też w TV oglądalem [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:22_________________________________________________ bardzo fajny
-
Spociki Łódzkie
:ranting1: kuchenki są na gaz i ostatnio na pruund a samochody na i i niech tak pozostanie
-
Spociki Łódzkie
to teraz sobie postoi w ASO do wiosny :polew: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 10:51_________________________________________________ wolę gnój ekonomiczny a ty na gazie zdaje się ? :gwizdanie: podtlenek LPG na gaz to mam kuchenkę :polew:
-
Spociki Łódzkie
o nowe dylematy :gwizdanie: sorry że się wtrącam w dyskusje ale po co tak kombinować skoro można kupić pompe pod dane auto przecież to nie jest jakiś unikatowy model więc po co kombinować
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: aha miałem sie przywitać
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
blondi czy nie ale na pewno zauważyła bo się zawstydziła- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:oklaski: że Bruno jest w koszulce :polew:- Spociki Łódzkie
Nie becz tylko :> spoty jeszcze będą przecież a Ty faktycznie dla rodziny masz 2 dni w tygodniu TYLKO. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 10:54_________________________________________________ Chriss ...tak na goły tyłek? przecież wiesz, że on ma niewielki i jak mu spuchnie to portek nie włoży i jak nas będzie reprezentował na tym Pomorzu ? przepraszam :polew:- Spociki Łódzkie
Kimi jak mogłeś ty jako klubowicz i nasz przedstawiciel :bicz3:- Spociki Łódzkie
dobry czas chyba- [ALL B5] Co to moze byc?Prosze o szybka odpowiedz
po to tu jesteśmy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
oki czyli do 18 :gwizdanie: - Spociki Łódzkie