Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
gdy by tylko można było ;(
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no niestety będzie trzeba jednak zimówki założyć :gwizdanie: dobrze że mam drugie koła to nie muszę się martwić i przerzuce se sam [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 11:15_________________________________________________za przeważenie całych kół (stalówek) parę dni temu płaciłem 40 zeta w Konstantynowie
-
Spociki Łódzkie
sie nas dzisiaj najechało aż miło i oby tak pozostało
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: dobre Moze mi ktos zapodac vaga na plycie albo na pendrajwie lub czymkolwiek innym tak zebym mogl go sobie sgrac na kompa na miejscu ?? [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:36_________________________________________________a no i chce kupic kabelek tylko nie wiem czy do mojej i do a3 bedzie taki sam ?? pewnie glupie pytanie ale co tam [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 14:45_________________________________________________ma to sens ?? http://allegro.pl/vag-z-2-liniami-k-kkl-kabel-obd2-piny-promocja-i1875514448.html jeżeli posiadasz w lapku port COM (RS232) to czemu nie a nie lepiej coś takiegopod USB http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i1860525855.html nie ma z nim problemów,ale niech się mądrzejszy wypowiedzą
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
rozumiem że spocimy się tam gdzie zawsze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pasek nie strzeli - nie panikuj.... tylko jeździj normalnie tzn. delikatnie bez butowania, pałowania i ruszania z piskiem zgadza się
-
Spociki Łódzkie
już nie przesadzaj z tym paskiem [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:32_________________________________________________wpadaj pochwalić się nowym nabytkiem
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Twoje zdrówko
-
Spociki Łódzkie
:hi: oj już nie przesadzaj pamiętam jak w ubiegłym roku 5*C a DJ w koszulce z krótkim rękawkiem przyjeżdżał :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i musiałem prenumerować takie pismo Kraj Rad pamiętacie :?: Dobra Towarzysze ja to uciekam w kokon
-
Spociki Łódzkie
też sie wystałem po cukier :polew: mnie straszyli jeszcze pocztówki zbierałem
-
Spociki Łódzkie
komarka tankowałem :polew: jeszcze się mieszało z Luxem w takim blaszanym mieszalniku
-
Spociki Łódzkie
no i kartki na paliwo by móc zatankować swą gablotę oczywiście Etyliną 78 (niebieską) pamiętacie bo ja Tak
-
Spociki Łódzkie
reszta drzemie przed telewizorem :polew:
-
Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
nie ma coś za coś wkład lustra wymieniony na taki jaki powinien być po stronie pasażera i jest gicior :good: koszt wkladu to 50 zeta.- Spociki Łódzkie
:hi: [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 19:06_________________________________________________ aż się łezka kręci też gdzieś powinienem mieć sporą kolekcje- Spociki Łódzkie
:hi: :?: :?: :?: dlaczego nic o tym nie wiem chłopaki pewnie coś kombinują- Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:25_________________________________________________Typy może zamiast gokartów byśmy polatali na takim symulatorze dziś taki widziałem w Manu powiem że :kox: 15 zeta za 10 minetek aha można przełączyć na 3D i latać w okularkach- Spociki Łódzkie
piękne maszyny [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 23:59_________________________________________________nie spać czuwać- Spociki Łódzkie
nie idziemy do szkoly szkoła nie zając nie ucieknie [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:03_________________________________________________jaki kolorek tego furacza ???może jakąś fotkę kolega wklei :gwizdanie: kolor jak nie taki sam jak Twój to bardzoooo podobny... taki granacik... ładnie się prezentuje (sedan) :gwizdanie: to fajny kolorek pjngwin ma sedana w takim kolorze- Spociki Łódzkie
nie idziemy do szkoly szkoła nie zając nie ucieknie [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:03_________________________________________________jaki kolorek tego furacza ???może jakąś fotkę kolega wklei :gwizdanie: - [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )