Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
O jest Kimi [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:02_________________________________________________nie wstydź się
-
Spociki Łódzkie
:hi: Jaka cudna pogoda dzisiaj :gwizdanie: Panton choć na spacerek bo szkoda prądu na dyskutowanie :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 12:46_________________________________________________ - Jak wywołać panikę na basenie? - Wrzucić do wody rozpakowanego Snickersa.
-
Spociki Łódzkie
Sebek to rób baner :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
można i tak ale czy to coś da raczej nie nawet nikt tego nie zauważy też się zgadzam tyko co my możemy na to poradzić
-
Spociki Łódzkie
szkoda zachodu bo i tak z tego nic nie wyniknie
-
Spociki Łódzkie
liga rządzi liga radzi liga nigdy cie nie zdradzi :polew:
-
Spociki Łódzkie
szkoda nerwów na to wszystko,takie sa tu układy i nic na to nie poradzimy ;(
-
Spociki Łódzkie
a kto został? daj lina........ powinien być dla Malika jak chuuuj dokladnie popieram uszukiwacza mowimy stanowcze nie ! masz lina Pontonhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.150
-
Spociki Łódzkie
eh ..zostali uciszeni na miesiąc i jaka tu sprawiedliwość
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
z takim podejściem na pewno.... smutne to ;( ale to prawda że wszędzie tak jest............ :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
oj tam kolegę emocje poniosły tylko- Spociki Łódzkie
Malik przyznał się do tego, że poniosły go emocje wiedziałem- Spociki Łódzkie
a i bym był zapomniał jeszcze sobie kupie jakiś mały samolot np; Cessna :kox: ale pomarzyć można- Spociki Łódzkie
z wieczora [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 19:13_________________________________________________ jak każdy to i ja sie pochwale że jak będę miad dużo $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ to też kupie sobie fajne autka które lubie : Porsche 911 Turbo S (964) no a oprócz tego oczywiście: Audi RS4 B5 oczywiście Avant i jakąś pół ciężarówkę np : Dodge Ram z jakimś ciekawym silniczkiem- Spociki Łódzkie
:hi: DJ jak chcesz mieć wyjątkowy model to przerabiaj a jeżeli chcesz zginąć w tłumie to zostań przy oryginale Szczerze mówiąc ja tam wole 100% oryginał ale każdy ma swój gust :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
dobra ja uciekam- Spociki Łódzkie
tobie to tylko tyłeczki w głowie- Spociki Łódzkie
DJ może na nity- Spociki Łódzkie
coś po knociłem chciałem napisać że też powinienem pochodzić na siłkę ale mnie się nie chce ;([br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:44_________________________________________________pamiętam jak w szkole średniej wygrałem zawody w robieniu brzuszków wisząc na drabinkach ale to już historia ;( a teraz.............szkoda gadać :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Sebek nie przesadzaj każdy ma swojego buddę no może każdy :>- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to ty Kimi jak przyjedziesz po nowym roku na spota to cie nie poznamy :silacz: