Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    stare
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: kawał chłopa już
  3. Spokojnie możesz wlewać
  4. Myślę że nie będzie z tym najmniejszego problemu
  5. Kolego błąd dotyczy czujnika temperatury ECU (G62)Najlepiej sprawdzić vagiem temp silnika i porównać z ta co pokazuje wskazówka. Jeśli błędu nie da sie skasowac to do wymiany. Kasowałeś błąd po wymianie czujnika ?
  6. tak jak pisalem wczesniej u mnie byla to prawdopodobnie czerwona kontrolka. oba czujniki sa na dole miski olejowej ? bo jak tak to z dostepem nie bede mial problemu jak nic nie trzeba rozbierac procz oslony dolnej silnika Tylko czujnik poziomu (odpowiada on za kontrolkę żółtą która u ciebie się nie zaświeciła a powinna )
  7. Jeżeli chodzi o czujnik poziomu oleju zamontowany on jest na dole miski olejowej gdy wypnie się kostkę czujnika powinna się zaświecić żółta kontrolka niskiego poziomu oleju
  8. Może padnięty jest czujnik poziomu oleju w misce i dlatego od razu zaświeciła się kontrolka czerwona niskiego ciśnienia
  9. Może faktycznie kobieta stuka tipsami
  10. Trzeba podjechać na ustawienie zbieżności :gwizdanie: Auto pójdzie w góre chłopaki ustawia centralnie magiel zdejmą kiere i ustawią ja tak jak potrzeba potem wyregulują resztę na końcówkach drążków tak by było oki
  11. Wy to śmichy chychy a koledze jak stukało tak stuka Słyszałem ze winą stuków mogą być luzy na zawiasach drzwi ,może warto też sprawdzić
  12. Powinna pomóc benzyna ekstrakcyjna a potem jakaś pasta lekkościerna np.Tempo lub Automax Tylko trzeba się spieszyć by spray za mocno nie przyschnął bo wtedy zostanie tylko skrobanie żyletka albo polerka :gwizdanie:
  13. Zdecydowanie jestem na NIE ale podobno o gustach się nie dyskutuje
  14. jesli masz licznik fis VDO to nie potrzeba can adaptera Witam Sorry ale odświeże i mam pyanie do bardziej doświadczonych w temacie czy licznik polift VDO z 1/2 fis też już posiada Can czy tylko te z pełnym fisem przykładowe foto : [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:43_________________________________________________Chodzi o podłączenie Concert II
  15. chriss odpowiedział(a) na slowiketdi temat w Audi A4 B5
    Witam w B5 nie ma obowiązku zakładania takiego modułu ale niech ktoś potwierdzi jeszcze Taki moduł jest potrzebny gdy w aucie mamy system kontroli żarówek i diagnostyki stanu instalacji elektrycznej
  16. chriss odpowiedział(a) na HeresR32 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego HeresR32 miałem podobny przypadek jakiś czas temu i na początek proponuje zsynchronizować kluczyk dopiero potem bawić sie vag-iem Synchronizacja wygląda następująco: (cyt z instrukcji) -jeżeli samochód jest zamknięty,otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. -nacisnąć przycisk odblokowania w kluczyku z pilotem -umieścić kluczyk w stacyjce i włączyć zapłon -ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk -nacisnąć przycisk odblokowania lub przycisk zablokowania W moim przypadku pomogło Powodzenia
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Żyje żyje
  18. ten karton na chłodnicy też nie pasuje
  19. tu jest trochę : http://nawode.com/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=41
  20. chriss odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    ja kupiłem oryginał 1,5 litra za 25 zeta ,oczywiście cena juz po rabacie ale myślę ze można spokojnie kupić oryginał za powiedzmy 35 zeta ale Febi też podobno daje rade [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________
  21. Używałem iPlusa (abonament)i w mieście dawał dawał rade ale jak pojechałem na działkę na wieś to kiszka tylko GPRS. Po zakończeniu umowy kupiłem kartę startowa Play Online i jestem zadowolony UMTS / HSDPA daje rade - jak wyjezdzam to doładowuje i ciesze sie z mobilnego netu Ale przed zdecydowaniem się na taki internet proponował bym sprawdzić (przetestować)czy w danym rejonie jest odpowiedni zasięg
  22. chriss odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    gdy by ktoś potrzebował G12 PLUS : woda Punkt krzepnięcia / Punkt wrzenia 1:2 -18*C / 105*C 1:1,5 -27*C / 108*C 1:1 -38*C / 110*C UWAGA: Tolerancja temperatur +/- 2*C
  23. chriss odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    nic sie nie stało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.