Treść opublikowana przez chriss
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:good: kawał chłopa już
-
[B5 ADR] Źle ustawiona kierownica
Spokojnie możesz wlewać
-
[B5 ADR] Źle ustawiona kierownica
Myślę że nie będzie z tym najmniejszego problemu
-
[B5 ADR] Wywala ostrzeżenie, dlaczego?
Kolego błąd dotyczy czujnika temperatury ECU (G62)Najlepiej sprawdzić vagiem temp silnika i porównać z ta co pokazuje wskazówka. Jeśli błędu nie da sie skasowac to do wymiany. Kasowałeś błąd po wymianie czujnika ?
-
[B6 AVF] czerwona kontrolka oleju a niski poziom oleju
tak jak pisalem wczesniej u mnie byla to prawdopodobnie czerwona kontrolka. oba czujniki sa na dole miski olejowej ? bo jak tak to z dostepem nie bede mial problemu jak nic nie trzeba rozbierac procz oslony dolnej silnika Tylko czujnik poziomu (odpowiada on za kontrolkę żółtą która u ciebie się nie zaświeciła a powinna )
-
[B6 AVF] czerwona kontrolka oleju a niski poziom oleju
Jeżeli chodzi o czujnik poziomu oleju zamontowany on jest na dole miski olejowej gdy wypnie się kostkę czujnika powinna się zaświecić żółta kontrolka niskiego poziomu oleju
-
[B6 AVF] czerwona kontrolka oleju a niski poziom oleju
Może padnięty jest czujnik poziomu oleju w misce i dlatego od razu zaświeciła się kontrolka czerwona niskiego ciśnienia
-
[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH
Może faktycznie kobieta stuka tipsami
-
[B5 ADR] Źle ustawiona kierownica
Trzeba podjechać na ustawienie zbieżności :gwizdanie: Auto pójdzie w góre chłopaki ustawia centralnie magiel zdejmą kiere i ustawią ja tak jak potrzeba potem wyregulują resztę na końcówkach drążków tak by było oki
-
[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH
Wy to śmichy chychy a koledze jak stukało tak stuka Słyszałem ze winą stuków mogą być luzy na zawiasach drzwi ,może warto też sprawdzić
-
[ALL B6] Wandalizm - ktoś psiknął sprayem
Powinna pomóc benzyna ekstrakcyjna a potem jakaś pasta lekkościerna np.Tempo lub Automax Tylko trzeba się spieszyć by spray za mocno nie przyschnął bo wtedy zostanie tylko skrobanie żyletka albo polerka :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
Zdecydowanie jestem na NIE ale podobno o gustach się nie dyskutuje
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
jesli masz licznik fis VDO to nie potrzeba can adaptera Witam Sorry ale odświeże i mam pyanie do bardziej doświadczonych w temacie czy licznik polift VDO z 1/2 fis też już posiada Can czy tylko te z pełnym fisem przykładowe foto : [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:43_________________________________________________Chodzi o podłączenie Concert II
-
[B5 AHU] Moduł haka
Witam w B5 nie ma obowiązku zakładania takiego modułu ale niech ktoś potwierdzi jeszcze Taki moduł jest potrzebny gdy w aucie mamy system kontroli żarówek i diagnostyki stanu instalacji elektrycznej
-
[ALL B7] Kluczyk
Kolego HeresR32 miałem podobny przypadek jakiś czas temu i na początek proponuje zsynchronizować kluczyk dopiero potem bawić sie vag-iem Synchronizacja wygląda następująco: (cyt z instrukcji) -jeżeli samochód jest zamknięty,otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. -nacisnąć przycisk odblokowania w kluczyku z pilotem -umieścić kluczyk w stacyjce i włączyć zapłon -ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk -nacisnąć przycisk odblokowania lub przycisk zablokowania W moim przypadku pomogło Powodzenia
- Spociki Łódzkie
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
ten karton na chłodnicy też nie pasuje
-
Muzyka w naszych autkach
- Instalacja HHO w TDI
i wszystko jasne- Instalacja HHO w TDI
tu jest trochę : http://nawode.com/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=41- [B5 AFN] Z borygo na G12+
ja kupiłem oryginał 1,5 litra za 25 zeta ,oczywiście cena juz po rabacie ale myślę ze można spokojnie kupić oryginał za powiedzmy 35 zeta ale Febi też podobno daje rade [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________- Internet mobilny
Używałem iPlusa (abonament)i w mieście dawał dawał rade ale jak pojechałem na działkę na wieś to kiszka tylko GPRS. Po zakończeniu umowy kupiłem kartę startowa Play Online i jestem zadowolony UMTS / HSDPA daje rade - jak wyjezdzam to doładowuje i ciesze sie z mobilnego netu Ale przed zdecydowaniem się na taki internet proponował bym sprawdzić (przetestować)czy w danym rejonie jest odpowiedni zasięg- [B5 AFN] Z borygo na G12+
gdy by ktoś potrzebował G12 PLUS : woda Punkt krzepnięcia / Punkt wrzenia 1:2 -18*C / 105*C 1:1,5 -27*C / 108*C 1:1 -38*C / 110*C UWAGA: Tolerancja temperatur +/- 2*C- [B5 AFN] Z borygo na G12+
nic sie nie stało - Instalacja HHO w TDI