Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Wkład lusterka
Tak jak kolega pisze musisz mocniej docisnąć szkło do lusterka by zaskoczyło na zatrzaski i po kłopocie oczywiście najpierw podłącz kabelki od podgrzewania
-
[B5 ADR] Temperatura
Oczywiście że wina termostatu. Wymień albo na oryginal albo Wahlera
-
Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Rant na tylnych tarczach hamulcowych
Te modele tak maja, klocek zostawia taki rant i już- [ALL] Kolor po malowaniu - jeszcze się zmieni czy źle dobrany ?
Ta sama sytuacja ,nic z tym juz nie zrobisz ale gdyby lakiernik podczas malowania delikatnie najechał na drzwi to by śladu nie było [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 17:17_________________________________________________Przyzwyczaisz się albo oddaj do poprawy- [ALL] Kolor po malowaniu - jeszcze się zmieni czy źle dobrany ?
Dokładnie-powinno cieniować się sąsiedni element ale jak zrobisz polerkę to w dzień będzie oki ale w nocy w świetle latarni niestety ale będzie różnica- [B5 AVG] Nowa atrapa
był ale avusI w 16tce, przynajmniej widzałem na alegro, idealne połaczenie z tym zderzakiem przypomina tunning vectry A :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:33_________________________________________________a tak na poważnie to tu masz wszystko o felgach no prawie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187239.0- [B6 ASN] Malowanie grila i kratek powietrza (halogen)
Na wiosnę będę też malował kratki w zderzaku i zastanawiam się nad lakierem Boll podobno daje rade [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________A może Hydrografika- [B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
I to będzie najlepsza decyzja, przynajmniej będziesz spał spokojnie- [B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
Tak tylko trzeba wykręcać przód czy da się jakoś wyciągnąć inaczej Pasek do wymiany bo nie wygląda on ciekawie Faktycznie jaja Chyba bez ściągnięcia przodu się nie obejdzie- [ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
nawet ciekawie to wygląda ale bez obcji kierunków- [ALL] Co to jest zbieżność połówkowa koła tylnego?
o i miło mądrego poczytać http://www.autoedmar.pl/zbieznosc.html pięknie wszystko opisane :>- [ALL] Co to jest zbieżność połówkowa koła tylnego?
Zbieżność całkowita jest sumą zbieżności połówkowych kół czyli tak jak to napisałeś jedno koło jest lekko przestawione możliwe że było na przykład jakieś uderzenie boczne i sie delikatnie mówiąc coś lekko przestawiło- Ceny paliwa marzec 2026
a czy ja coś wspominałem o pojemniku ? Pisałem tylko ze musisz napisać oświadczenie sprzedającemu (on ci leje tyle ile chcesz do pojemnika ) a ty potem możesz zrobić co chcesz juz na swoja odpowiedzialność :gwizdanie:BTW znam też miejsca gdzie możesz kupić i do kanistra Ja nie napisałem że Ty pisałeś o pojemniku , tylko zamawiałem ostatnio i lipa,musi być pojemnik podłączony do pieca tak jak kolega Pastaldo napisał trafiłeś na służbiste- [ALL B5] Przerobienie wentylatora chłodnicy.
Gdy klima jest wyłączona dodatkowy wiatrak chłodnicy nie powinien pracować.Chyba że temperatura silnika będzie 92-97 stopni-wentylator odpali na pierwszym biegu a zgaśnie gdy spadnie do 84-91 stopni.Gdy temperatura silnika będżie 99-105 stopni wentylator odpali na drugim biegu a zgaśnie gdy temperatura spadnie do 91-98 stopni.- [B5 ADR] Wyciek z zacisku hamulcowego z tyłu
tutaj też masz ładnie opisane http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm- [B5 ADR] Wyciek z zacisku hamulcowego z tyłu
Wymienić oring, było już temat o wymianie klocków hamulcowych- Ceny paliwa marzec 2026
a czy ja coś wspominałem o pojemniku ? Pisałem tylko ze musisz napisać oświadczenie sprzedającemu (on ci leje tyle ile chcesz do pojemnika ) a ty potem możesz zrobić co chcesz juz na swoja odpowiedzialność :gwizdanie:BTW znam też miejsca gdzie możesz kupić i do kanistra- Ceny paliwa marzec 2026
zgadza sie a czy te zaświaczenie, jest ważne na transport tego oleju w baku samochu osobowego??? :gwizdanie: pewnie tak :polew: Ty piszesz takie oświadczenie sprzedającemu że kupujesz olej na cele opałowe a co ty z tym zrobisz to już twoja sprawa- [B5 AVG] Nowa atrapa
kolega raggaman napisał Ci co zrobić ale wybór należy do ciebie- Ceny paliwa marzec 2026
zgadza sie- Jaki płyn do spryskiwaczy?
Też go leje i polecam poraz kolejny- [ALL] Uciekające powietrze w oponie zimowej 195/65/r15 91T
Pewnie ucieka pomiędzy felgą a oponą (chyba że wentylem ) podjedz do gumiarza na pewno coś zaradzi- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
bo dopiero teraz to znalazłeś :polew: - [ALL B5] Rant na tylnych tarczach hamulcowych