Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. Tak jak kolega pisze musisz mocniej docisnąć szkło do lusterka by zaskoczyło na zatrzaski i po kłopocie oczywiście najpierw podłącz kabelki od podgrzewania
  2. chriss odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    Oczywiście że wina termostatu. Wymień albo na oryginal albo Wahlera
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. Te modele tak maja, klocek zostawia taki rant i już
  5. Ta sama sytuacja ,nic z tym juz nie zrobisz ale gdyby lakiernik podczas malowania delikatnie najechał na drzwi to by śladu nie było [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 17:17_________________________________________________Przyzwyczaisz się albo oddaj do poprawy
  6. Dokładnie-powinno cieniować się sąsiedni element ale jak zrobisz polerkę to w dzień będzie oki ale w nocy w świetle latarni niestety ale będzie różnica
  7. chriss odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    był ale avusI w 16tce, przynajmniej widzałem na alegro, idealne połaczenie z tym zderzakiem przypomina tunning vectry A :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:33_________________________________________________a tak na poważnie to tu masz wszystko o felgach no prawie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187239.0
  8. Na wiosnę będę też malował kratki w zderzaku i zastanawiam się nad lakierem Boll podobno daje rade [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________A może Hydrografika
  9. I to będzie najlepsza decyzja, przynajmniej będziesz spał spokojnie
  10. Tak tylko trzeba wykręcać przód czy da się jakoś wyciągnąć inaczej Pasek do wymiany bo nie wygląda on ciekawie Faktycznie jaja Chyba bez ściągnięcia przodu się nie obejdzie
  11. nawet ciekawie to wygląda ale bez obcji kierunków
  12. o i miło mądrego poczytać http://www.autoedmar.pl/zbieznosc.html pięknie wszystko opisane :>
  13. Zbieżność całkowita jest sumą zbieżności połówkowych kół czyli tak jak to napisałeś jedno koło jest lekko przestawione możliwe że było na przykład jakieś uderzenie boczne i sie delikatnie mówiąc coś lekko przestawiło
  14. a czy ja coś wspominałem o pojemniku ? Pisałem tylko ze musisz napisać oświadczenie sprzedającemu (on ci leje tyle ile chcesz do pojemnika ) a ty potem możesz zrobić co chcesz juz na swoja odpowiedzialność :gwizdanie:BTW znam też miejsca gdzie możesz kupić i do kanistra Ja nie napisałem że Ty pisałeś o pojemniku , tylko zamawiałem ostatnio i lipa,musi być pojemnik podłączony do pieca tak jak kolega Pastaldo napisał trafiłeś na służbiste
  15. Gdy klima jest wyłączona dodatkowy wiatrak chłodnicy nie powinien pracować.Chyba że temperatura silnika będzie 92-97 stopni-wentylator odpali na pierwszym biegu a zgaśnie gdy spadnie do 84-91 stopni.Gdy temperatura silnika będżie 99-105 stopni wentylator odpali na drugim biegu a zgaśnie gdy temperatura spadnie do 91-98 stopni.
  16. tutaj też masz ładnie opisane http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm
  17. Wymienić oring, było już temat o wymianie klocków hamulcowych
  18. a czy ja coś wspominałem o pojemniku ? Pisałem tylko ze musisz napisać oświadczenie sprzedającemu (on ci leje tyle ile chcesz do pojemnika ) a ty potem możesz zrobić co chcesz juz na swoja odpowiedzialność :gwizdanie:BTW znam też miejsca gdzie możesz kupić i do kanistra
  19. zgadza sie a czy te zaświaczenie, jest ważne na transport tego oleju w baku samochu osobowego??? :gwizdanie: pewnie tak :polew: Ty piszesz takie oświadczenie sprzedającemu że kupujesz olej na cele opałowe a co ty z tym zrobisz to już twoja sprawa
  20. chriss odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    kolega raggaman napisał Ci co zrobić ale wybór należy do ciebie
  21. zgadza sie
  22. Też go leje i polecam poraz kolejny
  23. Pewnie ucieka pomiędzy felgą a oponą (chyba że wentylem ) podjedz do gumiarza na pewno coś zaradzi
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaka ramka
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo dopiero teraz to znalazłeś :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.