Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Malowanie grila i kratek powietrza (halogen)


lubelski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo chce pomalowac sobie gril w a4 b6 i te kratki powietrza i mianowicie czy je sie maluje i czy gril to maluje sie caly czy tylko te chromy... Pytam z ciekawosci moze ktos juz to robil

:) a i czy kolorem nadwozia czy moze matem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz trafić do dobrego lakiernika - najwarzniejszy jest dobry podkład, żeby potem lakier nie odłaził!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co chcesz uzyskać :wink4: jak chcesz zmienić same chromy i za razem dużo latasz to może warto by było je okleić :naughty: wizualnie nie zobaczysz różnicy a nie będzie co jakiś czas odprysków od kamieni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chce pomalowac sobie gril w a4 b6 i te kratki powietrza i mianowicie czy je sie maluje i czy gril to maluje sie caly czy tylko te chromy... Pytam z ciekawosci moze ktos juz to robil

:) a i czy kolorem nadwozia czy moze matem??

Jeżeli chcesz malować same kratki te boczne i środek grilla to najpierw musisz je dobrze i dokładnie zmatować potem dobrze odtłuścić , następnie postarać sie o dobry podkład do plastików a później to juz walisz na jaki kolor chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę będę też malował kratki w zderzaku i zastanawiam się nad lakierem Boll podobno daje rade :wink4:

1956016104_boll.jpg

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________A może Hydrografika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę będę też malował kratki w zderzaku i zastanawiam się nad lakierem Boll podobno daje rade :wink4:

1956016104_boll.jpg

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________A może Hydrografika :naughty:

Rada jest taka ze lepiej pomaluj to innym lakierem zajmuje sie graffiti of kilkunastu lat i przerabialem duzo roznych rodzaji lakieru w tym tez Bola i Ja ci proponuje pomaluj to firma MONTANA czarna czy połysk czy mat zalezy jak ci pasuje gwarantuje Ci dobry efekt i trwałosc tego lakietu wiadomka przed malowaniem przygotuj sobie element.(ja np MONTANA malowalem sobie klocki chamulcowe i dalej sie trzymaja).

Strony gdzie mozesz sobie kupic ta firme www.andegrand.pl albo www.supersklep.pl chyba ze pujdziesz do skateshopu i tam powinienes kupic ta puszke MONTANA hardcore lub np MONTANA gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę będę też malował kratki w zderzaku i zastanawiam się nad lakierem Boll podobno daje rade :wink4:

1956016104_boll.jpg

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________A może Hydrografika :naughty:

Rada jest taka ze lepiej pomaluj to innym lakierem zajmuje sie graffiti of kilkunastu lat i przerabialem duzo roznych rodzaji lakieru w tym tez Bola i Ja ci proponuje pomaluj to firma MONTANA czarna czy połysk czy mat zalezy jak ci pasuje gwarantuje Ci dobry efekt i trwałosc tego lakietu wiadomka przed malowaniem przygotuj sobie element.(ja np MONTANA malowalem sobie klocki chamulcowe i dalej sie trzymaja).

Strony gdzie mozesz sobie kupic ta firme www.andegrand.pl albo www.supersklep.pl chyba ze pujdziesz do skateshopu i tam powinienes kupic ta puszke MONTANA hardcore lub np MONTANA gold.

Potrzebuje czarny mat tylko czy Montana nadaje sie do plastików :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie montana wszytsko pokrywa blache , plastik, mury. Maluje nimi bardzo bardzo dlugo.Tylko dokladnie musisz przeczyscic rozpuszczalnikiem nitro lub benzyna ekstrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Ponieważ padły pytania odnośnie renowacji oraz hydrografiki, chciałbym przekazać Wam drodzy koledzy, że hydrografikę możecie zlecić mojej osobie w Poznaniu.

Zajmuję się tym od dwóch lat, dokonywałem wielu modyfikacji w wewnątrz jak i zewnątrz aut, motocykli, quadów, sprzętu RTV i AGD oraz wielu innych.

Hydrografika w dużym skrócie polega na nałożeniu wybranego wzoru na powierzchnię danego elementu. Transferowy druk wodny jest doskonałą alternatywą na nowy IMAGE samochodu, wnętrza, odnowienie, renowacja, zmiana koloru drewna, włókna węgłowego, kamienia, kamuflażu oraz wiele innych zastosowań. Z moich usług korzystało wielu klientów, którzy narzekali na zniszczone, przetarte lub uszkodzone elementy konsoli, rączek, boczków itp.

Na etapy hydrografiki składają się:

1) Przygotowanie powierzchni do malowania

2) Lakierowanie lakierem podkładowym

3) Lakierowania lakierem bazą

4) Proces nałożenia hydrografiki

5) Zabezpieczenie powierzchni lakierem bezbarwnym

6) Polerowanie elementu

Przykładowe zdjęcia znajdziecie poniżej lub w katalogu Picasa. Wszystkie przedstawione prace zostały wykonane przeze mnie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

+48 505 284 777

centrumsamochodowe.com.pl

Dla przykładu:

Rączki widoczne na pierwszym zdjęciu oraz elementy obudowy sterowania szyb, 4 rączki i 4 elementy cena: 300zł

Pozdrawiam

https://picasaweb.google.com/lh/photo/nRkrMagHRxaigzr70iEKrFBwUvdEdIuU2SIfb_XUAXU?feat=directlink

https://picasaweb.google.com/lh/photo/5fS2eFc7jxCgpxLUbL79B1BwUvdEdIuU2SIfb_XUAXU?feat=directlink

ALBUM: https://picasaweb.google.com/116893004785575190858/DropBox?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLzq_dO3iq3A8AE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy posiada ktoś link, gdzie kupię okleinę czarny mat w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...