Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
:> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie: u niego też zrobimy malowanie jeżeli chodzi o mnie to na razie nie zamierzam zmieniać koloru
-
[B5 ADR] Temperatura
po co ma chłopak wymieniać czujniki a nie lepiej podpiąć VAGa i sprawdzić, jaki to problem :gwizdanie: ale i tak moim zdaniem wadliwy jest termostat
-
Spociki Łódzkie
a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :> jeścio ni wiadomo a może będzie niespodziewajka
-
Spociki Łódzkie
o qrna ale się tu kolorowo zrobiło sama śmietanka [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było
-
[ALL B5] Przygotowanie auta przed zimą
Lać rope z pewnego źródła najlepiej utrzymywać ful w zbiorniku i oczywiście sprawne świece, akumulator itp. Nic więcej nie potrzeba a ha i raz na jakiś czas przepłukać na myjce by się dobrze prezentował
-
[ALL B5] Dolna listwa drzwi
Tak jak pan w ASO powiedział kołki są przyspawane do poszycia drzwi i jest to jedna całość A z tego co wiem to takie listwy a zarazem drzwi pojawiły się bodajże po pierwszym lifcie czyli 97 roku chyba
-
Spociki Łódzkie
stare ale jare :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nieźle ja bym zrezygnował z tych minut i niedziele jakos wyróżnił
-
[B6 ASN] Malowanie grila i kratek powietrza (halogen)
No to będzie trzeba przetestować
-
[ALL B6] Rzucanie tyłu.
Nie ma co gdybać trzeba sprawdzić i zacząć tak jak pisałem od tulei tylnej belki
-
[B6 ASN] Malowanie grila i kratek powietrza (halogen)
Rada jest taka ze lepiej pomaluj to innym lakierem zajmuje sie graffiti of kilkunastu lat i przerabialem duzo roznych rodzaji lakieru w tym tez Bola i Ja ci proponuje pomaluj to firma MONTANA czarna czy połysk czy mat zalezy jak ci pasuje gwarantuje Ci dobry efekt i trwałosc tego lakietu wiadomka przed malowaniem przygotuj sobie element.(ja np MONTANA malowalem sobie klocki chamulcowe i dalej sie trzymaja). Strony gdzie mozesz sobie kupic ta firme www.andegrand.pl albo www.supersklep.pl chyba ze pujdziesz do skateshopu i tam powinienes kupic ta puszke MONTANA hardcore lub np MONTANA gold. Potrzebuje czarny mat tylko czy Montana nadaje sie do plastików
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego w Nowym Roku :beer1: Sprawdzałem cena ta sama co wczoraj
-
[ALL B6] Rzucanie tyłu.
Tylne tuleje do sprawdzenia i amorki [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 12:22_________________________________________________Miałem podobne objawy po wymianie tulei tylnej belki i amorków jak ręką odiął
-
[ALL B6] Dolanie koncentratu G12
Spokojnie można dolać czystego koncentratu Jedyną konsekwencją tego będzie niższa temperatura krzepnięcia płynu
-
[ALL B5] centralny zamek sie nie otwiera i zamyka
Tutaj masz co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173903.0;highlight=jak+otworzyć+wlew+paliwa a tu jak wymienić wirnik bo to jest prawdopodobnie przyczyna http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83065.0
-
[ALL B5] centralny zamek sie nie otwiera i zamyka
możliwe ze wirnik w pompce się rozleciał [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________Było już a nawet parę razy więc
-
[ALL] Wymiana obudowy kluczyka
możliwe ze nieświadomie :polew: ja tam musiałem przeprowadzić synchronizację
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
niestety ale przy słabych silnikach to tylko 16 no chyba że by coś takiego zapodać 205/50 R17
-
Spociki Łódzkie
mnie tez to bliżej wiosny czeka :gwizdanie: a teraz olej i filtry bo przy odpalaniu fis krzyczy ze się zbliża
-
[ALL B5] Przerobienie wentylatora chłodnicy.
tym ze jak nagrzejesz auto na postoju i ruszysz to termostat nie utrzymuje temperatury,tylko temperatura podczas jazdy spada
-
[ALL] Wymiana obudowy kluczyka
wiem ze jest śrubeczka ale pomimo odkręcenia jej dalej coś trzyma prawdopodobnie klej ,ktoś kiedyś pisał ze miał klejony z tym wkładaniem to pewnie pisze o synchronizacji pilota np.po wymianie baterii
-
[ALL] Wymiana obudowy kluczyka
gdzieś czytałem ze sa trochę inne te z allegro znaczy sie nie sa oryginalne [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:59_________________________________________________tez kiedyś szukałem bo grot ma jakieś luzy pewnie na sprężynie ale po pierwsze nie moglem rozłożyć (prawdopodobnie sklejona obudowa ) i sobie odpuściłem temat[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 21:02_________________________________________________pilot od krychy Krycha to jeden z userow na forum i często wystawia na sprzedaż np.używane kluczyki
-
[ALL] Wymiana obudowy kluczyka
podobno te na Allegro to jakaś chińszczyzna i sa problemy z przełożeniem oryginalnej elektroniki ale od czasu do czasu można trafić na używkę
- Życzenia Świąteczno - Noworoczne