Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie: u niego też zrobimy malowanie jeżeli chodzi o mnie to na razie nie zamierzam zmieniać koloru
  2. chriss odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    po co ma chłopak wymieniać czujniki a nie lepiej podpiąć VAGa i sprawdzić, jaki to problem :gwizdanie: ale i tak moim zdaniem wadliwy jest termostat
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a propos Krzychu.....a u ciebie bedzie chłopczyk czy kobiałka? :> jeścio ni wiadomo a może będzie niespodziewajka
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o qrna ale się tu kolorowo zrobiło sama śmietanka [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________smolu-gratulacje nie ważne dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe było
  5. Lać rope z pewnego źródła najlepiej utrzymywać ful w zbiorniku i oczywiście sprawne świece, akumulator itp. Nic więcej nie potrzeba a ha i raz na jakiś czas przepłukać na myjce by się dobrze prezentował
  6. Tak jak pan w ASO powiedział kołki są przyspawane do poszycia drzwi i jest to jedna całość A z tego co wiem to takie listwy a zarazem drzwi pojawiły się bodajże po pierwszym lifcie czyli 97 roku chyba
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    stare ale jare :polew: :polew: :polew:
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieźle ja bym zrezygnował z tych minut i niedziele jakos wyróżnił
  9. No to będzie trzeba przetestować
  10. Nie ma co gdybać trzeba sprawdzić i zacząć tak jak pisałem od tulei tylnej belki
  11. Rada jest taka ze lepiej pomaluj to innym lakierem zajmuje sie graffiti of kilkunastu lat i przerabialem duzo roznych rodzaji lakieru w tym tez Bola i Ja ci proponuje pomaluj to firma MONTANA czarna czy połysk czy mat zalezy jak ci pasuje gwarantuje Ci dobry efekt i trwałosc tego lakietu wiadomka przed malowaniem przygotuj sobie element.(ja np MONTANA malowalem sobie klocki chamulcowe i dalej sie trzymaja). Strony gdzie mozesz sobie kupic ta firme www.andegrand.pl albo www.supersklep.pl chyba ze pujdziesz do skateshopu i tam powinienes kupic ta puszke MONTANA hardcore lub np MONTANA gold. Potrzebuje czarny mat tylko czy Montana nadaje sie do plastików
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepszego w Nowym Roku :beer1: Sprawdzałem cena ta sama co wczoraj
  14. Tylne tuleje do sprawdzenia i amorki [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 12:22_________________________________________________Miałem podobne objawy po wymianie tulei tylnej belki i amorków jak ręką odiął
  15. Spokojnie można dolać czystego koncentratu Jedyną konsekwencją tego będzie niższa temperatura krzepnięcia płynu
  16. Tutaj masz co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173903.0;highlight=jak+otworzyć+wlew+paliwa a tu jak wymienić wirnik bo to jest prawdopodobnie przyczyna http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83065.0
  17. możliwe ze wirnik w pompce się rozleciał [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________Było już a nawet parę razy więc
  18. możliwe ze nieświadomie :polew: ja tam musiałem przeprowadzić synchronizację
  19. niestety ale przy słabych silnikach to tylko 16 no chyba że by coś takiego zapodać 205/50 R17
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie tez to bliżej wiosny czeka :gwizdanie: a teraz olej i filtry bo przy odpalaniu fis krzyczy ze się zbliża
  21. tym ze jak nagrzejesz auto na postoju i ruszysz to termostat nie utrzymuje temperatury,tylko temperatura podczas jazdy spada
  22. wiem ze jest śrubeczka ale pomimo odkręcenia jej dalej coś trzyma prawdopodobnie klej ,ktoś kiedyś pisał ze miał klejony z tym wkładaniem to pewnie pisze o synchronizacji pilota np.po wymianie baterii
  23. gdzieś czytałem ze sa trochę inne te z allegro znaczy sie nie sa oryginalne [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:59_________________________________________________tez kiedyś szukałem bo grot ma jakieś luzy pewnie na sprężynie ale po pierwsze nie moglem rozłożyć (prawdopodobnie sklejona obudowa ) i sobie odpuściłem temat[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 21:02_________________________________________________pilot od krychy Krycha to jeden z userow na forum i często wystawia na sprzedaż np.używane kluczyki
  24. podobno te na Allegro to jakaś chińszczyzna i sa problemy z przełożeniem oryginalnej elektroniki ale od czasu do czasu można trafić na używkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.