Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana obudowy kluczyka


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mozliwe jest aby wymienic sama obudowe scyzoryka, z racji tego ze zatrzask jest uszczerbiony i rozlazi sie na 2 czesci i przyciski sa mocno zmeczone.

Da rade przelozyc to wszytsko do jakiejs innej obudowy czy troche wiecej jest z tym zabawy

gdzie ewentualnie mozna kupic taka obudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowy są na allegro ale myślę że taniej kupisz cały pilot od Krychy niż samą obudowę z allegro :> a obudowę bez problemu przełożysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno te na Allegro to jakaś chińszczyzna i sa problemy z przełożeniem oryginalnej elektroniki ale od czasu do czasu można trafić na używkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa widze na allegro obudowy ale z grotem, ale grot normalnie mozna przelozyc??

bo sa widze za 50 zł ale i za 110 zł np

mówicie z chinkami ciezko w wymiarami zeby pasowały

pilot od krychy?? rozwin bo nie kumam, pewnie chodzi o jakiegos sprzedawce albo uzytkownika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem ze sa trochę inne te z allegro znaczy sie nie sa oryginalne :confused4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:59_________________________________________________tez kiedyś szukałem bo grot ma jakieś luzy pewnie na sprężynie ale po pierwsze nie moglem rozłożyć (prawdopodobnie sklejona obudowa ) i sobie odpuściłem temat[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 21:02_________________________________________________pilot od krychy :polew: Krycha to jeden z userow na forum i często wystawia na sprzedaż np.używane kluczyki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a6klub.pl/audi-all-przelozenie-kluczyka-vt10951.htm

znalazlem krok po kroku na forum a6 jak robic przelozenie

nie mogles rozlozyc pewnie bo pod znaczkiem oooo jest sruba :kox:

i teraz gwódź bo pisze gosc o wkladaniu nowego kluczyka do stacyjki starego przekrecanie w drzwiach , po co i dlaczego

jak przeloze grot transporder i elektronike to co nie bedzie dzialal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest śrubeczka ale pomimo odkręcenia jej dalej coś trzyma prawdopodobnie klej ,ktoś kiedyś pisał ze miał klejony :disgust:

z tym wkładaniem to pewnie pisze o synchronizacji pilota np.po wymianie baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem z allegro obudowę dwuprzyciskową z grotem nową za 60 zł z rok temu, do dzisiaj działa rewelacyjnie. Zwróć tylko uwagę na ułożenie baterii bo okazuje się że do przedliftowych 94-99 są dwa rodzaje tzn inne ułożenie baterii. Do zamka w drzwiach wkładasz tak jak kolega napisał, ponieważ po wyjęciu baterii trzeba zsynchronizować ponownie z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamka w drzwiach wkładasz tak jak kolega napisał, ponieważ po wyjęciu baterii trzeba zsynchronizować ponownie z kompem.

a tu powiem ze sie nie zgadzam

wymienialem w obydwu moich scyzorykach baterie i nic nie synchronizowalem

dzialaly od razu bez problemu

chyba ze zsychrniozowalem je nieswiadomie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze nieświadomie :polew: :polew: :polew:

ja tam musiałem przeprowadzić synchronizację :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej martwi mnie ten transponder, rzekomo to jakas szklana rurka przyklejona do plastiku, chyba zamówie jedna obudowe i bede sie bawił, w razie co mam drugi scyzoryk i pin i klucz montażowy i ten plastikowy grot :kox: najwyzej narazie sie na koszty

w razie co nie wiecie ile taki transponder kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej martwi mnie ten transponder, rzekomo to jakas szklana rurka przyklejona do plastiku, chyba zamówie jedna obudowe i bede sie bawił, w razie co mam drugi scyzoryk i pin i klucz montażowy i ten plastikowy grot :kox: najwyzej narazie sie na koszty

w razie co nie wiecie ile taki transponder kosztuje??

około 20 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. bardzo odświeżę temat :) Czy kluczyk z b6 będzie pasował do obudowy b8? ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...