Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
- [B5 AJM] Co to za "grzałka"?
To jest uniwersalna grzałka http://www.skruvat.se/digitalgoods/RE510.pdf- [B5 AJM] Co to za "grzałka"?
To jest grzałka płynu chłodniczego montujesz na przewodzie i podłączasz pod 230V- Spociki Łódzkie
850 to chyba ostatnie prawdziwe Volvo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wisienką to był ten tą betą na betonowym pachołku- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Tu jest mała relacja z wczoraj- Spociki Łódzkie
widzieliśmy koleś BMW je przestawił :polew: j**any ale zajebał- [ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
tylko ciekawe jaka jakość tych szkieł bo z tego co widzę to jakaś samoróbka,wkłady z tej firmy co dałem linka widziałem i solidnie wyglądają ale to juz twój wybór- [ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
Myślę ze będziesz zadowolony tylko że szkło będzie białe ale kupisz też białe od VW albo Skody na stronę pasażera i będzie git- [ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
Tutaj masz prawy pasujący tobie a z lewym to chyba nie będziesz miał problemu bo masz serie :gwizdanie: http://allegro.pl/wklad-lusterka-prawy-ogrzewany-octavia-i-97-duzy-i2062132960.html- [ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
Nie- Spociki Łódzkie
chyba że ktoś chce pode mnie podjechać może seatem podjadę bo nie chce mi sie jechać na parking po audi albo pieszko ...........zobacze jeszcze jak bez to i nie przyjeżdzaj :polew: :polew: no to mnie nie będzie- Spociki Łódzkie
może seatem podjadę bo nie chce mi sie jechać na parking po audi albo pieszko ...........zobacze jeszcze- Spociki Łódzkie
Siema Baśka Mega to by byl gdyby była wyprzedaż noc zakupów w Tesco- [B5 AVG] Nr katalogowy z etki śrub z gumą
Nr 3-śruba z gumą Nr 5-kapselek Tu masz wycinek z Etki- Spociki Łódzkie
zobaczcie jak grajek daje czadu :polew:- [ALL] Podgrzewane spryskiwacze - jak sprawdzić czy działają
Czyli twierdzicie że nie mogą się przepalić bo ostatnio też się zastanawiałem czy działają nawet próbowałem wyczuć palcem czy grzeją ale nic nie wyczułem pomimo -10 na zewnątrz- Spociki Łódzkie
ale mam miejscowe na testy tam koło ciebie są fajne Widziałem testy w TVN Turbo żadna rewelacja nadaje się tylko w pole- Spociki Łódzkie
no to moze mamy tych samych znajomych dawaj nazwiska i powiazania hehehe może ale myślę ze raczej nasi znajomi się znają- Spociki Łódzkie
Seba stronka a tydzień temu właśnie rozmawiałem z kumplem ze jego znajomy salon otwiera- Spociki Łódzkie
pyknie od pierwszego no nie wiem wczoraj po nocy poczulem ze juz miala problem a gdzie tu jeszcze 5 dni moja dziś od pierwszego przy -15 i trzech dniach stania ale trzepało ją uff przez pierwszą minutę no i znowu spryski zamarzły a pamiętałem by koncentratu zimowego dolać [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 20:34_________________________________________________ witamy kolego witamy- [ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
przecie pisałem by wyregulował :gwizdanie: - [B5 AJM] Co to za "grzałka"?