Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien
-
[ALL B5] Wkład lusterek a4 @ golf IV
prawdopodobnie tak ale niech ktoś potwierdzi dla pewności
-
Spociki Łódzkie
panton teoretycznie masz rację ale znając życie to wiesz jak to się skończy
-
Spociki Łódzkie
git.... :polew: :polew: http://wiadomosci.wp.pl/title,Popularne-polskie-serwisy-znikaja-na-24-godziny,wid,14191068,wiadomosc.html?ticaid=1dcae&_ticrsn=3 :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Jednak blokowali w łodzi i to moją zaprzyjaźnioną stacje :polew: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,11019999,Protest_kierowcow_wscieklych_na_ceny_paliw__ZDJECIA_.html :good:
-
Spociki Łódzkie
Panie Sebek zrobiłbyś porządek z tymi śmieciami w nagłówku bo już prawie pół strony zajmują zamieść to w dziale ogłoszeń może i zapodaj linka by nie śmiecić na połowę strony no i te ważne wątki o sponsoringu chyba już nieaktualne chyba że się mylę to sorry :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
git.... :polew: :polew: http://wiadomosci.wp.pl/title,Popularne-polskie-serwisy-znikaja-na-24-godziny,wid,14191068,wiadomosc.html?ticaid=1dcae&_ticrsn=3
-
Ceny paliwa marzec 2026
dokładnie tak jest niestety
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem bagażnika
Było już parę razy opisywane na forum więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy to coś pomoże ale wiem że najbardziej w d*pę dostaną niczemu winni pracownicy stacji zarabiający 1500 PLN
-
Spociki Łódzkie
Wraca cenzura . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie k**wa swoje PO :ranting1: Dobranoc
-
Spotkania na drodze
Dziś w LDZ w okolicy ul.Klonowej namierzony srebrny Avant B6 nr WGM-CTXX w rameczkach klubowych
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
Może odpowiem wkłady lusterek przedlift i polift różnią się wielkością , kształtem i tym że poliftowe mają w sobie czujnik (termostat) bimetaliczny który załącza-steruje grzaniem mat lusterka
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Ekodiesel to normalny diesel z dodatkiem bio coś około 20%a naturalny to w 100% z tego co rośnie na polu czyli Bio-100 [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:05_________________________________________________Kiedyś na forum był podobny wątek i ktoś opublikował takie oświadczenie Audi w sprawie Biodiesla: "W pojazdach Audi z datą produkcji wcześniejszą niż wrzesień 1995 r. w sprawie stosowania biodiesla paliwa, trzeba się skontaktować z producentem. Wszystkie Audi od września 1995 do grudnia 2002 r. TDI produkowanych modeli z serii A2, A3, A4 Cabriolet, A4, A6 i A8 są przystosowane do paliwa biodiesel z DIN EN 14214. Model Audi A4 produkcji od listopada 2004 r. nie jest dopuszczone do paliwa biodiesel. Dla wszystkich innych pojazdów Audi z datą produkcji od styczniu 2003 r."
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Też słyszałem ze silnik chodzi bardziej miękko.Instrukcja mówi że można spokojnie latać na naturalnym oleju napędowym BIO ale różnica w cenie jest za mała by się to opłacało
-
Spociki Łódzkie
ale wyszła mozaika z tego spamowania
-
Spociki Łódzkie
Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe wtedy zniknął by problem czytania PW to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :polew: :polew: tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:07_________________________________________________dobra bo znowu się poskarżysz ze sie czepiam
-
Spociki Łódzkie
Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: a jak mam miec potrzebe wtedy zniknął by problem czytania PW
-
Spociki Łódzkie
Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew:
-
Spociki Łódzkie
Dobry pomysł z tą szafą :polew:
-
[ALL] Od czego takie turbo?
zdaje się że w 1.8T BFB ale niech ktoś potwierdzi w A4 B6-B7
-
Spociki Łódzkie
ty ostatnio o wszystko jestes zazdrosny widze [br] :>
-
Spociki Łódzkie
:polew: ostatnio pozwoliłem sobie zauważyć ze co niektórzy bez Seby to nie mogą żyć :polew:
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Dobra robota
-
Spociki Łódzkie
teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych dokładnie :polew: kole w oczki :tongue4: chyba ten majtkowy kolor :polew:
-
Spociki Łódzkie
teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych dokładnie :polew: