Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
bardzo dobry pomysł z tym podmienieniem kółek a jak to nie pomoże to jednak bym się przyjrzał tym tarczom w szczególności tylnym
-
Spociki Łódzkie
też tak pomyślałem
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
też tak obstawiałem na początku ale kolega e9matic twierdzi że drgania nie występują na kierownicy tylko na całej budzie dziwna sprawa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zrobił obczajkę i poszedł :naughty:
-
[ALL B5] Pulsowanie auta przy hamowaniu
No dobra, krzywe tarcze z przodu. Ale w przypadku gdybym miał krzywe tarcze z przodu, drgan nie czul bym tez na kierownicy ? Pytam, ponieważ w moim przypadku drgania występują tylko na calej budzie auta, nie na kierownicy i ten fakt mnie zastanawia może problemem są opony (koła porządnie wyważone ?)
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
powinieneś dostać wyróżnienie widzicie wszyscy mnie straszyli, że dostanę kropkę a tutaj co???? Sam prezes wziął moje zdanie pod uwagę i ZMIENIA regulamin.......... ps: jaki z tego morał? Do odważnych świat należy! a może ty też jesteś jednym z rodziny założycieli
-
Spociki Łódzkie
teraz się pozabijają na PV [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:56_________________________________________________ powinieneś dostać wyróżnienie
-
Spociki Łódzkie
chłopaki trochę namieszali i żaden się nie chce do tego przyznać bo pewnie honor nie pozwala ale wątek frekwencje ma :>
-
Spociki Łódzkie
jasne że tak i nie ma co się mieszać ale Malik powinien to wyjaśnić
-
Spociki Łódzkie
ale nie nam to oceniac chyba ze ktoś lubi być piegowaty
-
Spociki Łódzkie
jednak coś tam śmierdzi
-
Spociki Łódzkie
aż zajrze tam z ciekawości
-
Spociki Łódzkie
może lepiej odpuścić szkoda sie narażać
-
Spociki Łódzkie
Będzie dym na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.0;topicseen jeżeli to prawda to źle się dzieje
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jakoś dzisiaj ponuro na dworze chyba zima się zbliża [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 16:39_________________________________________________- Spociki Łódzkie
Może trochę humoru Caryca Katarzyna szukała wytrawnego kochanka, lecz żaden z kandydatów nie wytrwał dłużej niż 50 orgazmów. Katarzyna była niepocieszona. Wkrótce jednak dowiedziała się ze w dalekiej syberyjskiej puszczy mieszka młody drwal, który może zaspokoić każda kobietę. Udała się Katarzyna do owego drwala i mówi: - Albo zaspokoisz mnie 100 razy, albo mój kat zetnie ci głowę. Drwal się zgodził i wspólnie z caryca odliczali kolejne orgazmy drwala: - 1, 2, 3, ..50, ........,90, ..... Katarzyna już nie wytrzymuje, ale drwal mówi miało być 100, to będzie 100, i liczą dalej. Gdy doszło do 99 orgazmu Katarzyna kłamiąc krzyczy: - 100! - Nie, 99 mówi drwal. - 100, według moich rachunków jest już setny raz. - Caryco, mówi drwal, ja jestem człowiek prosty, ale uczciwy, pogubiliśmy się w rachunkach,więc zaczynamy od nowa! :polew:- Spociki Łódzkie
widzisz DJ gdybym widział to bym doradził ale furacza nie widziałem i się nie wypowiem [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:17_________________________________________________albo się wypowiem znaczy się jak bardzo furmanka była przekoszona to do żyda a jak nie to swap no i byśmy potem nie musieli co spota checka gasić :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: z tymi zaślepkami to dałeś ciała Sebek ale nie każdy musi mieć dryga do wszystkiego jeden ma do tego a drugi do tamtego dlatego ludzie powinni sobie pomagać- Spociki Łódzkie
To ja też się przywitam :hi: [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 12:53_________________________________________________Seba jasne że lubimy a najlepiej w kisielu- Spociki Łódzkie
kolorowych snów- Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:58_________________________________________________ Zastanowię sie Żebyś tylko nie zauroczył :bicz3:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:56_________________________________________________ e tam perełka ale ją lubięi staram sie dbać o nią Przyprowadziłem ją z kraju wolnej miłości i marihuany- Spociki Łódzkie
:polew: a kto lubi poniedziałki - Spociki Łódzkie