Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??


johnnythebest

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy!!! Dzisiaj podczas zamykania drzwi w Golfie IV, drzwi się odbiły, tzn. nie zamkneły się, a że musiałem szybko jechać do pracy to kabinowałem jak tu nie jechac z otwartymi drzwiami, wpadłem na pomysł żeby przytrzymac drzwi i zamknąć je poprzez centralny zamek, na poczatku podziałało ale jak już je zamknałem to tak że teraz pomimo otwartych zamków drzwi nie moge otworzyć :wallbash:

Zna ktoś jakiś myk żeby je otworzyć?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie ten sam obiaw tylko ze w Audi A6,pomoglo uderzenie kilka razu reka w okolicach zamka i dzwi sie otworzyly :> jak nie da rady to pozostaje wyrwanie tapicerki od srodka i grzebanie przy zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprobowal u jakiegos goscia co zatrzasniete drzwi otwiera bo szkoda tapicerki

taki gość weźmie więcej niż komplet boczków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno teraz u Ciebie, w sensie że mrozy i auto stoi na dworze? W seacie inca miałem podobne problemy zeszłej zimy, kiedy bardzo inteligentnie polałem boczne szyby wodą żeby lód puścił, dostała się woda do zamka, zamek przymarzł i otwierał albo zamykał otwarte drzwi dopiero jak auto się nagrzało. Rozebrałem zamek, wymyłem dokładnie i nasmarowałem wszystkie części ruchome smarem litowym i tamtej zimy był już spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mi się to też przydażyło bo ostatnio była lekka odwilż w południa a z wieczora dowaliło mrozem i zamek sie zblokował, wstępnie na sobote umówiłem się z magikami co otwierali Tuarega bo tez tak jakiemuś kolesiowi sie przydażyło, wiec do soboty mam czas zeby samemu rozkminić o co kaman :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrzej sprzęta do 90 stopni i puść ogrzewanie na maksa, jak się nagrzeje powinno puścić, o ile usterka jest tego samego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wydaje mi się ze mechanizm zamka przymarzł ,wstaw do ogrzewanego garażu na parę godzin i zamek powinien puścić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za podpowiedź, dzisiaj postaram się tak to ogarnąć, w sumie mam blaszaka ale na poczatek spróbuje farelką ogrzać go, może cos to da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem ale w Multivanie, nie mogę odunac bocznych, tak samo odbiły za pierwszym ,potem jak zamknałem to na amen :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować nalać gorącej wody do torebki foliowej i przyłożyć do drzwi w okolicy zamka :mysli: Tylko nie dotykaj szyby bo może pęknąć :wink4: ale zdecydowanie lepszym pomysłem jest wstawić do ogrzewanego garażu na jakiś czas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...