Jump to content
IGNORED

[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??

johnnythebest

Recommended Posts

Panowie pomocy!!! Dzisiaj podczas zamykania drzwi w Golfie IV, drzwi się odbiły, tzn. nie zamkneły się, a że musiałem szybko jechać do pracy to kabinowałem jak tu nie jechac z otwartymi drzwiami, wpadłem na pomysł żeby przytrzymac drzwi i zamknąć je poprzez centralny zamek, na poczatku podziałało ale jak już je zamknałem to tak że teraz pomimo otwartych zamków drzwi nie moge otworzyć :wallbash:

Zna ktoś jakiś myk żeby je otworzyć?? :mysli:

Umnie ten sam obiaw tylko ze w Audi A6,pomoglo uderzenie kilka razu reka w okolicach zamka i dzwi sie otworzyly :> jak nie da rady to pozostaje wyrwanie tapicerki od srodka i grzebanie przy zamku

No dokładnie, musze cos wykąbinować tak aby tapicerki nie rozwalać :confused4:

Spróbuje tak uderzyć kilka razy :wink4:

ja bym sprobowal u jakiegos goscia co zatrzasniete drzwi otwiera bo szkoda tapicerki

taki gość weźmie więcej niż komplet boczków :decayed:

Zimno teraz u Ciebie, w sensie że mrozy i auto stoi na dworze? W seacie inca miałem podobne problemy zeszłej zimy, kiedy bardzo inteligentnie polałem boczne szyby wodą żeby lód puścił, dostała się woda do zamka, zamek przymarzł i otwierał albo zamykał otwarte drzwi dopiero jak auto się nagrzało. Rozebrałem zamek, wymyłem dokładnie i nasmarowałem wszystkie części ruchome smarem litowym i tamtej zimy był już spokój.

Możliwe że mi się to też przydażyło bo ostatnio była lekka odwilż w południa a z wieczora dowaliło mrozem i zamek sie zblokował, wstępnie na sobote umówiłem się z magikami co otwierali Tuarega bo tez tak jakiemuś kolesiowi sie przydażyło, wiec do soboty mam czas zeby samemu rozkminić o co kaman :cool1:

Zagrzej sprzęta do 90 stopni i puść ogrzewanie na maksa, jak się nagrzeje powinno puścić, o ile usterka jest tego samego typu.

też wydaje mi się ze mechanizm zamka przymarzł ,wstaw do ogrzewanego garażu na parę godzin i zamek powinien puścić :wink4:

Dzięki chłopaki za podpowiedź, dzisiaj postaram się tak to ogarnąć, w sumie mam blaszaka ale na poczatek spróbuje farelką ogrzać go, może cos to da :)

Mam ten sam problem ale w Multivanie, nie mogę odunac bocznych, tak samo odbiły za pierwszym ,potem jak zamknałem to na amen :kwasny:

Możesz jeszcze spróbować nalać gorącej wody do torebki foliowej i przyłożyć do drzwi w okolicy zamka :mysli: Tylko nie dotykaj szyby bo może pęknąć :wink4: ale zdecydowanie lepszym pomysłem jest wstawić do ogrzewanego garażu na jakiś czas :gwizdanie: