Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py to trza bylo sie odzywac Kłysiu przecież Ci mówiłem że są c%ujowe
-
Spociki Łódzkie
No jak tak popada do jutra to trzeba zimówki z komórki wyciągnąć już biało za oknem
-
Spociki Łódzkie
Ostatnio często latam do stolicy i życze wytrwałości w przeprawie przez rzeke bo u nich teraz wszystko rozkopane
-
demontaż fotela pasażera
Tu masz kolego http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?168819-ALL-B5-Demontaż-fotela-przedniego&highlight=demonta%BF+fotela
-
Spotkania na drodze
znam kolegę on bardzo rzadko siedzi na forum Znowu parkuje w tym samym miejscu może sie tu przeprowadził
-
Numery śrub
U nas tez są dosyć drogie ale można je dostać poza ASO w lepszej cenie Ps. Aha jeszcze na łączeniu oslon ( silnika i skrzyni tam gdzie idą te dłuższe czarne kołki )są takie gumowe podkładki ale można je wyciąć z kawałka gumy czy dętki
-
[ALL] Czym umyć skutecznie felgi?
Ja używałem płynu ARVA firmy K2 dzięki... spróbuje co to jest warte Daje rade
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z czarnej B5 widzianego dziś na ul.Góraczewskiej w stolicy ramki klubowe nr W???? zapomniałem szybko sie mineliśmy zauważyłem Cie w ostatniej chwili
-
[ALL] Czym umyć skutecznie felgi?
Ja używałem płynu ARVA firmy K2
-
Spotkania na drodze
Dziś w LDZ na parkingu REAL widziany junior_tdi w swoim Avancie mogłeś pochwalić sie furaczem i chwile postać Pozdro.
-
Spotkania na drodze
Czarny Avant B5 lift na 17" WGM ...... zaprkowany dziś w LDZ na ul.Uniejowskiej czyj to
-
Co to za element.
Prawdopodobnie chodzi o pompke centralnego (dziwne że fotki nie zapodał ) ---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- To może ja wkleje fotke pompki
-
Spociki Łódzkie
Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz mam wlaczone ale nie pokazuje Kliknij w Ustawienia na samej górze i powinno pokazac
-
Numery śrub
Tutaj masz : Do Diesla : 6 szt naktętka 8D0 805 960 poz.3 3 szt kołek 8D0 850 121 6x18mm srebrny poz.4 3 szt kołek 8D0 805 121B 6x20mm czarny poz.4A 2 szt nakrętka 8D0 805 960 poz.16 2 szt kołek 8D0 805 121 6x18mm poz.18 Do tego jeszcze potrzebne są kołki do mocowania do nadkola : 4 szt kołek 4A0 805 121A poz.5 4 szt klip 4A0 805 163 poz.7 Pozdro
-
Spociki Łódzkie
Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz
-
Spociki Łódzkie
Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A co mają sie odzywać jak fury nie chcesz pokazac
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu dawaj jakieś foty nowego bolidu
-
Spociki Łódzkie
Tomek jak ty sobie wyobrażasz Zimowy bez śniegu ---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:06 ---------- Jak zimowy to: góry, śnieg i wódeczka to podstawa A letni to: woda, słońce,pifko i gorące dupeczki w bikini Ja to tak widze
-
Spociki Łódzkie
razem z fantami
-
Lewe przednie koło skrzypi.
no widzisz a jednak udało się Ciekawe jak na długo
-
Spociki Łódzkie
Siemano Typki Ale zajebisczasta pogoda aż nie chce sie wracać w te mury
-
Lewe przednie koło skrzypi.
Nie piszcie chłopakowi że to norma i że ten model tak ma . Żadne sprawne zawieszenie nie skrzypi, chyba że jest założona jakaś chińszczyzna zawiecha. Poprostu trzeba pożądnie przejrzeć zawieche, a nie mówie że to bedzie łatwe bo wiem z doświadczenia że ciężko jest cokolwiek wyłapać
-
Lewe przednie koło skrzypi.
Kolego Fernando na początek to sobie posprawdzaj czy nie masz pozrywanych gum w tulejach bo obiaw skrzypienia zawieszenia często powstaje na skutek odparzenia gumy w tulejach wahaczy