Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py to trza bylo sie odzywac Kłysiu przecież Ci mówiłem że są c%ujowe
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No jak tak popada do jutra to trzeba zimówki z komórki wyciągnąć już biało za oknem
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ostatnio często latam do stolicy i życze wytrwałości w przeprawie przez rzeke bo u nich teraz wszystko rozkopane
  4. Tu masz kolego http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?168819-ALL-B5-Demontaż-fotela-przedniego&highlight=demonta%BF+fotela
  5. znam kolegę on bardzo rzadko siedzi na forum Znowu parkuje w tym samym miejscu może sie tu przeprowadził
  6. chriss odpowiedział(a) na moscic temat w Audi A4 B5
    U nas tez są dosyć drogie ale można je dostać poza ASO w lepszej cenie Ps. Aha jeszcze na łączeniu oslon ( silnika i skrzyni tam gdzie idą te dłuższe czarne kołki )są takie gumowe podkładki ale można je wyciąć z kawałka gumy czy dętki
  7. Ja używałem płynu ARVA firmy K2 dzięki... spróbuje co to jest warte Daje rade
  8. Pozdro dla kolegi z czarnej B5 widzianego dziś na ul.Góraczewskiej w stolicy ramki klubowe nr W???? zapomniałem szybko sie mineliśmy zauważyłem Cie w ostatniej chwili
  9. Ja używałem płynu ARVA firmy K2
  10. Dziś w LDZ na parkingu REAL widziany junior_tdi w swoim Avancie mogłeś pochwalić sie furaczem i chwile postać Pozdro.
  11. Czarny Avant B5 lift na 17" WGM ...... zaprkowany dziś w LDZ na ul.Uniejowskiej czyj to
  12. Prawdopodobnie chodzi o pompke centralnego (dziwne że fotki nie zapodał ) ---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- To może ja wkleje fotke pompki
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz mam wlaczone ale nie pokazuje Kliknij w Ustawienia na samej górze i powinno pokazac
  14. chriss odpowiedział(a) na moscic temat w Audi A4 B5
    Tutaj masz : Do Diesla : 6 szt naktętka 8D0 805 960 poz.3 3 szt kołek 8D0 850 121 6x18mm srebrny poz.4 3 szt kołek 8D0 805 121B 6x20mm czarny poz.4A 2 szt nakrętka 8D0 805 960 poz.16 2 szt kołek 8D0 805 121 6x18mm poz.18 Do tego jeszcze potrzebne są kołki do mocowania do nadkola : 4 szt kołek 4A0 805 121A poz.5 4 szt klip 4A0 805 163 poz.7 Pozdro
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje Bartas prosty chlopok nie wiec co ty do niego mowisz
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oczywiście że jest a nazywa się to subskrypcje
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysek
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co mają sie odzywać jak fury nie chcesz pokazac
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu dawaj jakieś foty nowego bolidu
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek jak ty sobie wyobrażasz Zimowy bez śniegu ---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:06 ---------- Jak zimowy to: góry, śnieg i wódeczka to podstawa A letni to: woda, słońce,pifko i gorące dupeczki w bikini Ja to tak widze
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    razem z fantami
  22. no widzisz a jednak udało się Ciekawe jak na długo
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Typki Ale zajebisczasta pogoda aż nie chce sie wracać w te mury
  24. Nie piszcie chłopakowi że to norma i że ten model tak ma . Żadne sprawne zawieszenie nie skrzypi, chyba że jest założona jakaś chińszczyzna zawiecha. Poprostu trzeba pożądnie przejrzeć zawieche, a nie mówie że to bedzie łatwe bo wiem z doświadczenia że ciężko jest cokolwiek wyłapać
  25. Kolego Fernando na początek to sobie posprawdzaj czy nie masz pozrywanych gum w tulejach bo obiaw skrzypienia zawieszenia często powstaje na skutek odparzenia gumy w tulejach wahaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.