Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest nadal http://a4-klub.pl/showthread.php?5024-Skradzione/page7&highlight=skradziono
  2. Dokładnie jest taka spinka (blaszka) łącząca te dwa elementy.Przynajmniej u mnie tak jest
  3. Do twojego wygłuszenie maski ma nr. 8D0 863 825 S i kosztuje w ASO około 300 PLN
  4. Napewno komfort i pewnie jeszcze na dynamice stracisz ale za to zyskasz na wyglądzie .
  5. chriss odpowiedział(a) na lukapor temat w Audi A4 B5
    Dokładnie nie kupować chinoli moge jeszcze Sachsa polecić
  6. Zapodaj temat w wątku http://a4-klub.pl/showthread.php?76-Virtual-Tuning to chłopaki napewno coś namalują
  7. Nie pamietam od jakiego sprzedawcy kupowałem ale wkład był tego producenta co na zdjęciu i powiem że jakościowo bdb.
  8. Wystarczy wymienić ten trójkąt który jest przymocowany do drzwi na europejski i wszystko będzie tak jak powinno, a wkład jedni wymieniają inni nie ja osobiście wymienilem na sferyczne bo lepiej w nim widze ( wkład można kupić na Allegro lub w ASO ) Tutaj masz więcej na ten temat http://a4-klub.pl/showthread.php?85408-ALL-B5-Wymiana-prawego-lusterka-na-duże-(-angielskie-)
  9. Szukaj był już temat wałkowany kilka razy , jedni maluja drudzy oklejają albo zdzieraja farbe i zostawiają goły plastik Tutaj masz np. o oklejaniu http://a4-klub.pl/showthread.php?130645-B5-AHL-Folia-carbon-3m-efekt ale i o malowaniu gdzies był
  10. Można kombinować z regeneracja albo przykleić na stałe ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest jednak wymiana na nowe, wiem że nie są tanie ale trudno jak sie chce mieć Audi to wcześniej czy później każdego właściciela B5 to czeka
  11. matowogumowy delfin
  12. raczej obstawiam synchronizator ale najpierw wymienił bym poduche bo może przez nią skrzynia jest lekko przesunięta i biegu poprostu nie można porządnie zapiąć, dlatego wyskakuje ale to tylko przypuszczenia
  13. No niestety niektóre warsztaty sie cenią szkoda tylko że cena nie idzie w parze z jakością
  14. mimo to, to i tak fajna sprawa podpinasz pistolet i jedziesz calutkie autko na black a po paru dniach wracasz do poprzedniego koloru pewnie tylko troche jebania jest z tym zrywaniem tego ustrojstwa szczególnie ze wszystkich szczelin
  15. To faktycznie prawie zadarmo u mnie tez krzyczeli ponad stówke za sztuke
  16. widziałem jak to wygląda, tylko ciekawe jak to sie zachowa np. użytkowane przez okres zimy czy sie jakieś mikropęknięcia czy mikro szczeliny nie porobią np.przez otarcie i co jak dostanie tam sie jakaś woda z piaskiem czy solą
  17. no to wiadro, pistolet i heja:decayed: ciekawy temat, malowanie całego auta tylko jak to sie ma co do trwalości i potem po zerwaniu czy nie zostawi jakiś śladów na lakierze czy plastikach ( oczywiście po dłuższym użytkowaniu autka ubranego w PlastiDip )
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłys ty jeszcze tych żarówek nie kupiłeś przecież pisałem Ci byś podjechał na Tuwima 46 maja napewno bo nawet ostatnio przechodziłem obok i wszedlem sprawdzić ich asortyment
  19. a zdobyte nowe doświadczenie bezcenne
  20. Ten plastikowy zbiornik w prawym przednim nadkolu to filtr węglowy par paliwa, oczyszcza on powietrze wyparte z baku podczas tankowania
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie nie potrafił trzeba z reklamacją jechać po co sie męczyć kase wziął przeciez za robote ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- :eusathink:po co całą droge sterować szybą
  22. Tutaj masz wszystko co potrzeba http://a4-klub.pl/showthread.php?229196-Numery-śrub
  23. Czyja bryka stała dziś na parkingu przed ASO Audi u Idczaka w Łodzi Pozdrawiam Ps.Zdjęcie zostało usunięte na prośbe właściciea auta.
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak na browarka to tylko na Pietryne (czyt.ul.Piotrkowska) tam już sezon ogródkowy zaczęty więc można coś zjeść napić sie browara i na dupeczki popatrzeć przy taiej pogodzie. A jak to dla ciebie za daleko to polecam lokal na rogu ul.Matejki i Narutowicza tam też można usiąść przed lokalem i browarka wyczesać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.