Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Jest nadal http://a4-klub.pl/showthread.php?5024-Skradzione/page7&highlight=skradziono
-
opis wtyku do interfejsu ODB2
- Listwy chrom wokół szyb -pytanie
Dokładnie jest taka spinka (blaszka) łącząca te dwa elementy.Przynajmniej u mnie tak jest- Wygłuszenie silnika
Do twojego wygłuszenie maski ma nr. 8D0 863 825 S i kosztuje w ASO około 300 PLN- Czy 19" alu wejdzie bez problemu ?
Napewno komfort i pewnie jeszcze na dynamice stracisz ale za to zyskasz na wyglądzie .- Amortyzatory KRAFT
Dokładnie nie kupować chinoli moge jeszcze Sachsa polecić- Granatowy avant z białymi felgami
Zapodaj temat w wątku http://a4-klub.pl/showthread.php?76-Virtual-Tuning to chłopaki napewno coś namalują- Zamienniki wkładów lusterek zewnętrnych
Nie pamietam od jakiego sprzedawcy kupowałem ale wkład był tego producenta co na zdjęciu i powiem że jakościowo bdb.- Lusterko z anglika pytanie
Wystarczy wymienić ten trójkąt który jest przymocowany do drzwi na europejski i wszystko będzie tak jak powinno, a wkład jedni wymieniają inni nie ja osobiście wymienilem na sferyczne bo lepiej w nim widze ( wkład można kupić na Allegro lub w ASO ) Tutaj masz więcej na ten temat http://a4-klub.pl/showthread.php?85408-ALL-B5-Wymiana-prawego-lusterka-na-duże-(-angielskie-)- [ALL B5] Chromowana ramka automatu
Szukaj był już temat wałkowany kilka razy , jedni maluja drudzy oklejają albo zdzieraja farbe i zostawiają goły plastik Tutaj masz np. o oklejaniu http://a4-klub.pl/showthread.php?130645-B5-AHL-Folia-carbon-3m-efekt ale i o malowaniu gdzies był- Dolne listwy drzwiowe renowacja.
Można kombinować z regeneracja albo przykleić na stałe ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest jednak wymiana na nowe, wiem że nie są tanie ale trudno jak sie chce mieć Audi to wcześniej czy później każdego właściciela B5 to czeka- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
matowogumowy delfin- Wypadanie 4 biegu jaka przyczyna?
raczej obstawiam synchronizator ale najpierw wymienił bym poduche bo może przez nią skrzynia jest lekko przesunięta i biegu poprostu nie można porządnie zapiąć, dlatego wyskakuje ale to tylko przypuszczenia- Wybite tuleje belki tylnej pomocy
No niestety niektóre warsztaty sie cenią szkoda tylko że cena nie idzie w parze z jakością- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
mimo to, to i tak fajna sprawa podpinasz pistolet i jedziesz calutkie autko na black a po paru dniach wracasz do poprzedniego koloru pewnie tylko troche jebania jest z tym zrywaniem tego ustrojstwa szczególnie ze wszystkich szczelin- Wybite tuleje belki tylnej pomocy
To faktycznie prawie zadarmo u mnie tez krzyczeli ponad stówke za sztuke- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
widziałem jak to wygląda, tylko ciekawe jak to sie zachowa np. użytkowane przez okres zimy czy sie jakieś mikropęknięcia czy mikro szczeliny nie porobią np.przez otarcie i co jak dostanie tam sie jakaś woda z piaskiem czy solą- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
no to wiadro, pistolet i heja:decayed: ciekawy temat, malowanie całego auta tylko jak to sie ma co do trwalości i potem po zerwaniu czy nie zostawi jakiś śladów na lakierze czy plastikach ( oczywiście po dłuższym użytkowaniu autka ubranego w PlastiDip )- Spociki Łódzkie
Kłys ty jeszcze tych żarówek nie kupiłeś przecież pisałem Ci byś podjechał na Tuwima 46 maja napewno bo nawet ostatnio przechodziłem obok i wszedlem sprawdzić ich asortyment- Wybite tuleje belki tylnej pomocy
a zdobyte nowe doświadczenie bezcenne- Plastikowy zbiornik w nadkolu pasażera? Co to?
Ten plastikowy zbiornik w prawym przednim nadkolu to filtr węglowy par paliwa, oczyszcza on powietrze wyparte z baku podczas tankowania- Spociki Łódzkie
pewnie nie potrafił trzeba z reklamacją jechać po co sie męczyć kase wziął przeciez za robote ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- :eusathink:po co całą droge sterować szybą- Mocowanie nadkola do osłony
Tutaj masz wszystko co potrzeba http://a4-klub.pl/showthread.php?229196-Numery-śrub- Spotkania na drodze
Czyja bryka stała dziś na parkingu przed ASO Audi u Idczaka w Łodzi Pozdrawiam Ps.Zdjęcie zostało usunięte na prośbe właściciea auta.- Spociki Łódzkie
Jak na browarka to tylko na Pietryne (czyt.ul.Piotrkowska) tam już sezon ogródkowy zaczęty więc można coś zjeść napić sie browara i na dupeczki popatrzeć przy taiej pogodzie. A jak to dla ciebie za daleko to polecam lokal na rogu ul.Matejki i Narutowicza tam też można usiąść przed lokalem i browarka wyczesać - Listwy chrom wokół szyb -pytanie