Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
nie naprężaj sie tak bo bąka puścisz
-
Spociki Łódzkie
nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew:
-
Spociki Łódzkie
Madzia ja już po prysznicu oczywiście ciepłym :>
-
Spociki Łódzkie
pow ze za malowanie nie wezmie nic bo to male gowno tylko musi zobaczyc ceny lakieru jak bedzie to sie przedstawiac i kazal zapytac z jakej polki chcesz lakier taki lepszy czy taki gorszy taki by był dobry :> oki :good:
-
Spociki Łódzkie
Tomek wiesz coś już
-
Spociki Łódzkie
no właśnie lipa zawsze można zapodać zimny podobno zdrowszy
-
Spociki Łódzkie
powaga grzeją aż miło
-
Spociki Łódzkie
u mnie wszystko nawet grzejniki grzeją
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a ja już w domku odpoczywam po robocie- Spociki Łódzkie
Seba dobra robota- Spociki Łódzkie
to to ja wiem ze nie wszyscy ale wiem też że co niektórzy się wybierają :gwizdanie:sam się też zastanawiam [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________ wóda- Spociki Łódzkie
mnie też zmoczyło ale co tam przecież się nie rozpuszczę a miało być tak pięknie- Spociki Łódzkie
to ciebie nie bylo a twój samochód stał (czwartek czy piątek) chyba na ul.Nowej przy Nawrot czyżby ktoś z Lotusa- Spociki Łódzkie
:hi: Ja dzisiaj nie dotrę, ale za tydzień już mam urlop i kurde pierwszy przyjadę i ostatni odjadę :kox: :kox: za tydzień jest długi weekend i pewnie wszyscy pojadą nad wielką wode- Spociki Łódzkie
siemano typki ja spadam na działke do EOP oby tylko sie nie rozpadało- Spociki Łódzkie
ale spamu Madzia ja też cie dziś widziałem jak leciałaś do pracy na Włókniarzy 7:30- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:09_________________________________________________nie ma jak Avant- Spociki Łódzkie
fajnie by bylo sie karnąć z Benem [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 17:06_________________________________________________np.Veyronem albo McLarenem F1 czy inną rakietą drogową- Spociki Łódzkie
no jak nie leje i piździ to znowu upał i po rowie cieknie- Spociki Łódzkie
tylko lakieru nie zetrzyj- Spociki Łódzkie
:> może i człowiekowi kiedy słonko zaświeci- Spociki Łódzkie
no to gratki panie Tomaszu