Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
e tam nie ma jak By piątka a tak w ogóle to
-
Spociki Łódzkie
ja tyż ja tyż babę obrobię i mogę jechać
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
[ALL B5] Oświetlenie kabiny, raz działa a raz nie...
do sprawdzenia mikrostyki,połączenia kostek,połączenie pod dywanikiem,zimne luty w pompce. temat był wałkowany kilkakrotnie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
tu następny inteligent :polew: http://mega.kot.wrzuta.pl/film/8hX0YWHwsBV/karuzela_u_mechanika- Spociki Łódzkie
ale urwał podobno gość leciał ponad 200km/h oczywiście u ruskich- Spociki Łódzkie
tylko porządną antenę sobie kup to nie będziesz narzekał :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Bierz Unidena ja mam troche inny model ale jest :good: Uniden robi Presidenta President to marka na kraje europy i jest na płycie unidena tak słyszałem- Spociki Łódzkie
Kimi ja na twoim miejscu jeździł bym autem chociaż przez wakacje- Spociki Łódzkie
wcale mu się nie dziwie ;( [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 23:49_________________________________________________ja uciekam do wyrka- Spociki Łódzkie
widzieliście miał dużo szczęścia gościu http://www.tvn24.pl/-1,1710063,0,1,calkowicie-roztrzaskal-auto-wyszedl-o-wlasnych-silach,wiadomosc.html- Spociki Łódzkie
rozpogadza się [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:44_________________________________________________nocna sesja- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Dobrze gada- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mój traktor od trzech lat lata na Mobil1 5W50 i nie narzeka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ano ja też myślałem by coś podstroić motor :gwizdanie: by ze 25 kucy i trochę momentu przybyło ale na razie jeszcze muszę trochę poczekać- Spociki Łódzkie
ale na sprawny (bo ten jakiś za olejony) czy na jakiś wydajniejszy bo przy takim przyroście to chyba seryjny podoła Ps. ja zabieram się do w/z termostatu ale jakoś się nie mogę zebrać a i jeszcze trza kupić- Spociki Łódzkie
a ha czyli już wszystko jasne zacny plan- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
chyba wszyscy polecieli bo tu tak cichutko- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 09:33_________________________________________________ myślę ze jeszcze się nie zaczęło- Spociki Łódzkie
standard dopóki mostu nie skończą :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:58_________________________________________________często w nim stoje- Spociki Łódzkie
trochę tylko pokropiło a to co najgorsze przeszło bokiem - Spociki Łódzkie