Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
bry też się dołączam do życzeń -Najlepszego DJ
-
Spociki Łódzkie
ja sie trochę dziś po leniwiłem był basen i sauny a teraz bronek i spać
-
Spociki Łódzkie
dobry ja dziś troszeczkę po grillowałem Bart ja na Sielpie wybieram się w Sobotę lub Niedziele oby pogoda tylko dopisała :gwizdanie: dobranoc
-
Spociki Łódzkie
witka ja tam lece na EOP pogoda się też ładnie klaruje :gwizdanie: oby się nie zj***ła przez weekend [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 09:23_________________________________________________B4rt4s ty się nie czaj tylko bierz młodą nad jakąś sadzawkę póki słonko grzeje
-
Spociki Łódzkie
kurde ja będe jutro jutro gdzie nad wodą czy jak [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________Sebek nic się nie martw,się łuszczelke wymieni i będzie mozna jebać w kociołek [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Buuuuuuuuuuuuuuuurza
-
Spociki Łódzkie
zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
miło popatrzeć z wieczora
-
Spociki Łódzkie
to ja też się przywitam
-
Spociki Łódzkie
u bolalo ale jest to możliwe przy niesprawnych amorkach Ps. na Pietrynie są dosyć wysokie uskoki przy przystankach MPK :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
niezłe cukiereczki [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:09_________________________________________________siema Kimi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
albo się z klientem nie dogadali :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
szperałem tak po necie i natchnąłem się na forum naszych ziomali 126p z przed reala zwie się to TERYTORIUM126P http://www.terytorium126p.pl/forum/garage.php?mode=browse
-
Spociki Łódzkie
tu masz dobry zakład tylko troche drogi http://www.ceglinski.pl/zaklad/zaklad.htm ale czasami i z niego korzystaliśmy
-
Spociki Łódzkie
Zobacz to Bilex tam woził głowice do planowania Kręgielski Wojciech Mechanika Pojazdowa ul. Nad Jasieniem 22 , Łódź
-
Spociki Łódzkie
siemano bambry TU 134 zboczył z kursu i nie odszedł na drugi krąg.......następny podniebny ptak się roztrzaskał. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:13_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1707654,0,1,zboczyl-z-kursu-i-nie-odszedl-na-drugi-krag,wiadomosc.html
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
z wieczora Seba widze ze w temacie gałki zmiany biegów Bart wszystko już objaśnił mogę ewentualnie dołączyć wycinek z etki :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Banerek jest tylko lachona można by było wymienić- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no filmik trza taki zmontować- Spociki Łódzkie
no właśnie wiem że było w sobote nawet miałem ochotę jechać a furmanki całkiem fajne były :>- Spociki Łódzkie
byłeś na verva street racing- Spociki Łódzkie
tęcza też widzieliśmy - Spociki Łódzkie