Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
dzis spotkałem taką furmankę na Jaracza przy Pietrynie zna ktoś miał klubowe ramki
-
Spociki Łódzkie
z wieczora Panton cóż mogę powiedzieć szkoda auta i już ale w naszym kraju pełno jest debili widzących tylko swój tyłek Na pocieszenie powiem ci że znam to uczucie,kiedyś postawiłem auto dosłownie na 5 minut w samo południe i to wystarczyło by jakiś debil przepierdolił mi drzwi po całej długości gwoździem pamiętam jak dziś myślałem że wyjdę z siebie.to było chyba przed spot grillem na Stefańskiego.Niestety do dziś nie dało rady usunąć rysy
-
Spociki Łódzkie
faktycznie jakoś dzisiaj tak niewyraźnie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Żona wypije jeszcze szklaneczkę i do wyrka :> a co tam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja dziś pykam kompot z rabarbaru :polew:- Spociki Łódzkie
a ty Kimiasz to już tam jesteś czy dopiero się pakujesz- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no ja się wcale tym ludziom nie dziwie że tak patrzyli i pewnie jeszcze myśleli jaki hardkor- Spociki Łódzkie
frugodh tu masz Drewnowska 102 [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 16:19_________________________________________________Motula i filtry Knechta wszystko wygląda na oryginał i cena przystępna- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________ale upał ciekawe czy z tego jakiejś burzy wieczorem nie będzie- Spociki Łódzkie
siemano o wrócił temat koszulek ja też wybieram t-shirt bo polówki jakoś mnie nie podchodzą [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:18_________________________________________________ szkoda że u nas nie można tramwajem na plażę- Spociki Łódzkie
szerokości i przyczepności Bajo- Spociki Łódzkie
:polew: cała Polska :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:07_________________________________________________każdy tylko patrzy co zaje..ać- Spociki Łódzkie
no ......... czekamy- Spociki Łódzkie
doleciał Kimi dzięki za transport- Spociki Łódzkie
ja też się zbieram- Spociki Łódzkie
bo przejeżdżałem tamtędy po 16 i widziałem Daewoo i FSO [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 17:26_________________________________________________i jeszcze mało tego stali na naszym miejscu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: no ja też za paru :gwizdanie: się pocę oczywiście- Spociki Łódzkie
chłopaki z FSO już się pocą [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 17:11_________________________________________________i powiem wam jest ich całkiem sporo :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jak tam co tam spocik standardowo 18 czy wszyscy nad wodą siedzą :>- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie