Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
też do chałupy dotarłem a wy już po herbatce we młyńcu myślałem że dłużej to się przeciągnie
-
Spociki Łódzkie
ktos chetny oprocz nas :naughty: :naughty: :naughty: głodomory :polew:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie real czy port Kamil co za router WiFi se kupiłeś bo ja muszę też kupić do kablówki jakiś tani albo switcha :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale dziś tu pusto wszyscy imprezują czy co [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 21:25_________________________________________________ zrób szybko juniora będziesz zakupy robił sam, szybko sprawnie bez marudzenia i tak będzie trzeba zrobić chyba
-
Spociki Łódzkie
a ja lecę do reala na zakupy z babą jak ja to lubię
-
Spociki Łódzkie
auto jakiegoś klona DJ ale ciekawe zrobione
-
Spociki Łódzkie
też się ładnie ukłonie :hi:
-
Spotkania na drodze
Kto został dziś namierzony w Łodzi na skrzyżowaniu AL.Włókniarzy i ul.Lutomierskiej o godzinie 17:30 znaki szczególne to ciemna limuzyna A4 B5 WSC 24.. i literki na końcu oczywiście ramki klubowe Pozdro jechałem z przeciwka
-
Spociki Łódzkie
na spocie zobaczymy co tam DJ spłodził
-
Spociki Łódzkie
DJ może i ja bym się pisał na to cudo ale narazie zobaczę jak to się będzie u Seby sprawować
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________ :shocked:
-
Spociki Łódzkie
dobra spadam do wyrka
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________zawsze może być inna scena
-
Spociki Łódzkie
z wieczora :hi: podpisuje sie pod tym tylko raz dobre:good: :good: fajny ten filmik aczkolwiek mógł by być bardziej wyraźny :good: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________oczywiście mam nadzieje że wystąpię też w następnym
-
Spociki Łódzkie
no to żeście sobie pogadali
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:kox: zajebiszczaste a ja myślę, że na naszych drogach na pierwszej prostej i zakręcie by już przy takiej prędkości się pozabijali a tamten co zaliczył ogrodzenie to myślisz, że przeżył? ja myśle ze do następnego sezonu się wyliże- Spociki Łódzkie
:hi: :kox: zajebiszczaste- Spociki Łódzkie
powitać wszystkich :hi: ale tu wesoło dziś- Spociki Łódzkie
nawet nieźle to wygląda znaczy się te lampki- Spociki Łódzkie
e tam twój ładniejszy ale najważniejsze że nic nie cieknie i nic nie ubywa- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
poczekajmy na resztę ofert i trzeba coś wybrać bo lato się kończy a my bez koszulek- Spociki Łódzkie
siemano Sebek ale masz wypucowany silniczek zapier$ala jak rusałka po gnojówce :polew:- Spociki Łódzkie
fotki ciekawe nawet takie edukacyjne- Spociki Łódzkie
witam ja dziś miałem leżeć i sączyć browara na plaży w Sielpi ale pogoda kiszkowata i skończy sie na sączeniu wódeczki i leżeniu pod stołem :polew: mnie też dziś na spocie nie będzie - Spociki Łódzkie