Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Pamiętamy szczególnie czarne [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 14:59_________________________________________________Ale jak będą inne kapsle, to już nie będzie tak samo
-
Spociki Łódzkie
Idę poćwiczyć :polew: http://daria24.wrzuta.pl/film/1Iy8ktgRg8r/znane_kawalki_na_domofonie_2
-
Spociki Łódzkie
kolor mi nie podchodzi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no to prawie każdy coś dziś wyrezał- Spociki Łódzkie
to ja się też pochwalę bo naprawiłem klakson w seacie który ucichł pare tygodni temu winny ciszy był przekaźnik a po jego wymianie na nowo zaczął brzmieć jak na klakson przystało- Spociki Łódzkie
dobry z wieczora :hi:- Spociki Łódzkie
ale teraz jest już twoja :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:57_________________________________________________a jednak moja- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________ :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
powitać wreszcie coś się ruszyło odnośnie koszulek- Spociki Łódzkie
czas na mnie już czas- Spociki Łódzkie
no no śruby w odpowiedniej kolejności i planowanie ggłowicy obowiązkowo Seba będzie dobrze- Spociki Łódzkie
ja też myślę ze operacja wymiany uszczelki załatwi sprawę ważne tylko by to porządnie poskładać bo koszta niestety są spore- Spociki Łódzkie
no to jest nie mały wydatek niestety nie wiem jaki jest koszt uszczelniaczy ale jak już się wszystko rozbiera to dobrze by było też nowe założyć.- Spociki Łódzkie
bardzo dobrze myślisz miejmy nadzieje że ta operacja zażegna usterkę- Spociki Łódzkie
Seba według mnie wymienisz uszczelkę i będzie gitez tak wynika z opisu usterki [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 22:54_________________________________________________dobrze by było przy wymianie splanować głowice- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 20:48_________________________________________________Mario widzę że sobie kłopotu narobiłeś tym EGR może jednak to wina tego upadku [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 21:11_________________________________________________Kimi jak tam Gdańszczaninie co tam w robocie i na plaży- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no pewnie się tylko rejestrują by czerpać wiedzę ale po co w takim razie te ramki [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________lamusy