Treść opublikowana przez chriss
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba pamiętasz o fotkach dla mnie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
hehehe teściowa jest wyposzczona to mogła by i przetrzymać :polew: [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:51_________________________________________________pytanie z innej beczki będzie może ktoś w stolicy w okolicy ulicy Wrocławskiej (Bemowo) to by paczkę dla mnie odebrał- Spociki Łódzkie
myśle ze wcześniej u ciebie [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:41_________________________________________________- Spociki Łódzkie
jak będziemy na swoim bo narazie to pomieszkuje u teściowej [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:35_________________________________________________zaprosze napewno :>- Spociki Łódzkie
a no jakoś leci zastanawiam się bo szukałem tych amorków i wahacza i najtaniej wychodzi u TOM77 tylko jeszcze musi ktoś odebrać z Wawy- Spociki Łódzkie
dobry z wieczora typy- Spociki Łódzkie
Siedzi Mietek u Heńka i popijają sobie wódeczkę. Nagle Mietek pyta Heńka: - U Ciebie na ścianie wisi metalowa miska? - To jest zegar z kukułką - odpowiada od niechcenia Heniek. - Jak to zegar z kukułką? - Zobaczysz... W tym momencie Heniek podnosi ze stołu pustą już butelkę od wódki, bierze zamach i rzuca w wiszącą miskę. Zza ściany słychać: - Ku... ku... ku***a, jest wpół do czwartej rano. :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja bym się tego auta jak najszybciej pozbył bo uważam podobnie jak Marcin [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 23:16_________________________________________________no i się naraziłem koledze- Spociki Łódzkie
Magda widziana dziś o 16.10 na Włókniarzy przy Lutomierskiej- Spociki Łódzkie
To ja trochę z innej beczki Potrzebuje jakiś prosty ruter WiFi do podziału łącza kablowego zakończonego kablem ethernet (RJ45),( internet z kablówki) może u kogoś leży gdzieś takie urządzonko w komórce albo w starym pudle- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
tez jeszcze PYKnę kieliszeczek winka- Spociki Łódzkie
z wieczora ja już PYKnąłem bo byłem "u cioci na imieninach" :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ej :bicz3: jak to nie puści jak puści- Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o to tez się dostosuje- Spociki Łódzkie
z wieczora :hi: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 20:39_________________________________________________kiedyś słyszałem ze taki bilet to można odsprzedać tylko poprzez UEFA bo chcą uniknąć oszustw i czarnorynkowego handlu dlatego pewnie nie można danych zmienić- Spociki Łódzkie
DJ musiełes mocno komuś na odcisk nadepnąć :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie