Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Kimi No myślę że dam Iza to się raczej bardziej stresuje paznokciami i suknią klysek89 Dzieci będzie trzeba się o nie chyba zacząć starać trzeba będzie zawsze z rańca w kocioł ..... Czytam że parę osób się na jutro szykuje ciesze się żeby tylko nie padało
-
Spociki Łódzkie
z wieczora :hi: zaczyna się .....to chyba stres ;(
-
Spociki Łódzkie
wczoraj wieczorem przepłukałem tylko pytam po co :?: dziś po całej nocy deszczu i staniu pod drzewem wygląda tak samo jak przed myciem :wallbash: [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 10:28_________________________________________________ z tego co kojarze to w większości aut znajduje się to w prawym przednim błotniku taki zbiorniczek.No właśnie Etka nie pokazuje co tam się mieści
-
Spociki Łódzkie
siema bry wiecier tam znajduje sie prawdopodobnie zbiornik węgla aktywnego [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 00:30_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
z rana jasne [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 10:29_________________________________________________oby tylko nie padało
-
Spociki Łódzkie
ja PYKnę jeszcze bronka i spać no to PYK :beer1:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:hi: Kimi dzięki za plan na sobotę,myśle że będzie dostojnie B4rtas dasz rade musisz zdążyć Seba masz zielone światło fajnie by było tą imprezę jakoś udokumentować
-
Spociki Łódzkie
Czyli że model sprawdzony i serwisowany a propos ceremonii to już coś ustalaliście na działce odnośnie klubowej obstawy na sobote? Gdzie się spotykamy itd.czy w coś ustrajamy Audice ? można tak powiedzieć Madzia powiem ci tak z tego co wiem to chyba spotykacie sie na ul.Rogowskiej 27 bo stamtąd będę wyjeżdżał ale całą sprawą korowodu miał zająć sie kolega Kimi
-
Spociki Łódzkie
papiry podpisane więc już nie ma odwrotu w sumie to mam ja już tyle czasu więc to tylko formalność
-
Spociki Łódzkie
qurcze i nic mi się już nie chce
-
Spociki Łódzkie
a no zaganiany i spłukany
-
Spociki Łódzkie
Hi [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 10:26_________________________________________________ też nie znalazłem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
e no DJ czyli z tobą wszystko oki :polew:- Spociki Łódzkie
albo chłopaki mają inną orientacje- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Test na koncentracje for men http://www.wykop.pl/ramka/23621/test-koncentracji-dla-mezczyzn-nsfw/- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no sie upał zrobił a mnie chyba fotograf namierzył na Strykowskiej przy cmentarzu zauważyłem tylko flesz [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 13:11_________________________________________________anteny sie nie chciało wyciągnąć :wallbash:- Spociki Łódzkie
prezentacja fajna ale navi fatalna- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
przy tej organizacji to na pewno- Spociki Łódzkie
ciężki dzień miałem cały dzień łażenia i tak do końca tygodnia będzie -wymiękam ;([br]Dopisany: 09 Maj 2011, 23:51_________________________________________________ chyba nikt nie jedzie bojkotujemy ogolnopolski - Spociki Łódzkie