Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
powitać Seba jeden i drugi dawać foty oj raczej nie a nie mówiłem ze to nie Seba :>
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nic na siłę mnie tez się nie chce ale będę
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
pogratulować pomysłu patent
-
Spociki Łódzkie
uffffffffff też mam pinezki w przełyku ;( ale ogólnie było tylko trochę zimno. a tak wogóle to siema też raczej będę o 18 .
-
Spociki Łódzkie
siemano ja juz po grillu dzięki za przybycie [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 01:00_________________________________________________B4rt4s za odwózkę
-
Spociki Łódzkie
dobra to ja też się szykuje do wyjścia
-
Spociki Łódzkie
czyli jestesmy umowieni
-
Spociki Łódzkie
Seba poszlo na PW :>
-
Spociki Łódzkie
będzie ktoś przejeżdżał Kopcińskiego/Narutowicza to może bym się zabrał
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siema zgadza się qwa coś mnie gardło napitala oby to nie jakieś zapalenie- Spociki Łódzkie
q$wa pier..le idę spać zawsze można do klubu pójść :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:42_________________________________________________przecież jak nie ma zainteresowanych to nic na siłę :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
szczerze mam to chyba w pupie nic nie ustalone,zero ku*** niczego jak cos to ja bede czekal na jakeiegos sms-a czy cus :gwizdanie: to ja pierdziele idę na miasto na browar bo z wami się nie mozna dogadać- Spociki Łódzkie
o 15:30-16:00 pasi- Spociki Łódzkie
a no to więc wstępnie ustalenie jest takie ze spotykamy się przed Selgrosem robimy zakupy i- Spociki Łódzkie
siemano zakupy możemy zrobić na miejscu w Selgrosie Tomek ma karte :> ja jeszcze zadzwonie dzisiaj do Barta zeby przyjechal dylizansem do mnie i piojedziemy wszyscy to ja też bym sie załapał- Spociki Łódzkie
Tak jak wcześniej Tomek napisał miejscówkę mamy na ul.Sołeckiej 17c więc myślę żeby spotkać się przed Selgrosem na ul.Rokicińskiej o godz.16:00 [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:27_________________________________________________aha DJ jak możesz to zamiast keyboardu weź grilla- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
u mnie też dobrze by było zajrzeć bo od dwóch lat nic nie robiłem oprócz czyszczenia nawiewów- Spociki Łódzkie
też sie nad tym zastanawiamale w sumie to chyba tylko trzeba uzupełnic ewentualny ubytek ciekawe co mieli na myśli- Spociki Łódzkie
co myślicie o tym http://www.groupon.pl/deals/lodz?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies - Spociki Łódzkie