-
[ALL] Kobieta za kierownicą...czyli rozmyślania podczas codziennej jazdy samochodem
ja rowniez jestem spokojny... po co ma przybywac siwych wlosow... i jeszcze zycie uratuje.. pozdro
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
ok dzieki slawek k, przejade sie do kolegi i go sterroryzuje to minapewno pomoze wkoncu jest mechanikiem hehe
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
"Wskaznik doladowania turbo i cis. oliwy na slupku" gdzie kupiles, jak to wyglada i jaki jest koszt, jakbys mogl to wstaw fotki tego wskaznika, ja mam 1.8t z 96 i moze tez bym sobie sprawil cos takiego...
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
Na powiekszeniu fotki zauwazylem ze miedzy tym brazowym paskiem co imituje drewno i schowkiem jest szczelina... mam tak samo tylko ze bardziej widoczne... jak to usunac..... chyba trzeba rozebrac cala konsole przednia..?;/
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
MAsz racje Smieszny, ladnie sie prezentuje, bez znaczkow byloby lepiej ale to rzecz gustu, zadbana sztuka...
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
mialem to samo w benzyniaku, latem wszystko bylo ok a teraz zima przy mrozach zaczela sie kontrolka swiecic przy odpalaniu i piszczec, wymiana akumulatora w moim przypadku byla sluszna... pozdro
-
[B5 AHH] Niewidoczny problem z podłogą
mialem malutki problem z tamtym miejscem w mojej a4... mianowicie w lato przy upalach tam bylo strasznie mokro, nie wiedzialem dlaczego wiec udalem sie do zaprzyjaznionego mechanika ktory stwierdzil niedrozne odpływy od klimatyzacji, pozniej bylo wszystko wporzadku, wiec napewno tam one sa co wiecej to nie wiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[bialystok] Witam wszystkich,mam na imie Emil i jestem zadowolonym posiadaczem audi a4 1996r 1,8T. Mam nadzieje ze czas spedzony na tym forum bedzie uplywal tak przyjemnie jak jezdzi sie audi, pozdrawiam
emisiek1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta