Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nochal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nochal

  1. ja niestety podobnie jak spiidy;p no a pozatym nie zdarzylbym poskladac wszystkiego- najlepiej bedzie jak zrobimy jak mowi Galec- spot wdg ustalen wczesniejszych;]
  2. hmmm, ale przy wiekszej frekfencji parking na pewno nie da rady...;]
  3. wyjazdzik nie powiem, za***isty... ciekaw jestem orientacyjnego kosztu takiej wycieczki;p
  4. tylko pozostaje kwestia miejscowki- na feuvercie ostatnio troche nas wypizgało... moze cos cieplejszego?;>
  5. klapa panowie, straszna klapa- z spotu a4 zrobil sie spot a3- bylo ich prawie dwa razy wiecej... co nie zmienia faktu ze spot nalezal do udanych, mysle ze z klubem a3 tez mozna wiazac nadzieje przy nastepnych spotkaniach;]
  6. nie da rady, spiidy gadal juz z chlopakami z a3 i paru z nich bedzie... mam nadzieje ze i my nie damy plamy;]
  7. heh widze ze nadal nic nie wiadomo co z nastepnym spotem... ktoś chętny? pisac chociaz ze kogos nie bedzie zeby wiadomo bylo na czym stoimy;]
  8. mam nadzieje ze wypali cos z tym spotem 7.02.2010 ;] ja ze spiidym wyplywamy teraz na 2 tygodnie i wrocimy akurat na spot;]
  9. juz nie wazne, system CA juz mam w drodze;] Dzieki za odpowiedz i wpadaj do szczecina na spoty:D
  10. Mnie bardziej interesowalo by jaki wzmacniacz pod nie;D bo glosniki juz do mnie jadą, tylko zastanawiam sie nad kupnem tego Helixa A4, czy ktos ma takowy? Wie czy on "daje rade"?;]
  11. Witam, czy uzywal ktos kiedys takiego zestawu? Bedzie to jakos grało? Czy lepiej dobrać inny wzmacniacz? W dalszym czasie dojdzie sub, wiec chcialbym patrzec rownierz pod tym kątem. Doradźcie coś;]
  12. Witam wszystkich, na razie Audi nie mam ale powaznie mysle nad kupnem;] mam nadzieje ze na forum znajde argumenty i ludzi ktorzy przekonaja mnie do konca;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.