Treść opublikowana przez nochal
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niestety podobnie jak spiidy;p no a pozatym nie zdarzylbym poskladac wszystkiego- najlepiej bedzie jak zrobimy jak mowi Galec- spot wdg ustalen wczesniejszych;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmmm, ale przy wiekszej frekfencji parking na pewno nie da rady...;]
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wyjazdzik nie powiem, za***isty... ciekaw jestem orientacyjnego kosztu takiej wycieczki;p
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tylko pozostaje kwestia miejscowki- na feuvercie ostatnio troche nas wypizgało... moze cos cieplejszego?;>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
klapa panowie, straszna klapa- z spotu a4 zrobil sie spot a3- bylo ich prawie dwa razy wiecej... co nie zmienia faktu ze spot nalezal do udanych, mysle ze z klubem a3 tez mozna wiazac nadzieje przy nastepnych spotkaniach;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie da rady, spiidy gadal juz z chlopakami z a3 i paru z nich bedzie... mam nadzieje ze i my nie damy plamy;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
heh widze ze nadal nic nie wiadomo co z nastepnym spotem... ktoś chętny? pisac chociaz ze kogos nie bedzie zeby wiadomo bylo na czym stoimy;]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mam nadzieje ze wypali cos z tym spotem 7.02.2010 ;] ja ze spiidym wyplywamy teraz na 2 tygodnie i wrocimy akurat na spot;]
-
[B5 AFN] RAINBOW SAX 265.20 + Helix A4 Competition
juz nie wazne, system CA juz mam w drodze;] Dzieki za odpowiedz i wpadaj do szczecina na spoty:D
-
[B5 AFN] RAINBOW SAX 265.20 + Helix A4 Competition
Mnie bardziej interesowalo by jaki wzmacniacz pod nie;D bo glosniki juz do mnie jadą, tylko zastanawiam sie nad kupnem tego Helixa A4, czy ktos ma takowy? Wie czy on "daje rade"?;]
-
[B5 AFN] RAINBOW SAX 265.20 + Helix A4 Competition
Witam, czy uzywal ktos kiedys takiego zestawu? Bedzie to jakos grało? Czy lepiej dobrać inny wzmacniacz? W dalszym czasie dojdzie sub, wiec chcialbym patrzec rownierz pod tym kątem. Doradźcie coś;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, na razie Audi nie mam ale powaznie mysle nad kupnem;] mam nadzieje ze na forum znajde argumenty i ludzi ktorzy przekonaja mnie do konca;]