-
[ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
nie mam manuala czekam az doleci z USA czyli wlewam 5w30 syntetic
-
[ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
nie znalazlem nic dla siebie
-
[ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
nio szukam do tdi jest sporo ale do s4 akurat niemoge znalesc
-
[ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
Koledzy/Kolezanki jaki wlac olej do S4 4.2 quattro? Przebieg 85000km....i niestety nie wiem co bylo dotychczas lane bo mam egzemplarz zzzzaaa oceanu
-
[ALL B6] Jak zaprogramować klimatronik i FIS żeby pokazywał km/h l/100km st.C ?
dzieki, ajk mowiles tak zrobilem i wszystko jest jak nalezy:)
-
[ALL B6] Jak zaprogramować klimatronik i FIS żeby pokazywał km/h l/100km st.C ?
Czesc, mam pytanie czy mozna a jak moznaa to jak przeprogramowac vagiem lub poprzez menu zeby klimatronik wyswietlal stopnie celsjusza, a na wyswietlaczu liczniaka pojawilo sie spalanie w l/100km oraz data w formacie dmr bo mam mdr i zegar 24h a nie 12h. Auto sporwadzone a usa. klimatronik jest 2 strefowy, chodzi o model b6 8e.\ dzieki
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Czesc, poszukuje informacji jak zmienic temperarure wyswietlania w klimatroniku z farenheita na stopnie celsjusza. Mam audi b6 8e wersja usa, a znalazlem tylko jak to zmienic w klimatroniku z modelu b5. moze jest tez opcja zmiany pokazania spalania z mpg na l/100km? bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.... pozdrowionka Marcin
autofoteliki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta