-
Wtyczka od przepływomierza
Forumowicze mam prośbę Mógł by mi ktoś zrobić zdjęcie wtyczki od przepływki tylko zależy mi na kolejności kabli w tyczce najlepiej zdjęcie zrobić przy zdjętej gumce w kostce przepływki sielnik 2.0 alt audi a4 b6 Z góry dziękuje
-
Pomocy wymiana silnika alt
no spoko jutro sprawdze a może jakieś inne pomysły
-
Pomocy wymiana silnika alt
Witam wymieniłem silnik alt 2.0 albo silnik jest Niestety trefny albo cos jest po prostu spier.......one prosze o rade Rozrusznik kręci , Wał takze tłoki pracują prawidłowo iskra jest ,nagrałem filmik prosze rzucic okiem możliwe że ktoś coś doradzi choć sam uważam że niestety ale silnik do wyrzucenia jeszcze na gwarancji chociaz tyle http://speedy.sh/yxMux/02092011001.mp4
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
najpierw odklrec schowek kilka srubek wezyk znajduje sie z lewej strony pod wykladzina bedzie to wezyk z plastiku bedzie on szedl od klimy do kanalu znajdujacego sie w podlodze sprawdz czy nie jest pekniety itd zazwyczaj on wypada mysle ze to jest napewno to bo mialem takie same objawy
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
problem rozwiązany okazało ze odłaczyl sie wężyk odprowadzajacy wilgoc z klimy który znajduje sie za schowkiem
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
witam mam problemik w mojej audiolce pojawila sie woda pod gumowymi dywanikami czytałem juz inne posty na ten temat ale wszystko sprawdzilem i kanaliki pod szybą ,i pod komputerem , zauważyłem ze woda dostaje sie do pojazdu podczas gwałtownego skrętu .woda przedostaje sie kanałami którymi leci powietrze i przy wiatraczku jak i i kanałem przy dolnym nawiewie kierowcy prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imie Piotr .Stałem się szczęśłiwym posiadaczem audi a4 b6 z 2002 roku , silniczek 2.0 w benzynce .bardzo chciałbym zostac klubowiczem.Pozdro
brzoza1880
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta