Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario1159

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Chcialbym wymienic plyn wspomagania kierownicy tylko niewiem na jaki.Napisczcie jak mozecie nazwe i producetna i ile plynu wchodzi do ukladu.Mam Audi A4 2.5 TDI Quattro 180km.2001r.Dzieki
  2. Witam.Posiadam Audi A4 2.5 TDI Quattro AKE 180 km.W czasie jazdy autostrada przy predkosci 190km-zrobil sie spadek mocy,Autko jakby bylo ograniczone.Spadly obrozy i wogole nie reagowalo na pedal gazu.Wrzucilem luz i potem znowu do 190km i to samo tak co jakis czas.Co by to moglo byc.Dzieki za Pomoc
  3. mario1159 odpowiedział(a) na mario1159 temat w Audi A4 B5
    Dzis podlaczylem Vag i wyskoczyl blad."Przeplywomierz - przekroczona granica regulacji" czy cos w tym stylu.Jak go skasowalem to blad wiecej sie nie pojawil
  4. mario1159 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie.Posiadam Audi A4 B6 Sedan 2.5TDI 180km Quattro.I wydaje mi sie ze zaczol wiecej spalac,Na pelnym baku do zapalenia sie rezerwy robie jakies 560km .Tankuje od poczatku zakupu auta na stacji Shell,leje V power.Zima robilem do zapalenia sie rezerwy ok 620km.Wymienilem na wiosne wszystkie filtry.Czy to normalne,Ile mniej wiecej robicie na baku tego modelu.Z gory dzieki za pomoc!Pozdrawiam
  5. Czy mozecie mi doradzic gdzie moge kupic konsole na 2din do A4 B6.Pytam sie bo chcialbym wrzucic radio na 2din.Z gory dzieki
  6. Witam chcialbym zmienic radio na Pioneer AVH-P3100DVD. I mam pytanko czy wejdzie mi ono w miejsce starego czy bede musial cos przerabiac.I co z wyswietlaczem i mala navi ktora mam na liczniku.Z gory dzieki za odpowiedzi
  7. Witam zamierzam oddac turbinke do regeneracji.Gdzie mi to dobrze zrobia.Chodzilo by mi o teren Slaska
  8. Dzieki.Postaram sie znalez jakiegos madrego mechanika. Bo niechce dac autka w rece jakiegos fajtlapy.Dzieki ze wsczyscy pomagacie,Jak macie jeszcze jakies pomysly to piszcie
  9. a co jak turbina przeladowuje.Co wtedy?
  10. Chyba odwiedze serwis audi.Moze oni cos stwierdza.Chyba ze z[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:47_________________________________________________Jak by ktos mial podobny problem to prosze o pomoc
  11. Sczelny wszystko ok
  12. Moje autko strasznie wyje na niskich obrotach od 1000 do 1600.Podejrzewam turbine.Strasznie to denerwujace ludzie obracaja sie jakby to bylo strazackie wycie.A po przegazowaniu auta gdy schodzi z obrotow slychac takie "fufufufufu"Autko ma silnik 2.5 tdi 180ps i 205tys przebiegu.Prosilbym o pomoc.Z gory dzieki
  13. Wlasnie stalem sie wlascicielem Audi A4 2.5 tdi 180km i chcialbym sie dowiedziec szczerych opini o tym autku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.