Treść opublikowana przez ml0dy
-
[ALL B5] Emblematy na błotnik
Witam, Ukradziono mi emblematy na błotniku kolo kierunkowskazów takie małe jajka ze znaczkiem audi gdzie można to kupić i za ile bo na allegro znaleźć nie mogę
-
[ALL] Pompa centralnego ?
hmm to dlaczego nie chodzi ? a byly wersje 2 impulsowe i 1 impulsowe ?? moz epoprostu elektryk robi mnie w konia ?
-
[ALL] Pompa centralnego ?
Witam, Stara pompa centralnego zamka przestala mi chodzi kupilem identyczna A0 862 257A i chodzi bez najmniejszego problemy problem pojawia sie ze sterowaniem centralnego zamka z pilota o ile z kluczyka otwiera sie i zamyka bez problemu to z pilota chce sie tylko zamykac a nie otwierac. Elektronik powiedzial mi ze pompa jest dwu impulsowa czy to mozliwe ze pompka o tych samych numerach moze byc dwu impulsowa ??
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
calkiem mozliwe ze stara pompka tez jest dobra i ze uleglo uszkodzeniu co innego teraz mam 2 pompki ;-) jesli sie okaze ze stara pompka tez jest dobra to 1 sprzedam ale poki co nie wiem co dalej robic drzwi sie zamykaja ale nie chca sie otworzyc ;( gdzie szukac dalej przyczyny ?
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
wyjąłem wtyki przeczyściłem nic nie dało więc ją wymontowałem http://www.stilo-tools.com/centralny/IMG_1562.jpg http://www.stilo-tools.com/centralny/IMG_1559.jpg Może ktoś by się podjął naprawy odpłatnie ?? właśnie znalazłem ogłoszenie na allegro gościa z moich okolic miał audi a4 na części pojechałem miał pompkę pokazywał mi u niego działała zamontowałem drzwi się nie otwierają za to zamykają się z kluczyka jak i z pilota może z 3 próby miałem takie że się otworzyły z pilota jak i z kluczyka gdzie szukać przyczyny ?
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
Witam, Posiadam centralny zamek w audi a4 i do dzis chodzil bez zarzutu gdy ok 15 godziny przestal dzialac bateryjki w pilocie wydaja sie byc dobre bo jak wciskam guzik od centralnego to wlaczaja sie kierunkowskazy w momencie kiedy wciskam otwieranie drzwi dioda ktora mruga wewnatrz auta przestaje mrugac a po zalaczeniu zaczyna mrugac na nowo. Co moglo ulec uszkodzeniu ?? jak do z identyfikowac ? jak na moje oko to cos z papka centralnego zamka pytanie jak sie do niej dostac i gdzie sie znajduje ?? Bylem w aucie ok 15 nie dzialalo pozniej bylem ok 19 dzialalo a przed chwila bylem i tez nie dzialalo moze cos nie laczy na stykach bo sygnal idzie na przekaznik bez problemu kierunki mrugaja i dioda odpowiedzialna za centralny tez swieci jak zalanczam i odlanzam ti gasnie
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
Mam pytanie ktore to sa diody od podswietlania ? moze ktos udzieli wskazowke ?? Nie swieci mi sie zegar na obrotomierzu w okolocy 6-7 tys i na predkosciomierzu od 0-40 Jakie zarowki kupic ?
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
msc79 a jak masz poprowadzone kable od zasilania i antenowy ? bo narazie tez tam mam i kable mi wisza ze zaplatac sie mozna
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Witam, Kupilem cb uniden 520 i zastanawiam sie gdzie je zamontowac ? Jak wy macie zamontowane ?? bo miedzy fotel w a4 raczej nie wejdzie zastanawiam sie nad przykeljeniem na tasme 2 stronna do podlokietnika ale nie wiem czy to dobry pomysl.
-
[ALL B5] Demontaż tylniej kanapy - jak ?
Witam, Chce puscic kabel antenowy od cb radia pod tylnim fotelem niestety nie wiem jak zdejmontowac kanape Prosze o pomoc audi a4 rok 95 * stosuj proszę właściwy prefix ( prefix uzupełniony) [Musashi]
-
[INNE] Odczyt stanu licznika
Witam, Czy w audi a6 rok 2006 istnieje mozliwosc przywrocenia orginalnego stanu licznika tzn. przywiozlem samochod z niemiec i chce sprawdzic ile tak naprawde ma przejechane czy jest to mozliwe i gdzie mozna tego dokonac ?? Ewentualnie prosze o namiar na firme ktora potrafila by mi z czytac orginalny stan licznika.
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
hmm a ja wyjalem ta popielniczke ;-) i po wlozeniu ma jakis problem z wyjezdzaniem ;/ i nie wiem dlaczego jak to naprawic by zaczelo wyjezdzac do konca a nie tylko na 5mm ze paznokie musze wkladac i recznie ciagnac ?[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 22:16 _________________________________________________kombinuje Z ta popielniczka ale nadal to samo ;( wyjezdza tylko na max 1cm sama a wczesniej wyjezdzala do konca .....
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
calkiem mozliwe ze zaroweczka ale obstawiam na kostke a jak zdemontowac wyjac ta zarowke ?? lub dostac sie do kostki ?
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
Witam, Wyjąłem zapalniczke w celu podłączenia ładowarki od telefonu i po ponownym włożeniu zapalniczki przestalo dzialac takie ladne czerwone podswietlanie w mym audi zapalniczka nagrzewa sie bez problemu ale podswietlanie nie dziala kilka razy zaswiecilo gdy ruszylem reka i lekko puknalem obudowe prosze o pomoc jak to naprawic ewentualnie co wymienic
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
Witam, Od 2 lat jezdze a4 ale dzis rano po odpaleniu nie zgasla ikonka air bag Czy odlaczenie akumulatora pomoze mi cos ? ewentualnie jak sobie z tym poradzic ?? p.s Jesli jest tu ktos z konina to poprosil bym namiar na kogos kto sie na tym zna i by mi to sprawdzil.
-
ubytki oleju ?
jezdze zawsze tak samo wiec w sumie nie wiem co sie stalo ale teraz nie dolewam nic i ubytkow brak
-
ubytki oleju ?
Witam, W pazdzierniku zalozylem intalacje gazowa i po zalozeniu musialem dolewac co 2tys ok 100ml oleju ostatnio mialem wymiane oleju przejechalem juz 3tys i zadnych ubytkow Pytanie o co tutaj chodzi ? moze filtr oleju ktory mialem zamontowany byl jakis walniety nie wiem ale teraz jest ok i ani grama nie bieze chodzi o to najpierw, żebyś zastosował 2 punkt regulaminu, dzięki [pre_pl]
-
temperatura ?
Witam, Przy jakiej temperaturze samochod powinien przelaczyc sie na gaz ?? bo ustawili mi 15 stopni i nie wiem czy to nie jest za malo bo rano zdarzy sie ze odpala ale jak ruszam to gasnie:( dopiero jak sie troche rozgrzeje to jest ok. Zamykam! Napisz do moderatora który będzie Online z propozycją prawidłowej nazwy tematu! Wtedy temat zostanie otwarty! [spedyt]
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
bylem o goscia co zakladal mi gaz wyczyscil przepustnice podpial komputer od gazu pod komputer zrobil jakas kalibracje i wszystko wrocilo do normy
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
jedna uwaga to taka ze po przekreceniu kluczyka wogle diody od stanu gazu sie nie wlaczyly i przyczyna wydaje mi sie cos zwiazane z gazem po po wylaczeniu akumulatora i podpieciu bylo juz ok calkiem mozliwe ze to komputer od gazu cos szwankuje ale jutro sie dowiem
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
> Zrobiłeś adaptację przepstnicy po odpięciu aku? Adaptacja nie zrobilem bo nie wiem co to nie znam sie kompletnie na samochodach tylko jezdze > Odpalanie na gazie = zły pomysł. nie chcial odpalic na benzynie to pomyslalem moze wskazowka od paliwa walnieta sprobuje z gazu bo jak montowalem mowili ze awaryjnie moge odpalic ale silnik i tak byl cieply bo ok 1h wczesniej go gasilem tak czytam ten artykul do ktorego dales mi linka ale nie wiem gdzie jest wtyczk od przepustnicy instalacje gazowa mam na gwarancji wiec lepiej poprostu podjade niech sami zobacza o co chodzi
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
Witam, Mam problem z odpaleniem audi rano wstalem odpalilem bylo wszystko ok wsiadam teraz do samochodu rozrusznik kreci ale odpalic nie mozna lampka od imobilaizera gasnie paliwo ponad rezerwe zbiornik gazu pelen nie moge ani na paliwie ani w trybie awaryjnym na gazie odpalic Po 2h stwierdzilem ze odepne akumulator odpialem i wpialem po 5 minutach samochod odpalil tylko na biegu jalowym skacza obroty miedzy 300-1200 co moglo sie stac czy to wina komputera od gazu czy swiece czy cos innego ?
-
wymiana oleju a4 - 1.8
czy podczas wymiany oleju poza filtrem oleju cos jeszcze wymienic ?
-
wymiana oleju a4 - 1.8
Witam, W poniedzialek mam wymiane oleju pytanie tylko ile musze kupic i ile wchodzi do silnika 1.8 ?
-
łożyska ?
a czy lozyska firmy CX dobre beda ?? FAG SKF Sa troche za drogie jak dla mnie