Treść opublikowana przez ml0dy
-
gorne wahacze ?
wszystko wrocilo do normy jestem po wymiane calej prawej strony 4 wahacze, drazek, stabilizator ;-) odrazu lepiej teraz tylko pozostaje wymiana lozysk
-
Sprawdzanie stanu oleju
Witam, Jak poprawnie powinno sprawdzac sie stan oleju na zimnym silniku czy cieplym ? Bo czytam rozne fora i roznie ludzie pisza ;-) Jedni ze rano powinnem sprawdzac inni ze po krotkiej przejazdzce odczekac az temperatura spadnie ponizej 90 stopni. temat dodany do FAQ
-
gorne wahacze ?
a firma QAP, HART ? uzupełnij profil
-
gorne wahacze ?
a co myslicie o wahaczach firmy dello ?? warto je kupic czy nie ?
-
gorne wahacze ?
a co myslicie o takim zestawie wahaczy http://www.allegro.pl/item198924877_komplet_wahaczy_audi_vw_skoda_.html ?? warto to kupic czy nie bardzo ?
-
gorne wahacze ?
witam, wlasnie wrocilem z szarpania okazuje sie ze mam 2 wahacze gorne w prawym kole walniete pytanie teraz takie czy wymieniac same 2 gorne wahacze czy odrazu wszystkie 4 wymienic ?? Druga sprawa to taka czy podczas wymiany gornych wahaczy wymieniac tez np. końcówke drozka i łacznik stabilizatora ?? czy wymienic same 2 wahacze gorne a z reszta dac sobie spokoj ? uzupełnij profil
-
łożyska ?
a jaka jest cena takich lozysk na przod , tyl ?? gosc prooponuje mi lozyska firmy optimal przod 85 zl tyl 25zl przod cena za sztuke. Czy to dobre lozyska i dobra cena ?
-
łożyska ?
Witam, Jakie łożyska byście mogli polecic do A4 ??
-
[ALL] Uszczelka?
z tego co mowil mechanik jest tam najprawdopodobniej takie cos jak w golfie ale moge sie mylic bo sie na tym nie znam
-
[ALL] Uszczelka?
Witam, Potrzebuje kupic uszczelke pomiedzy skrzynie a silnik problem w tym ze nie mozna jej kupic w zadnym sklepie motoryzacyjnym tylko w salonie audi czy zna ktos moze orginalne oznaczenie tej uszczelki i jaki jest koszt takiej uszczelki ?? Ewentualnie gdzie mozna kupic ja w internecie. [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 01-04-2007, 15:50 ] nazwij poprawnie temat!
-
[B5 1.8] ubytki oleju po instalacji LPG
wszystko jasne padła uszczelka pod chłodnicą oleju koszt 15 zł i stąd też się olej wypływał
-
jaki olej ?
Witam Jakim olejem zalac silnik Castrol magnatec 10w40 czy Mobil Super S 10W40 ?? Ktory wedlug was jest lepszy olej ? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 04-03-2007, 19:23 ] temat zmienić proszę
-
[B5 1.8] ubytki oleju po instalacji LPG
Moze i spala tyle samo ale nie pokoi mnie ubytek oleju na bagnecie
-
[B5 1.8] ubytki oleju po instalacji LPG
teraz mam zalany mobil 10w40 jak przy wymianie oleju zalal bym castrol magnatec 10w40 to nic sie nie stanie ;-)
-
[B5 1.8] ubytki oleju po instalacji LPG
Witam, W listopadzie zalozylem instalacje LPG do momentu kiedy nie mialem gazu audi a4 bralo max 100ml oleju na 10tys km po zalozeniu LPG zuzycie oleju spadlo do 300 ml na 1000 km czy to normalne chyba raczej nie co moglo sie uszkodzic ?? ze tak szybko ucieka olej
-
opony zimowki 15"
pytanie: dlaczego maja przeklamywac jesli balon jest odpowiedniej wysokosci tylko szerokosc mniejsza ?
-
opony zimowki 15"
Witam, Czy opony na zime na felge 15" 185/65/15 beda odpowiednie do A4 B5 ? czy nie beda przeklamywac licznika ? jakie sa wady i zalety opon 185/65 ?
-
dziwne piski?
najprawdopodobniej piszczy w przednim prawym kole jak hamuje odglos takich gum trzeszczacych chodz nie zawsze piszczy
-
dziwne piski?
Witam, Od pewnego czasu gdy zblizam sie do predkosci 0km/h zaczyna mi cos piszczec tylko nie wiem co to czyzby sie stabilizatory odezwaly ? czy to cos innego ?
-
cos wylatuje z rury ??
witam, zauwazylem ostatnio ze z mojej rury wylatuja krople wody lub paliwa czy to normalne ??
-
audi a4 problem z antena ?
okazalo sie ze kabelek przy radiu byl urwany i nie laczyl ;-) ale juz gra
-
AUDI BETA
witam, czy ma ktos moze instrukcje do radia AUDI BETA ?? lub skad mozna ja pobrac ?
-
audi a4 problem z antena ?
kurcze nie wiem jak sie zabrac za rozebranie tego slupka i zrobienie tego radia czy ten wzmacniacz ma jakis bezpiecznik ? bo calkiem mozliwe ze to bezpiecznik siadl lub cos z kablami nie tak nikt raczej nie ruszal anteny ani wzmacniacza
-
łożyska do a4 ?
Witam, Przymiezam sie do wymiany łożysk na tył do audi a4 rok 95 poj. 1.8 Jakiej firmy lozyska najlepiej kupic ? i jaka jest cena takich łożysk? i gdzie można w internecie je dostać?
-
audi a4 problem z antena ?
witam, kupilem audi a4 rok 95 mam seryjne radio kaseciaka problem w tym ze nie sciaga mi radia najprawdopodobniej problem tkwi z antena ktora znajduje sie w szybie czy ktos wie co moglo sie walnac i jak to naprawic ?