Skocz do zawartości
IGNOROWANY

łożyska do a4 ?


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymiezam sie do wymiany łożysk na tył do audi a4 rok 95 poj. 1.8

Jakiej firmy lozyska najlepiej kupic ? i jaka jest cena takich łożysk? i gdzie można w internecie je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zobacz czy nie będą pasowały. Jeśli to takich szukasz, to gdzieś powinienem mieć dwa pudełka nówek - musiałbym poszukać. Oddam za free.

http://images2.fotosik.pl/120/72ab274557c048e3.jpg

http://images2.fotosik.pl/120/8735f6ef9cfdfd3f.jpg

http://images1.fotosik.pl/129/a396c0e638f6bfd6.jpg

Sorry za złą jakość fotek, ale to z telefonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymiezam sie do wymiany łożysk na tył do audi a4 rok 95 poj. 1.8

Jakiej firmy lozyska najlepiej kupic ? i jaka jest cena takich łożysk? i gdzie można w internecie je dostać?

witam Cię kolego, zarejestrowałeś się na forum juz jakiś czas temu ale jakoś nie przedstawiłeś się jeszcze, tak więc zapraszam do działu Newbie

łożyska które proponuje Rajmondo, powinny do Ciebie pasować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne łozyska na tyle sa jakies japońskie ale dziwie sie czemu musisz je wymianiać? jesteś pewien tego? Pozatym wiesz że musisz stare wybijać z piasty jednolitej z tarczą więc zaopatrz się w odpowiednietulejki i smary aby to wszystko poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak japonskie to pewnie NSK czy cos w tym rodzaju, ja tez potrzebuje do siebie, ostatnio zlapalem za kolo i sie zdziwilem, podniosle a tam ladny luzik, na jednym jak i na drugim kole, czy ktos moze zobaczyc jaki jest nr lozysk na tyl do A4 TDI `95??

thx Pikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark79, numery to tak dla łożyska wewnetrznego czyli tego od koła to 311 405 625 E a zewnetrznego czyli od strony oski to 211 405 645 D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma numer łożyska to można łożysko dobrać na stronie www.flt.krasnik.pl. Można to też zrobićznając średnicę zewnętrzną i wewnętrzną łożyska oraz jakie są w nim zastowane elementy toczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie dlaczego musicie je wminiać?!?! Łożyska się wymiania jeśli wydają szumy, hałasują. Jak mają za duży luz trzeba je dokręcić. Łożysko dobrze dokręcone spokojnie 300 tyś przetrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka m-cy temu na drodze Wawa-Rzeszow przed Radomiem strzelilo lozysko w tylnym prawym kole (byla godzina 22). Znalazlem jakas stacje obslugi Deawo i ... goscie mi dopasowali (na szczescie) 2 lozyska hehe... najlepsze jest to ze jedno przeznaczone do Daewoo a drugie ... i tutaj oklaski ... POLONEZA :lol:

Lozyska (srednice, itd) pasowaly idealnie. Gadalem z kilkoma mechanikami i kazdy stwierdzil ze te lozyska byly napewno tloczone w Polsce (a to akurat przemawia na ich korzysc... ponoc nasze lozyska ida na export do wielu fabryk w europie ... hmmm :shock: ) i zeby ich nie ruszac (chcialem na nich dojechac do domu i wymienic na jakies inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możęsz przybliżyć ... jak to strzeliło? co strzeliło? no i wcześniej nie czułeś że ci coś wyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszylem sie do domku i jechalem dosc szybko ... dojezdzajac do Bialobrzegow (na koncu obwodnicy) wydawalo mi sie ze przy skrecie w lewo cos z tylu popiskuje...nie byl to ciagly pisk i raczej nie byl na tyle glosny, drazliwy zebym sie spodziewal awarii (bardziej myslalem o klockach i krzywych tarczach).

Potem jade sobie spokojnie dalej i nagle ok 4km'ow przed Radomiem uslyszalem jakby lekki trzask z tylu i poczulem ze tyl sie dziwnie zachowuje...lekko nim rzucalo. Zjechalem szybko na pierwsza stacje benzynowa, wysiadam, bucik na kolo, lekko go pchnalem i wyszlo szydlo z worka... cale kolo latalo ( i to dosc porzadnie :sad: ) Potem powolutku jechalem szukac jakiejs stacji napraw (bylo bardzo pozno bo byla 22 z minutami). Z kazdym kilometrem mialem wrazenie ze kolo coraz bardziej sie rusza (i tak tez bylo).

Potem sie okazalo ze mialem duzo szczescia ze mi cale kolo nie odpadlo :evil:

Na stacji diagnostycznej jak go podniesli na podnosniku to kolo sie tak chwialo ze mialem wrazenie ze zaraz mi w reku zostanie.

Dokladnie sie lozysku nie przygladalem wiec nie moge powiedziec czy peklo. Wtedy tylko myslalem zeby mi to jakos mechanicy zrobili zebym do domu dojechal spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wystapil luz,narazie lekko dokrecilem, podczas krecenia piasta slychac dosyc glosmy szum, moze tylko jest lozysko suche,ale i tak dlugo nie pojezdze na nim,kupilem smar do lozysk i jutro bede rozbieral kolko, sie obada, a przy okazji nr spisze i zakupie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...