Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ml0dy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ml0dy

  1. ml0dy odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    wszystko wrocilo do normy jestem po wymiane calej prawej strony 4 wahacze, drazek, stabilizator ;-) odrazu lepiej teraz tylko pozostaje wymiana lozysk
  2. Witam, Jak poprawnie powinno sprawdzac sie stan oleju na zimnym silniku czy cieplym ? Bo czytam rozne fora i roznie ludzie pisza ;-) Jedni ze rano powinnem sprawdzac inni ze po krotkiej przejazdzce odczekac az temperatura spadnie ponizej 90 stopni. temat dodany do FAQ
  3. ml0dy odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    a firma QAP, HART ? uzupełnij profil
  4. ml0dy odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    a co myslicie o wahaczach firmy dello ?? warto je kupic czy nie ?
  5. ml0dy odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    a co myslicie o takim zestawie wahaczy http://www.allegro.pl/item198924877_komplet_wahaczy_audi_vw_skoda_.html ?? warto to kupic czy nie bardzo ?
  6. ml0dy opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam, wlasnie wrocilem z szarpania okazuje sie ze mam 2 wahacze gorne w prawym kole walniete pytanie teraz takie czy wymieniac same 2 gorne wahacze czy odrazu wszystkie 4 wymienic ?? Druga sprawa to taka czy podczas wymiany gornych wahaczy wymieniac tez np. końcówke drozka i łacznik stabilizatora ?? czy wymienic same 2 wahacze gorne a z reszta dac sobie spokoj ? uzupełnij profil
  7. a jaka jest cena takich lozysk na przod , tyl ?? gosc prooponuje mi lozyska firmy optimal przod 85 zl tyl 25zl przod cena za sztuke. Czy to dobre lozyska i dobra cena ?
  8. Witam, Jakie łożyska byście mogli polecic do A4 ??
  9. z tego co mowil mechanik jest tam najprawdopodobniej takie cos jak w golfie ale moge sie mylic bo sie na tym nie znam
  10. Witam, Potrzebuje kupic uszczelke pomiedzy skrzynie a silnik problem w tym ze nie mozna jej kupic w zadnym sklepie motoryzacyjnym tylko w salonie audi czy zna ktos moze orginalne oznaczenie tej uszczelki i jaki jest koszt takiej uszczelki ?? Ewentualnie gdzie mozna kupic ja w internecie. [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 01-04-2007, 15:50 ] nazwij poprawnie temat!
  11. wszystko jasne padła uszczelka pod chłodnicą oleju koszt 15 zł i stąd też się olej wypływał
  12. Witam Jakim olejem zalac silnik Castrol magnatec 10w40 czy Mobil Super S 10W40 ?? Ktory wedlug was jest lepszy olej ? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 04-03-2007, 19:23 ] temat zmienić proszę
  13. Moze i spala tyle samo ale nie pokoi mnie ubytek oleju na bagnecie
  14. teraz mam zalany mobil 10w40 jak przy wymianie oleju zalal bym castrol magnatec 10w40 to nic sie nie stanie ;-)
  15. Witam, W listopadzie zalozylem instalacje LPG do momentu kiedy nie mialem gazu audi a4 bralo max 100ml oleju na 10tys km po zalozeniu LPG zuzycie oleju spadlo do 300 ml na 1000 km czy to normalne chyba raczej nie co moglo sie uszkodzic ?? ze tak szybko ucieka olej
  16. pytanie: dlaczego maja przeklamywac jesli balon jest odpowiedniej wysokosci tylko szerokosc mniejsza ?
  17. Witam, Czy opony na zime na felge 15" 185/65/15 beda odpowiednie do A4 B5 ? czy nie beda przeklamywac licznika ? jakie sa wady i zalety opon 185/65 ?
  18. ml0dy odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    najprawdopodobniej piszczy w przednim prawym kole jak hamuje odglos takich gum trzeszczacych chodz nie zawsze piszczy
  19. ml0dy opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, Od pewnego czasu gdy zblizam sie do predkosci 0km/h zaczyna mi cos piszczec tylko nie wiem co to czyzby sie stabilizatory odezwaly ? czy to cos innego ?
  20. witam, zauwazylem ostatnio ze z mojej rury wylatuja krople wody lub paliwa czy to normalne ??
  21. okazalo sie ze kabelek przy radiu byl urwany i nie laczyl ;-) ale juz gra
  22. witam, czy ma ktos moze instrukcje do radia AUDI BETA ?? lub skad mozna ja pobrac ?
  23. kurcze nie wiem jak sie zabrac za rozebranie tego slupka i zrobienie tego radia czy ten wzmacniacz ma jakis bezpiecznik ? bo calkiem mozliwe ze to bezpiecznik siadl lub cos z kablami nie tak nikt raczej nie ruszal anteny ani wzmacniacza
  24. Witam, Przymiezam sie do wymiany łożysk na tył do audi a4 rok 95 poj. 1.8 Jakiej firmy lozyska najlepiej kupic ? i jaka jest cena takich łożysk? i gdzie można w internecie je dostać?
  25. witam, kupilem audi a4 rok 95 mam seryjne radio kaseciaka problem w tym ze nie sciaga mi radia najprawdopodobniej problem tkwi z antena ktora znajduje sie w szybie czy ktos wie co moglo sie walnac i jak to naprawic ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.