Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol7771

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam podobne błędy i mi każdy pisał że, to kierowniczki turbiny więc jak narazie nic nie wymieniam tylko w weekend biorę się za rozbieranie turbo:) Pozdrawiam
  2. Standardowa sytuacja przy 2500 obr. traci moc na 4,5 biegu na 5 nie idzie przekroczyć 3000 obr. Po zatrzymaniu i zgaszeniu silnika wszystko ok do czasu ponownego osiągnięcia 2500
  3. Robiłem ale nie chcieli mi ich zgrać na pena. Dali mi tylko wydruk z takimi błędami
  4. Witam. Przyczyną braku mocy o czym dużo tu czytałem są 2 błędy które wyszły po podłączeniu do komp. 023F- Ciśnienie w rurze odlot. Różnica regulacji 0207 Czujnik ciśnienia rury odlot. Zwarcie do plusa Jak mógłbym to naprawić i od czego mam zacząć? * prosze stosowac wlasciwy prefix, oraz zamieszczac watki w odpowiednich dzialach [Musashi]
  5. Witam Wszystkich Mam A4 1.9 TDI 110 PS 97r i ten sam problem o jakim z tego forum można książkę napisać Jakieś pół roku temu podczas wyprzedzania silnik stracił moc, po zajechaniu na stacje lotosu i zalaniu L.Dynamic wszystko było ok. Kilka dni temu ten problem powrócił , wyprzedzanie i nagle utrata mocy zredukowałem do 4 i powoli się rozpędzał na 5 biegu rozpędziłem go do 3 tyś obrotów i więcej się nie dało. Zjechałem na zajazd i tam go przegazowałem go i do 3 tyś po przekroczeniu 3 tyś nie musiałem już wciskać gazu do podłogi ponieważ obroty same skoczyły do max Przez ostatni tydzień miałem 2 takie przypadki po czym gasiłem silnik i na drugi dzień było ok i kolejny 2 dni temu te same objawy po drodze do wawy. Zajechałem na stacje zalałem poszedłem zapłacić dalej w drogę i wszystko ok Czy to może być wina paliwa ? Może przepływomierz ? Może notlaufa? Może jakiegoś zaworu albo przewodów podciśnienia? Wkrótce jadę na więc napisze co wyszło. Jeśli macie na to jakieś pomysły to prosze o rade zawsze to będę wiedział coś więcej
  6. Witam Serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.